100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
50 - 75 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün

Belediye ve üniversite tesisi, polisevi, öğretmenevi ve orduevi gibi sosyal tesisler, sıkça düğün mekanı olarak tercih edilir. Bunun sebebi çiftlere sağladığı avantajlardır. Bu avantajların en başında diğer mekanlara göre daha uygun fiyatlı olmaları geliyor. Kısıtlı bir bütçeyle kutlamanızı yapmak istiyorsanız sosyal tesislere göz atmanızı öneririz. Sosyal tesislerin havuz başı, bahçe içi, teras, kapalı salon gibi farklı niteliklerde mekanları vardır. Hem uygun fiyatlı, hem de mekan çeşitliliğine sahip olması size, istediğiniz özelliklere sahip mekanda bütçe dostu düğün yapma imkanı sağlıyor. Sosyal tesisler yıl içerisinde pek çok etkinlik düzenlediği için lezzetli yemekler yapan anlaşmalı catering firmalarına, tecrübeli garsonlara ve uzman organizasyon ekiplerine sahiptir. Maharetli ekipleri sayesinde hayalinizdeki düğünü sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olabilirler. Sağladığı avantajlar dolayısıyla sosyal tesislerin randevu defterleri hızla dolar. Bu yüzden eğer bir sosyal tesiste evlenmeyi düşünüyorsanız düğün tarihiniz belli olduktan sonra en kısa zamanda rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Sosyal tesislerde servis ve müzik belirli saate kadar devam eder. Garsonların yiyecek-içecek servisi 23.00’te sona ererken müzik 24.00’te biter. Eğer gece yarsından sonra da kutlamanıza devam etmek istiyorsanız farklı bir mekana geçebilirsiniz. Organizasyonunuzun aksamaması için sonrasında gideceğiniz mekana da rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Trabzon Sosyal Tesisleri

Trabzon’daki sosyal tesislerde düğün yapmak istiyorsanız şehrinizdeki öğretmenevi, polisevi, orduevi, üniversite ve belediye tesisi gibi mekanları inceleyebilirsiniz. Aradığınız mekanları bu sayfada bulabilir, onlardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

  • Trabzon Sosyal Tesisler Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Araklı 100 150 TL 15.000 TL
    Akçaabat 50 150 TL 7.500 TL
    Merkez 300 400 TL 120.000 TL