Kiralık Kasa Fiyatları

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:38 dakika

29.06.2020

Düğün günü alacağınız pek çok değerli hediye ve altını evinizde tutarak risk almayın. Balayına çıkmadan önce yapılması gerekenlere bir göz atın ve hayatınızın en güzel tatilinden döndüğünüzde kötü sürprizlerle karşılaşmayın. Risk almayıp garantici davranarak, düğün hediyelerini banka kasalarında saklamak isteyen Düğün.com çiftleri için bankaların sunduğu kasa fiyatlarını araştırdık.

kiralik_kasa_fiyatlari_2

Türkiye'de Kasa Kiralamak

Türkiye'de bankalardaki kiralık kasa ücretleri yıllık 150 liradan başlıyor, 450 liraya kadar çıkıyor. Kasa kiralamak için bankada vadesiz hesap açtırmak yeterli oluyor. Banka yöneticileri, kiralık kasalarda ne saklandığını kesinlikle bilmiyor. Kasa kiralayan kişiye iki anahtar veriliyor ve bu anahtarlardan biri sizin vekalet verdiğiniz bir başka kişi tarafından da kullanılabiliyor.

Günlük Yaşantıda da Gerekli

Kiralık kasaların yüzde 80'i tahmin edersiniz ki kadınlar tarafından tercih ediliyor. Düğünde gelen değerli hediyelerinizi saklamaktan öte, evlilik yaşantınızın ilerleyen aşamalarında da edindiğiniz takıları veya birikimleri muhafaza etmek için güvenle kullanabileceğiniz bir yöntem. Son yıllarda, altın fiyatlarının yükselmesi ve artan hırsızlık olayları insanları kasa kiralamaya yönelten etkenler arasında. Eskiden kasalar genelde tercih edilmezken şimdi artan talep karşısında bankalar her müşteriye kasa temin edemez hale geldi.

Bankaların 1 yıllık kiralık kasa ücret tablosu da şöyle:

kasa_fiyatlari

Düğün Mekanları

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

SD

Sabit. Duran

05/09/2013

Allah korusun banka şubesine doğal afet hırsızlık vb gibi kötü bir olayla karşılaşıldığında kasadaki eşyalarımız için durum ne olacaktır.

Düğün.com

Düğün.com
Bu konuyu kasa kiraladığınız banka şubenizle görüşebilirsiniz.


CC

Cemil Can

13/07/2016

deprem olmuş bina çökmüş. düşündüğünüz şeye bakın.