Eyüp Sosyal Tesislerde Düğün Mekanları

Sosyal tesislerde düğün yapacaklar için Eyüp’ün en güzel sosyal tesisleri burada. Dilediğin firmanın fotoğraflarını incele ve ücretsiz fiyat teklifi al!

2 firma

Eyüp

Eyüp Kültür Sanat Merkezi

Düğün, nişan, kutlama, nikah, kına, doğum günü, baby shower gibi özel günlerde mekan arayanlar Eyüpsultan'ın incisi Eyüp Kültür Sanat Merkezi ile anlaşma yapıp sosyal tesislerin imkanları ile...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

18 1 2

Eyüp

Grand Haliç Restaurant

2007 Yılında Türk-Rus işbirliği ile kurulan firmamız 2008 yılında İstanbul’un en güzel noktasında her damak zevkine hitap eden, zengin menüsü ve kaliteli hizmet anlayışıyla İstanbul Haliç...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

24 1 8

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Eyüp’ün İstanbul tarihinde önemli bir yeri vardır. Özellikle Avrupa Yakası’ndaki ilçeler içinde geçmişi en eskiye dayanan ilçelerden biri olan Eyüp, Alibeyköy, Çırçır, Göktürk, Rami ya da Yeşilpınar gibi önemli semtlere ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi bu kadar eskiye dayandığı için de ilçenin bir çok noktasında sosyal tesisler vardır. Bu yüzden düğününü sosyal tesislerde gerçekleştirmek isteyen çiftlerin düğün mekanı bulmakta hiç zorluk çekmeyeceği bir ilçedir Eyüp. Sosyal tesis düğünleri bir çok yönden düğün salonları ya da otel düğünlerine göre avantajlıdır. Genelde şehrin en güzel yerlerinde konumlanmış olurlar ve diğer düğün mekanlarına göre çoğu zaman daha uygun olurlar. Eyüp’teki sosyal tesisleri inceleyebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.