Ramada Hotel Gemlik

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ramada Hotel Gemlik
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Ramada Hotel Gemlik Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ramada Hotel Gemlik Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Ramada Hotel Gemlik Sık Sorulan Sorular

Ramada Hotel Gemlik düğün fiyatları ne kadar?

Ramada Hotel Gemlik düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Ramada Hotel Gemlik düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Ramada Hotel Gemlik kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ramada Hotel Gemlik 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Ramada Hotel Gemlik düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ramada Hotel Gemlik düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Ramada Hotel Gemlik düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ramada Hotel Gemlik düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ramada Hotel Gemlik Hakkında

Yıllardan beri hayalini kurduğunuz düğününüzü hayata geçireceğiniz şık ve nezih bir salon arıyorsanız sizi Ramada Hotel Gemlik’e davet ediyoruz!

Düğününüz hakkında uzun zamandan beri hayal kurduğunuzu ve her şeyin istediğiniz gibi olmasını istediğinizi tahmin edebiliyoruz. Pek çok çift düğününü yıllar önceden planlamaya başlıyor ve bu süreçte pek çok farklı etkeni bir arada düşünüyor. Bu süreçte size yardımcı olmak için organizasyon sorumlumuz tüm isteklerinizi hayata geçirmek için gerekli hazırlıkları yapıyor. Ramada Hotel Gemlik Bursa’da bugüne kadar birçok düğün, nişan ve söz gibi davete ev sahipliği yaptık. Tüm bu gecelerde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğlenebilmeniz için profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyor. Otelimizin kolay ulaşım sağlanabilen konumu sayesinde davetlileriniz rahatça düğününüze gelebiliyor.

300 ila 400 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz salonumuzda davetinize katılacak misafirlerinize özel oturma düzenleri hazırlama imkânına sahibiz. Örneğin; ailesi ile birlikte davetinize katılan konuklarınız için özel aile masaları kurabildiğimiz gibi aynı zamanda daha kalabalık grupların da bir arada eğlenmelerine imkân sağlayan oturma düzenleri hazırlayabiliyoruz. Salonumuzu tasarlarken altın rengi ve griyi ağırlıklı olarak kullandık. Masa örtülerimiz beyaz renkte be sandalyelerimiz ise gri olarak tercihe edildi. Salonumuza adını veren altın rengi de daha şık bir görünüm elde edebilmemize olanak sağlıyor. Ayrıca otelimizde düzenleyeceğiniz düğününüz sonrasında 1 gecelik balayı odamızda konaklama imkânına da sahip olabiliyorsunuz. Düğününüzü yemekli olarak düzenlemek isterseniz menü tadımlarına da katılabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinizi taçlandıracağınız düğününüzü otelimizde hayata geçirmek ve Ramada Hotel Gemlik fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Yiyecek İçecek Koordinatörü

İletişim

  • Adres:

    İstanbul Bursa Karayolu Hisar Mh. Gemlik Girişi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ramada Hotel Gemlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.