Sosyal Tesisler İstanbul

Firuzköy Sosyal Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Firuzköy Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Firuzköy Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Firuzköy Sosyal Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Havuz başı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Firuzköy Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Firuzköy Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Firuzköy Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Firuzköy Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Firuzköy Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Firuzköy Sosyal Tesisleri 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Firuzköy Sosyal Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Firuzköy Sosyal Tesisleri düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Firuzköy Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Firuzköy Sosyal Tesisleri düğün dışında sünnet düğünü, bayi toplantısı, açılışlar, kına, doğum günü, nişan, parti, baby shower, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Firuzköy Sosyal Tesisleri Hakkında

En özel organizasyonlarınız için Firuzköy Sosyal Tesisleri adresinde buluşmaya ne dersiniz?

Avcılar belediyesinin sizler için avantajlı düğün paketleri ile sunduğu hizmetler ve ekibimizden bahsedersek kararınız netleşecektir!

İstanbul’un büyülü manzarası eşliğinde en özel organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Davetleriniz için kullandığımız alanımız havuz başında kır düğünü konseptleriniz için benzersiz bir seçenek oluyor. Her mevsim hizmet verdiğimiz tesisimizde şık bir kış salonumuz da bulunuyor.

Geniş alanımızda davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzeninizi tamamlıyoruz. Ardından beyaz masa örtüleri ile ve yine beyaz napolyon sandalyelerinizi renkli detaylar ile süslüyoruz. Ziyafet masalarınızı rengarenk çiçekler, aynalı aksesuar yükselticileri ve suplalar ile geceye hazır hale getiriyoruz. Menü tercihinize göre de servis takımları ile kadehlerinizi yerleştirdiğimizde kusursuz bir görümüm elde ediyoruz.

Çiftimiz için ayakta nikah tercihleri doğrultusunda nikah sehpası ya da nikah masalarını tasarlamayı da unutmuyoruz. Kır bahçemize adım attığınız anda sizi büyüleyecek bir ala oluşturuyor ve her detayı tasarlıyoruz!

Yemekli, yemeksiz ve kokteyl menülerinizi de hazırlamak için mutfağımızda hummalı bir çalışma başlatıyoruz. Bizim çalışmalarımızdan öncesinde elbette çiftimizin menü tercihini yapması ve arzu ettiği değişikler var ise belirtmesi gerekiyor. Kutlamalarınız için düğün pastasını temin eden çiftlerimizin pasta kesim töreni ile geceyi tatlandırıyoruz. Bizim menülerimiz dahilinde yapılan tercihleriniz de olabilir tabii ki! Sizin için hazırlanan gecenizin her ayrıntısı ile sizin tercihiniz olması bizim için büyük önem taşıyor.

Müzisyenlerimizin ya da orkestramızın da gecenize katılması ile her şey tamamlanıyor diyebiliriz. Yeni çiftimizin ilk dansı ile de gecenizi başlatmış oluyoruz….

Bütün bu hizmetler dahilinde ayrıcalık bir gece tasarlamak ve Avcılar Belediyesi Firuzköy Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bunun için yapmanız gereken ise sayfa üzerinden fiyat teklifi almak!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Firuzköy Mahallesi Göl Cad. No. 2 Avcılar/ İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Firuzköy Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.