Oteller Bursa

Kırcı Hotel

Kırcı Hotel
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kırcı Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kırcı Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kırcı Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Kırcı Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Kırcı Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Kırcı Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kırcı Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kırcı Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kırcı Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kırcı Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kırcı Hotel düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Kırcı Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kırcı Hotel düğün dışında baby shower, davet ve resepsiyon, kına, parti, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Kırcı Hotel Hakkında

50 yıllık tecrübeye sahip köklü bir otel olarak düğün ve davetlerinize de ev sahipliği yapmak üzere hizmet veriyoruz. 1970’ten beri yüksek hizmet kalitesi prensibiyle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Organizasyonlarınız için ayırdığımız 7 salonumuz var. Bunlardan 3’ü düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarda kullanılmak üzere dekore edilmiş salonlarımız. Deneyim ve kalitenin birleştiği bir yer arıyorsanız Bursa Kırcı Hotel sizlerle.

Davet Alanları

Kırcı Hotel düğün davetleriniz için size hem açık hem de kapalı alan seçeneği sunuyor. Erguvan ve Nihavend olarak isimlendirilen 2 salonumuz var. Bu salonlar balo salonu düzeninde olmakla birlikte Erguvan 500, Nihavend 250 kişiye aynı anda hizmet verilebilecek genişlikte. Açık alan olarak terasımız bulunuyor. 200 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Aynı zamanda panoramik manzarasıyla konuklarımızın beğenisini topluyor. Yemekli davetlerde 400, kokteyllerde 750 kişilik kapasiteye sahibiz.

Dekorasyon

Salonumuzun oturma düzenini siyah sandalyeler ve desenli beyaz örtülerin kapladığı dikdörtgen masalarımız oluşturuyor. Masalarımızın üzerinde yapay çiçekler, peçetelikler ve cam bardaklar yer alıyor. Asılan rengarenk balonlar salonumuza canlılık katıyor. Farklı aksesuar istekleriniz olursa temin edebilir, beyazın yanında kırmızı, sarı ya da yeşili masa ve sandalyeleriniz için giydirme rengi olarak tercih edebilirsiniz. Salon dizaynı, oturma düzeni, süslemeler gibi dekorasyona yönelik her konuda görüşlerinize başvuruyoruz.

Hizmetler

Davetiniz için hazırlamış olduğumuz menüyü denemenize imkan tanıyoruz. Değişiklik yapılmasını istediğiniz veya ekleme yapılmasını uygun gördüğünüz noktalar varsa menü yeniden düzenleniyor. Sizin tercihiniz olan catering ve organizasyon firmalarıyla çalışma konusunda bir kısıtlamamız bulunmuyor. Aynı zamanda fotoğrafçınızı da getirebilirsiniz. 75 araç kapasiteli otoparkımız ve vale hizmetimiz bulunuyor. 250 kişiyi kapsayan konaklama imkanı da sunuyoruz. Alanımızda aynı anda birden fazla düğün yapılabilmekte.

Bursa düğün otelleri arasında sunduğu alternatiflerle, güler yüzlü çalışan kadrosuyla, çözüm odaklı oluşuyla düğünleriniz için doğru adres Kırcı Hotel. Tekrarı olmayan bu özel günde tüm çiftler her şeyin kusursuz olmasını diler, biz de onların bu dileklerini yerine getirmek için çaba sarf ediyoruz. Otelimizin hizmetleri hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  ÇEKİRGE CAD.NO.21 16070 OSMANGAZİ/BURSA

 • Adres tarifi:

  MİLLET BAHÇESİ VE KÜLTÜR PARK KARŞISI.ALTIPARMAK

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.