Oteller Bursa

İnegöl Royal Hotel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İnegöl Royal Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

İnegöl Royal Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

İnegöl Royal Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

İnegöl Royal Hotel Sıkça Sorulan Sorular

İnegöl Royal Hotel düğün fiyatları ne kadar?

İnegöl Royal Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İnegöl Royal Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İnegöl Royal Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İnegöl Royal Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

İnegöl Royal Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İnegöl Royal Hotel düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

İnegöl Royal Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İnegöl Royal Hotel düğün dışında sünnet düğünü, doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, kına, bayi toplantısı, açılışlar ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

İnegöl Royal Hotel Hakkında

2014 yılında Bursa iş oteli olarak kurulduktan sonra yıllar geçtikçe salonumuzu dekore ederek özel organizasyonlarınızı da ağırlamak üzere hizmet vermeye başladık. 200 yatak kapasiteli odalarımızda konforu yataklarınızda buluyorsunuz. Ayrıca merkezi bir konumda olduğumuz içinde ulaşım kolaylığı avantajına sahibiz.

Kişiye özel hizmeti misyon edinerek ve her şey de memnuniyeti esas alarak sizleri ağırlıyoruz. Büyük banyolarımızı görünce temizliğinden asla şüphe etmiyorsunuz. Temizliğe önem verdiğimiz gibi personelimizin ilgisi de önemli. Çünkü ilgisiz personel, profesyonel ve kalite bir hizmet anlayışını benimseyen bir otele uygun olmaz. Bu yüzden seçim kriterlerimizde bu konuya oldukça eğiliyoruz. Bunun dışında yemekler konusunda hem tat hem de görsellik açısından hafızalarda yer ettiğimizi düşünüyoruz. Aldığımız yorumlarla da bu başarıyı sağladık. Diyelim ki, rezervasyonunuz yokken otelimize geldiniz. Asla sizi zor durumda bırakmıyoruz. Çünkü hizmet anlayışımız arkasında o büyük güveni boşa çıkarmak istemiyoruz.

Memnuniyeti otel hizmetinde esas aldığımız gibi İnegöl Royal Hotel Düğün Salonu olarak hizmetimizde de alıyoruz. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hayal ettiğiniz organizasyonu gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bir otel profesyonelliğinde olduğunuz için rahat ediyorsunuz. Çünkü yıllarca üst kalitede hizmet verdik ve hala da devam ediyoruz. Bunu da profesyonelliğimize borçluyuz. Bu yüzden düğün organizasyonlarınıza da aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz. O gün gelip çattığında her şeyi eksizsiz olması için elimizden geleni yapıyoruz. Böylesine özel bir günü gerçekleştirmek kaliteli bir işten geçiyor. Kalite de bizim işimiz!

Sayfamızı incelediğinize göre Bursa otel düğün salonlarını araştırıyorsunuz. Fiyatlardan hizmet içeriğine kadar belirli kriterlere göre bir seçim yapacaksınız. Bu seçiminizi bizden yana kullanmanızı çok istiyoruz. Bunun içinde sizi ikna etmeye hazırız. Yandaki formu oldurup bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde hemen size geri dönüş sağlıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Kemalpaşa mah.Atatürk Bulvarı 54/E İnegöl / BURSA

 • Haritadaki Konumu

  İnegöl Royal Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.