Sosyal Tesisler İstanbul

Orhanlı Kültür Merkezi

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Orhanlı Kültür Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Orhanlı Kültür Merkezi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Orhanlı Kültür Merkezi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı

Orhanlı Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Orhanlı Kültür Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Orhanlı Kültür Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Orhanlı Kültür Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Orhanlı Kültür Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Orhanlı Kültür Merkezi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Orhanlı Kültür Merkezi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Orhanlı Kültür Merkezi düğününüz için yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Orhanlı Kültür Merkezi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Orhanlı Kültür Merkezi düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri, kına, doğum günü, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Orhanlı Kültür Merkezi Hakkında

2013 yılında yenilediğimiz yüzümüzle Orhanlı Kültür Merkezi Düğün Salonunda özel davetleriniz için hizmet veriyoruz.

Tuzla Belediyesine bağlı olarak özel davetlerinize de ev sahipliği yaptığımız mekânımızın bu keyifli organizasyonlar için geniş bir düğün salonu bulunuyor. Zaman zaman nikah organizasyonları da düzenlediğimiz salonumuzda düğününüzde gerçek nikah kıydırmak da çok kolay! Pek çok çift önceden nikahlarını kıydırıyorlar ve düğün içerisinde misafirler için ayrı bir nikah organizasyonu düzenliyorlar. Misafirlerinin de görmesi için yapılan ve tiyatro olan bu organizasyonun gerçek olmasını istemez miydiniz? Nikahınız gerçekten tüm misafirlerinizin gözü önünde gerçekleşmesi hem de bunun yüksek maliyetlerle olmaması? Bunu kolaylıkla sağlayabileceğimizi belirtmek isteriz. Aynı zamanda uygun fiyat politikasıyla karşılaşacağınız tek nokta bu da değil. Genel olarak sunduğumuz bu düğün hizmetini halka hizmet amaçlı oldukça makul olarak veriyoruz. Böylelikle kaliteli hizmeti uygun fiyatlara bulan vatandaşlarımızın düğün günleri için bir numaralı adresi oluyoruz.

Tercih edilirliğimizi etkileyen bir diğer faktör ise şüphesiz ki modern görünümümüzdür. Yakın dönemde yaşadığımız görünüm ve belediyeye bağlı olmanın verdiği avantajla; oldukça keyifli bir atmosfere sahibiz. Bembeyaz duvarlarımız, geniş aile grupları için boylu boyunca uzanan dikdörtgen masalarımız, konforlu sandalyelerimiz ve romantik aydınlatmalarımız... Hepsi düğün gününüzde hizmet sunmak üzere bekliyor.

Personellerimiz ise düğün günü ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sunuyor. Fotoğraf, kamera, müzik, ikram hazırlanması ve servisi gibi alanlarda düğün sahiplerine destek oluyoruz. Tüm bu hizmetleri alanında yetkinliği olan kişiler ile gerçekleştiriyoruz.

Siz de üstün belediyecilik anlayışımızın ışığında düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız; Orhanlı Kültür Merkezi Tuzla adresimizde sizi ve misafirlerimizi ağırlamak isteriz. Gelin ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçin ve düğününüz için neler yapabileceğimiz hakkında detaylı bir şekilde konuşmaya başlayalım.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Orhanlı Mah. Fettah Başaran Cad. Tuzla/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Orhanlı Kültür Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.