Wedding World*

Wedding World

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
Kürşat Düğün Tarihi: 12/09/2015

fiyat olarak çok iyi özellikle konsept bakımından çok iyi hizmet kalitesi çok iyi yemekli bir organizasyondu yemekleri gayet lezzetliydi kapalı bir mekan açık alanıda mevcut kapalı mekanda havalandırma klima mevcut ve çok iyidi ferah bir mekan garson ve yetkili kişilerden çok memnun kaldım ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut tercih sebebim görsellik açısından memnun kaldığım için tercih ettim otoparkı mevcut orkestra cok iyidi dj olarak çalıştık ve çok eğlendik hizmet kalitesine göre fiyatı gayet iyidi uygundu ...

ER Erem Düğün Tarihi: 29/08/2015

Kapalı bir mekan, havalandırma, klima ve terası da mevcut, mekanın içi ferah, ulaşımı rahat, toplu taşıma mevcut, hizmet kalitesine göre fiyatı normal, masa düzeni, süslemeler, şık ve sade gayet hoştu, yemekli bir organizasyondu, yemekler gayet iyiydi, tercih sebebim, ulaşımı rahat olduğu için. Pist alanı geniş ve rahat orkestra ve ışıklandırmadan memnun kaldım.

İS ismail Düğün Tarihi: 15/08/2015

Güzel bir mekan, yemekli bir organizasyon gerçekleştirdim, masa düzeni, süslemeler güzeldi, ulaşımı kolay ve rahattı, garsonlardan ve yetkili kişilerden memnun kaldık, kapalı bir alandı.

ON Onur Düğün Tarihi: 06/09/2014

Konuklarımız ve biz mekanın hizmetini beğendik burayı tavsiye ediyoruz, olumsuz bir durumla karşılaşmadık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Wedding World ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Wedding World hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap