Yeşilyurt Beylerderesi Sosyal Tesisleri

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Battalgazi Malatya Öğretmenevi Sedef Düğün Salonu

100 - 875 Kişi
250 TL'den az

Battalgazi Malatya Öğretmenevi Kernek Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Malatya Sosyal Tesislerinde Düğün

Malatya’da düğün organizasyonu yapabileceğiniz çok sayıda sosyal tesis bulunuyor. Öğretmenevleri, kültür merkezleri ve bu tarzda birçok mekan, kapılarını organizasyonlara açmış durumda.

Malatya sosyal tesislerinde 200 kişiden 1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Yani düğününüze kaç kişi çağırırsanız çağırın, size uygun bir sosyal tesis bulabiliyorsunuz.

Malatya’da havuz başı alanı olan sosyal tesisler de bulunuyor. Bunları da incelemenizi öneriyoruz. Havuz başında yapılan düğünler çiftlerin de davetlilerin de çok hoşuna gidiyor.

Sosyal tesislerde düğünlerin yanı sıra nişan ve kına gecesi gibi organizasyonlar da düzenleniyor. Hatta dilerseniz iki farklı organizasyonunuzu da aynı mekanda yaparak indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Malatya’daki sosyal tesislerin açık ve kapalı alanları bulunuyor. Düğün yapacağınız mevsime göre dilediğiniz alanı seçebiliyorsunuz. Yaz dönemi için sosyal tesislerin bahçe ve teras bölümlerini değerlendirebilirsiniz.

Kapalı alanda düğün yapacaksanız, dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Öncelikle alanın yüksek tavanlı olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca salonun kolonsuz olması da önemli. Eğer alanda kolonlar varsa, davetlilerin görüş açısını engellememeli.

Malatya sosyal tesislerinin standart süslemeleri oluyor. Size anlaşma esnasında renk alternatifleri sunuyorlar. Sandalye bağlama tülleri, masa örtüleri ve diğer detayları bu renk doğrultusunda düzenliyorlar.

Malatya’daki Sosyal Tesislerde Düğün Yapmanın Avantajları

Sosyal tesislerde düğün yapmanın avantajlarının başında uygun fiyatlı olmaları geliyor. Otel, kır alanı gibi birçok düğün mekanına nazaran sosyal tesislerde çok daha düşük kişi başı fiyatlar talep ediliyor. Özellikle hafta içi ve bahar döneminde yapılan düğünlerde kampanyalı fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz.

Malatya’daki sosyal tesislerde kokteylli ve yemekli düğünler yapabiliyorsunuz. Dilerseniz düğün başlamadan bistro masalarda kokteyl verip, sonra yemeğe de geçilebiliyor. Yani ikram konusunda da alternatifleriniz bulunuyor.

Sosyal tesislerde akşam düğünlerinin yanı sıra gündüz organizasyonları da düzenleniyor. Özellikle pazar günü düğün yapacak çiftler gündüz saatlerini tercih edebiliyorlar.

Malatya’daki diğer düğün mekanlarında olduğu gibi sosyal tesislerde de ışık ve ses sistemleri bulunuyor. Böylece dışarıdan bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor.

Düğün yapacağınız sosyal tesise, dilerseniz nikah memurunuzu getirebiliyorsunuz. Tüm davetlilerinizin önünde nikah seremoninizi gerçekleştirme imkanı buluyorsunuz.

Sosyal tesislerde DJ ve canlı müzik hizmeti de veriliyor. Bunun için mekana uygun bir sahneleri bulunuyor. Paket dahilinde genelde DJ hizmeti sunuyorlar. Orkestra için ekstra olarak anlaşmanız gerekiyor.

Malatya Sosyal Tesisleri’yle Anlaşmadan Önce Dikkat Edilecekler

Malatya’da bir sosyal tesisle anlaşmadan önce mutlaka davetli sayınızı belirlemelisiniz. Bu sayede sadece davetli sayınıza uygun kapasitesi olan mekanlarla görüşürsünüz. Düğün mekanınızın kapasitesi davetli sayınızla eşdeğer olmalı. Çok büyük bir salonda düğün yaparsanız ve az davetliniz olursa, çağırdığınız kişiler gelmemiş ve salon boş kalmış bir görüntüye neden olabilirsiniz. Aynı şekilde küçük bir salonda düğün yaparsanız ve çok davetliniz olursa, bu durumda da sıkışık bir ortam oluşur.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da bütçe! Düğününüz için ayırabileceğiniz bütçeyi belirlemeli ve davetlileriniz için kişi başı ne kadar ödeme yapabileceğinizi netleştirmelisiniz. Buna göre düğününüzü yemekli mi yoksa kokteylli mi yapacağınız da ortaya çıkmış olur.

Her düğünün kendine özgü bir konsepti olmalı. Yani masa süslemelerinde çiçekler kullanılıyorsa, gelin tacından düğün pastanıza kadar birçok detayda çiçekleri kullanabilirsiniz. Aklınızda olan bir konsept varsa Malatya’daki sosyal tesislerle bunu konuşup, size uygun dekoratif öğeler kullanıp kullanmadıklarını öğrenmelisiniz.

Tarzınıza ve bütçenize en uygun sosyal tesisi bulmak için mekanların sayfalarını inceleyebilirsiniz. Sayfalarında yer alan fotoğraflar, hizmet içerikleri ve minimum fiyat bilgileri size fikir verecektir. Ayrıca beğendiğiniz mekanlardan fiyat teklifi almayı da ihmal etmeyin.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

  • Malatya Sosyal Tesisler Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Battalgazi 400 150 TL 60.000 TL
    Yeşilyurt 300 150 TL 45.000 TL