Ferro Otel

E-posta Gönder

  • Osmangazi, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Ferro Otel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Ferro Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Ferro Otel Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale Hizmeti
Evet

Ferro Otel Sık Sorulan Sorular

Ferro Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ferro Otel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ferro Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ferro Otel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Ferro Otel Hakkında

Bursa nikah sonrası yemek mekanları içinde hizmetlerine devam eden Ferro Otel’e hoş geldiniz! Mayıs 2018’de açılan otelimizde nikah sonrası yemek kutlamaları için dünya mutfağından en güzel örnekleri sunuyoruz. Nikah sonrasında sevdiklerinizle şık bir mekanda eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek isterseniz sizi en üst katta yer alan restoranımıza veya kafemize bekliyoruz.

Davet Alanları

Ferro Hotel Bursa’da 2 farklı davet alanıyla misafirlerinizi ağırlıyoruz. Alakart konseptiyle hizmet veren Ferro Teras’ta 60 kişilik nikah sonrası yemek davetleri düzenleyebilirsiniz. Otelimizin üst katında kapılarını açan restoranımız boydan boya camla kaplı olduğundan Bursa manzarası da görülebiliyor. Diğer davet alanımız olan ve zemin katta bulunan Ferro Cafe de butik organizasyonlar için tercih ediliyor.

Dekorasyon

Otelimizin teras katında hizmet veren restoranımız üç tarafı camlarla çevrili, aydınlık ve ferah ortamıyla öne çıkıyor. Modern bir görünüme sahip olan restoranımızda gri, siyah ve ahşap gibi rustik detaylardan yararlanıyoruz. Geometrik motiflerle dekore ettiğimiz tavanımız mekanımızın modern görünümüne katkı sağlarken sıcak tonlardaki ışıklandırmalarımız mekana sıcak bir hava katıyor. Ahşap, kahverengi veya beyaz masalarımızla da istediğiniz oturma düzenini oluşturuyoruz.

Zemin katta kapılarını açan Ferro Cafe şık bir ambiyansa sahip olmakla beraber misafirlerinize konforlu bir ortam sunuyor. Ahşap, kırık beyaz, siyah ve yeşil gibi çeşitli renkleri davet alanımızda bir arada kullandık ve modern bir uyum elde ettik. Geniş koltuklarımız, rahat sandalyelerimiz ve aydınlatmalarımız da Ferro Cafe’nin samimi atmosferine katkıda bulunuyor.

Hizmetler

Bursa nikah sonrası eğlence mekanları arasında yer alan diğer firmalardan yemek servisimizle ayrılıyoruz. Dünya mutfağından özel lezzetleri uzman aşçılarımızla Osmangazi’ye taşıyor, alakart hizmetimizle davetlilerinize yiyecek ve içecek ikramında bulunuyoruz. Belirlediğiniz menü içeriğinde organizasyon tarihinden önce değişiklik yapmak isterseniz bu noktada da yardımcı oluyoruz. Hazırlanan menülerimizin servisini de şık sunumlarla biz yapıyoruz.

Ferro Otel’de nikah sonrası yemek için konuklarınızı uluslararası tatlarla ağırlayabilir, teras katımızda şehir manzarası eşliğinde eğlenebilirsiniz. Otelimizde nikah sonrası toplantılar dışında düğün gibi farklı organizasyonları da düzenleyebiliyoruz. Ferro Otel nikah sonrası yemek fiyatları için yan taraftaki fiyat teklifi formunu doldurarak gönderebilirsiniz. Dilerseniz iletişim bilgilerimizle bize ulaşabilir, otelimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Muradiye Mah. Çekirge Cad. Reşat Oyal Kültür Park Kapı Karşısı No:43

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.