Muradiye Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Muradiye Uygulama Oteli
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Muradiye Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Muradiye Uygulama Oteli Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Muradiye Uygulama Oteli Sık Sorulan Sorular

Muradiye Uygulama Oteli düğün fiyatları ne kadar?

Muradiye Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Muradiye Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Muradiye Uygulama Oteli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Muradiye Uygulama Oteli 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Muradiye Uygulama Oteli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Muradiye Uygulama Oteli düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Muradiye Uygulama Oteli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Muradiye Uygulama Oteli düğün dışında bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Muradiye Uygulama Oteli Hakkında

Bursa’da uygun fiyatlarla bir kır düğünü gerçekleştirmek, aynı zamanda uzaktan gelen misafirlerinin konaklamasını sağlamak ve tüm bunları kaliteli bir hizmet sağlayan güler yüzlü bir ekiple gerçekleştirmek isterseniz, doğru adrestesiniz. Muradiye Uygulama Oteli Bursa’nın merkezinde faaliyet gösteriyor. Kolay ulaşım imkânı sunduğumuz gibi birçok toplu taşıma araçlarıyla da gelme imkânınız bulunuyor.

Uygulama otelimizde tamamıyla kaliteli hizmet esaslı çalışıyoruz. Bunu tecrübeli yönetici kadromuz ve güler yüzlü ekibimizin sizleri ağırlamasından fark edeceksiniz. Olumlu geri dönüşleriniz ve otelimizden mutlu ayrılmanız bizi daha da heveslendiriyor ve aynı özveriyle çalışmaya devam ediyoruz.

Otelimizde geniş bir bahçemizin bulunduğunu ve kır düğününüzü bu bahçede gerçekleştireceğinizi belirtelim. Birbirinden farklı ağaçların bulunduğu bahçemizde kullanacağımız masa ve sandalyelerin süslenmesi konusunda profesyonel organizasyon firmalarından yardım alabilir ve çeşitli aksesuarları temin edebilirsiniz.
Bu bahçemizde sadece kır düğününüzü değil, nişan, nikah, kına, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve bunun gibi birçok organizasyonu da gerçekleştirme imkânına sahipsiniz. Bu özel anlarınız için bizimle önceden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle isteklerinizi planlıyor ve çok daha iyi bir hizmet verebiliyoruz. Bu organizasyonlarınızı yemekli gerçekleştirmek isterseniz hijyenik mutfağımızdan çıkan lezzetli yemeklerimizi sizlerle buluşturabiliyoruz. 100 kişilik restoranımızın bulunduğunu ve bu 100 kişiye aynı anda yemek çıkaran hızlı aşçılarla çalıştığımızı belirtelim.

Tüm bu organizasyonlarınız için hazırlayacağımız menüler, servis elemanları, animasyonlar ve bunun gibi hizmetlerle de yanınızda oluyoruz.

Otelimizde özel etkinliklerinizin öncesinde ya da sonrasında konaklayabilme imkânınız da bulunuyor. Tek kişilik, çift kişilik ve 3 kişilik odalarımızın bulunduğunu ve tamamen konforunuza göre tasarlanan iç dizaynımız ile konaklama konusunda da kaliteli bir hizmeti amaçlıyoruz. Bu konaklamayı çok uygun fiyatlarla gerçekleştireceksiniz. Muradiye Uygulama Oteli fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve bizi tercih etmek için yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kocanaip Mahallesi Doktor Ekrem Paksoy Sok. No: 16 Muradiye Osmangazi / BURSA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Muradiye Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.