Eyüp Sosyal Tesislerde Düğün

Sosyal tesislerde düğün yapacaklar için Eyüp’ün en güzel sosyal tesisleri burada. Dilediğin firmanın fotoğraflarını incele ve ücretsiz fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Grand Haliç Restaurant

Eyüp

Grand Haliç Restaurant

Fırsatları ve eşsiz manzarasıyla kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissedeceğiniz bir mekânda düğünlerinize imza atmak ister misiniz? Bir tarafında Haliç Manzarası, bir tarafında da yunus gösterileri...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%15 indirim 39 8 6
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler
Eyüp’ün İstanbul tarihinde önemli bir yeri vardır. Özellikle Avrupa Yakası’ndaki ilçeler içinde geçmişi en eskiye dayanan ilçelerden biri olan Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Göktürk, Rami ya da Yeşilpınar gibi önemli semtlere ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi bu kadar eskiye dayandığı için de ilçenin bir çok noktasında sosyal tesisler vardır. Bu yüzden düğününü sosyal tesislerde gerçekleştirmek isteyen çiftlerin düğün mekanı bulmakta hiç zorluk çekmeyeceği bir ilçedir Eyüp. Sosyal tesis düğünleri bir çok yönden düğün salonları ya da otel düğünlerine göre avantajlıdır. Genelde şehrin en güzel yerlerinde konumlanmış olurlar ve diğer düğün mekanlarına göre çoğu zaman daha uygun olurlar. Eyüp’teki sosyal tesisleri inceleyebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.