Sosyal Tesisler İstanbul

Ted Ankara Kolejliler Derneği

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ted Ankara Kolejliler Derneği Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ted Ankara Kolejliler Derneği Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ted Ankara Kolejliler Derneği Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Ted Ankara Kolejliler Derneği Sıkça Sorulan Sorular

Ted Ankara Kolejliler Derneği düğün fiyatları ne kadar?

Ted Ankara Kolejliler Derneği düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ted Ankara Kolejliler Derneği düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ted Ankara Kolejliler Derneği kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ted Ankara Kolejliler Derneği 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ted Ankara Kolejliler Derneği düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ted Ankara Kolejliler Derneği düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Ted Ankara Kolejliler Derneği düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ted Ankara Kolejliler Derneği düğün dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Ted Ankara Kolejliler Derneği Hakkında

Havuz başında unutulmaz bir düğüne hazır olun! Eşsiz doğa manzaramız, havuz başında şık bir düğünle buluşuyor ve size ölümsüz bir gece sunuyor. Bunu TED Ankara Kolejliler Derneği ile gerçekleştiriyor ve evliliğe attığınız bu adımın ne kadar önemli olduğunu bilen insanlar ile mutluluğa uğurlanıyorsunuz. Peki sizlere ne gibi avantajlar sunuyoruz? Çok meraklandırmadan anlatalım.

Öncelikle güvenli bir mekâna geleceğinizi söylemek istiyoruz. Çevresinin tamamen kapalı olduğunu, dışarıyla herhangi bir bağın olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Açık alanımızda bulunan havuz başında güzel bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz masa ve sandalyeleri tamamen isteklerinize göre yerleştiriyor, hayal ettiğiniz ne varsa TED Ankara Kolejliler Derneği farkıyla gerçeğe dönüştürüyoruz. Canlı müziği, fotoğrafçıyı, süslemeleri ve daha birçok isteğinizi profesyonel bir organizasyon firması aracılığıyla sağlıyor ve istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Yıllar sonra düğün gününüzü hatırlamak istediğinizde “İyi ki.” Diyeceğiniz bir tercih yapmak artık çok kolay.

Kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren güler yüzlü ekibimiz tarafından maksimum ilgiyle karşılanacaksınız. En özel gününüzde sizleri özel hissettirecek, isteklerinizi en hızlı ve en doğru şekilde karşılayacağız. Gece boyunca sadece bir bakış uzağınızda oluyor ve gecenin sonunda buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

TED Ankara Kolejliler Tarabya’da faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde birçok ilçeden kolay bir şekilde gelebildiğiniz mekânımıza hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabiliyorsunuz. Karşı taraf için 3. Köprüyü kullanabiliyor, bu yakadaysanız da Sarıyer dolmuş ya da otobüslerini kullanabiliyorsunuz. Araçlarınız için geniş bir otopark alanı sunduğumuzu da dipnot olarak belirtelim.

TED Ankara Kolejliler Derneğinde sunduğumuz fırsatlardan faydalanmak ve daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Tarabya, Kasımpatı Sk. No:30, 34457 Sarıyer/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Ted Ankara Kolejliler Derneği Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.