Oteller Bursa

Hotel Park İnegöl

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hotel Park İnegöl Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hotel Park İnegöl Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Hotel Park İnegöl Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Hotel Park İnegöl Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Park İnegöl düğün fiyatları ne kadar?

Hotel Park İnegöl düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hotel Park İnegöl düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hotel Park İnegöl kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hotel Park İnegöl 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hotel Park İnegöl düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hotel Park İnegöl düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.

Hotel Park İnegöl düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hotel Park İnegöl düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar, sünnet düğünü, baby shower, bayi toplantısı ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Hotel Park İnegöl Hakkında

İnegöl’de değerli misafirleriniz ile birlikte doyasıya bir eğlencenin tadını çıkaracağınız bir davet hayata geçirmek için uygun bir mekân arıyorsanız sizi Hotel Park İnegöl’e bekliyoruz!

Hatırı sayılır bir zamandan beri en özel günlerinizde düzenlediğiniz düğün, sünnet düğünü, nişan, kına geceleri, özel davetler, mezuniyet baloları ve doğrum günü partileri gibi pek çok organizasyonu başarıyla düzenliyoruz. Bugüne kadar pek çok farklı tarz ve konseptte bu kadar daveti düzenlemiş olmak bize büyük bir tecrübe kattı. Bu tecrübe ile birlikte de her geçen gün daha iyi organizasyonlar hayata geçirip, davetlerimizi mükemmelleştirdik. Düzenleyeceğiniz organizasyonda konuklarınızın memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Bu memnuniyeti sağlamak için de Hotel Park İnegöl Düğün Salonu’nun profesyonel ve güler yüzlü ekibi tüm etkinlik boyunca yanınızda oluyor.

İnegöl’de son derece kolay ulaşım sağlanabilen bir konumda yer alan mekânımızda düzenleyeceğiniz düğününüze konuklarınız gayet rahat gelebilirler. 700 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda misafirlerinizin rahat bir şekilde eğlenmelerine imkân sağlamak için en uygun oturma düzenlerini hazırlıyoruz. Yüksek tavanlı ve kolonsuz olarak inşa edilen salonumuzda oldukça ferah bir ortamda eğlenme imkânına sahip oluyorsunuz. Düğünlerin vazgeçilmez rengi olan beyazı ağırlıklı olarak kullandığımız salonumuzda son derece şık ve sade bir görünüme sahibiz. Ancak; düğününüzü farklı bir konseptte hayata geçirmek isterseniz çeşitli renklerde örtü, giydirme, süsleme ve dekorlar kullanarak düşlediğiniz atmosferi en iyi şekilde hayata geçirebiliriz. Yemekli düğünler de düzenlediğimiz mekânımızda usta aşçılarımızın hazırladığı lezzetli yemeklerimiz sizi bekliyor!

Aradan uzun zaman geçse de hafızalarda önemli bir yere sahip olacak davetinizi Hotel Park İnegöl’de gerçekleştirmek istiyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan Hotel Park İnegöl iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Osmaniye m. 6 Eylül c. no.4 (Özdilek market yanı)

 • Adres tarifi:

  İnegöl AVM karşısı, Terminal karşısı, Özdilek AVM yanı, Bursa Ankara karayolu üzerinde.

 • Haritadaki Konumu

  Hotel Park İnegöl Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.