Gönlüferah Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gönlüferah Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Gönlüferah Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Gönlüferah Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Gönlüferah Hotel Sık Sorulan Sorular

Gönlüferah Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Gönlüferah Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Gönlüferah Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Gönlüferah Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gönlüferah Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gönlüferah Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gönlüferah Hotel düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Gönlüferah Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gönlüferah Hotel düğün dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, kına, parti, kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar, piknik, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Gönlüferah Hotel Hakkında

Bursa’da sevdikleriniz ile unutulmaz bir gece geçirmek için düğününüzü gerçekleştireceğiniz bir mekân arıyorsanız sizi Gönlüferah Hotel’e davet ediyoruz!

Yıllardan beri misafirlerimizi en iyi şekilde ağırladığımız otelimizde düğün, nişan ve söz gibi pek çok organizasyon düzenliyoruz. Bu organizasyonlarda misafirlerinizin ve siz mutlu çiftimizin mutluluğunu sağlamak adına her şeyin hayal ettiğiniz gibi gerçekleşmesi adına oldukça yoğun çalışıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızı sıcakkanlı ekibimizin yardımsever tutumuyla birleştirerek gece boyunca yüzünüzdeki tebessümde pay sahibi olmaya çalışıyoruz. Gönlüferah Otel Bursa Osmangazi en başarılı düğün organizasyonlarını yapan otellerden biri olarak biliniyor. Bu itibarı da az önce de bahsettiğimiz ekibimize ve prensiplerimize borçluyuz.

Davetiniz öncesinde organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek tüm isteklerinizi iletebilirsiniz. Düğününüzün sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple en az sizin kadar değer verdiğimiz etkinliğinizde her şeyin planlandığı gibi gitmesi adına planlı bir şekilde çalışıyoruz. Gönlüferah Hotel Bursa düğün kapasitemiz 400 ila 500 davetliyi ağırlamamıza imkân sağlıyor. Misafirlerinizin sayısına göre özel oturma düzenleri ayarlayarak konforlu bir ortamda eğlenmelerine fırsat sunuyoruz. Doğayla iç içe bir ortamda bulunan bahçemizde istediğiniz konsepte özel süsleme hizmeti de sunuyoruz. Gecede yaşanan en güzel anların kayıt altına alınmasını ve yıllar sonra da tekrardan yaşayabileceğiniz anılara dönüşmesini istiyorsanız özel fotoğrafçı ve kameraman hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Gelişmiş ışık ve ses sistemlerimiz ile gece boyunca eğlence hız kesmeden devam ediyor. Ayrıca otelimizde düzenlediğiniz düğün sonrasında özel balayı odalarımızda konaklama fırsatına da erişebilirsiniz.

Yıllar sonra çocuklarınıza anlatacağınız muhteşem gecenin ev sahipliğini Gönlüferah Hotel olarak yapmamızı istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Unutulmaz bir davette buluşmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Satış Direktörü

İletişim

  • Adres:

    Çekirge 1. Murat Cd. No:22 16090

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gönlüferah Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.