Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1000 TL

Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzara Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa Sık Sorulan Sorular

Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa düğün fiyatları ne kadar?

Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1000 TL aralığından başlamaktadır.


Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower, mezuniyet törenleri, parti, kına, kurumsal etkinlikler, nişan, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa Hakkında

Yepyeni bir hayata ilk adımı Bursa’nın yükselen değeri Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa'da atmak ister misiniz? Düğününüz için bir mekan arayışındaysanız ve 5 yıldızlı bir otelin konforunu yaşamak istiyorsanız Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa doğru bir tercih olacaktır. İhtiyacınız olan ne varsa eksiksiz bir şekilde sunuyor, otelimizde bu özel anlara kusursuz bir şekilde ev sahipliği yapıyoruz.

Telafisi olmayan bu özel günlerin özenli bir şekilde planlanması gerektiğini düşünüyoruz. Güzel bir şekilde hatırlanması için tüm detayların üstünde durulması ve çiftlerin hiçbir isteğinin atlanmaması gerekiyor. İşte biz Mövenpick ailesi olarak bunu esas alıyor, tam olarak düşlediğiniz düğünü sunmayı amaçlıyoruz.

Düğününüzü, şık bir şekilde tasarlanan Yasemin Balo Salonumuzda gerçekleştiriyorsunuz. Kolonsuz yapısı sayesinde tüm davetliler sahneye her noktadan hakim olabiliyor. Yüksek tavanlı olması ise konukları basık bir ortamdan uzak tutuyor. Zemin, konsepte uygun bir renk ve tarzda tercih edilen halı ile kaplı. Salon içinde kullanılan tüm aksesuarlarda ise kalite ve ihtişamın izlerini görebiliyorsunuz.

Balo salonumuz 300 kişilik yemekli, 500 kişilik ise kokteylli davetlere ev sahipliği yapacak büyüklükte. Aynı zamanda 15. Katta bulunması sebebiyle de konuklara eşsiz bir şehir manzarası sunuyor. Bursa’da eşi benzeri görülmeyen bu balo salonunda kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz!

Düğün sonrası otelimizde konaklama imkanını da çiftlerimize sağlıyoruz. Standart odalarımızın yanı sıra süit odalar ve kral daireleriyle de farklı beklentilere hitap edebiliyoruz. Konforlu odalarımız ile mutlu bir sabaha uyanabilir, balayı tatilinizi sunduğumuz eşsiz imkanlar ile burada yaşayabilirsiniz.

Düğününüz için otelimizde pek çok olanağı da beraberinde sunuyoruz. Mesela davetinizi gece yarısıyla sınırlandırmıyor, düğün sonrası bir after parti düzenleyebiliyorsunuz. Otelimizin en üst katında bulunan ve panoramik şehir manzarasına sahip roof barımızda 70 kişilik bir eğlenceye imza atabiliyorsunuz.

Fiyatlarımızı merak ediyor ve Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa kalitesine daha yakından şahit olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

Ekiple Tanışın

 • Satış Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  ÇEKIRGE MAH. ÇEKIRGE CAD. NO: 81 PK. 16104 OSMANGAZİ, BURSA / TÜRKIYE

 • Nasıl gelinir?

  ÇEKIRGE MAH. ÇEKIRGE CAD. NO: 81 PK. 16104 OSMANGAZI, BURSA / TÜRKIYE

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mövenpick Hotel & Thermal Spa Bursa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.