Bakırköy Sosyal Tesislerde Düğün

Bakırköy’deki en iyi sosyal tesisler ve öğretmenevleri burada. Eğer eğlenceli bir sosyal tesis düğünü planlıyorsan hemen ücretsiz fiyat teklifi al!

Teras Restaurant Yeşilyurt Spor Kulübü

Bakırköy

Teras Restaurant Yeşilyurt Spor Kulübü

En özel günlerinizi tropik bir ortamda, tamamen yeşillikler içinde eşsiz deniz manzarasıyla taçlandırmak ister misiniz? Çağdaş, konfor, özenli hizmet gibi özelliklerimiz düğün ve davetlerinizi en...

300-400 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

24 10 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler
Spor tesisleri ve öğretmenevleri bünyesinde bulunan salon ve restoranlar daha az masraf yaparak güzel düğünler yapmana imkan sağlayacaktır. Bakırköy'de bulunan bu sosyal tesislerin bir başka avantajı İstanbul, Avrupa Yakası'nın Yeşilköy, Florya ve Zeytinlik gibi semtlerinde merkezi konumlarda yer almalarıdır. Bu ulaşım ve bulunma konusunda olduğu kadar düğününün etkileyiciliği açısından da önemli bir detay. Düğün için popüler mekanlar olmaları seçim yapmanı kolaylaştıracaktır fakat yine de elini çabuk tutmanda fayda var. Kolayca işletmeleri incelemeye başlayarak seçimine bir adım daha yaklaşabilirsin. Firma profil sayfalarında bulunan fotoğraf ve videolar düğününü kafanda canlandırmana yardımcı olacaktır. Beğendiğin mekanlardan fiyat teklifi alarak düğününü planlamaya devam edebilirsin.