Hayat Ağacı
5,0
(8 Yorum)
Karşıyaka

Rustik süslemelerÇim zeminGeniş dans pistiCanlı müzikGeniş otopark

20 - 300 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL
200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
Menemen
Atiz Park
100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
200 - 1500 Kişi
500 - 750 TL
200 - 1500 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
200 - 2500 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İzmir Menemen Kır Düğünü Mekanları

İzmir Menemen’de düğün yapmayı planlıyorsanız ve düğününüz yaz mevsiminde olacaksa karşınıza çıkan mekan seçeneklerinin başında kır alanları gelecek!

Doğası sayesinde birçok çiftin sadece dış mekan çekimi için bile gittiği Menemen’de birbirinden güzel kır alanları bulunuyor. Bu kır alanlarını en iyi şekilde süsleyerek düğüne uygun hale getiriyorlar.

Menemen kır düğünü mekanlarının kapasiteleri 500 kişiden başlıyor ve 2.000 kişiye kadar çıkıyor. Standart düğünler için de kalabalık düğünler için de uygun kır alanı bulmak mümkün.

Menemen kır alanlarının neredeyse hepsinde açık alanın yanı sıra kapalı alan da bulunuyor. Bahar döneminde yapılan organizasyonlarda, herhangi bir yağmur yağma ihtimaline karşı organizasyonu kısa süre içerisinde bu kapalı alana taşıyabiliyorlar. Bu, çiftler açısından çok büyük önem taşıyor!

Kır düğünü mekanlarında, düğünün yanı sıra nikah seremonisi yapma imkanınız da bulunuyor. Düğünden birkaç saat öncesinde, mekanlar nikah düzeni oluşturuyor. Siz de yakınlarınızı çağırarak bu alanlarda nikahınızı kıyıp, kokteyl verip, sonrasında düğün organizasyonuna başlayabiliyorsunuz.

Menemen kır mekanlarının bir kısmında, havuz başında düğün yapma imkanı da bulabiliyorsunuz. Yeşil alanların ortasında bulunan havuzlar, ortama farklı bir ambiyans kazandırıyor.

Menemen Kır Düğünü Mekanlarının Sunduğu Hizmetler

DJ / Orkestra: İzmir Menemen kır düğünü mekanlarının anlaşmalı oldukları müzik firmaları bulunuyor. Bu müzik firmalarından DJ ve orkestra temin edebiliyorlar. Canlı müzik orkestrası için çiftlere birden fazla seçenek sunuyorlar. Hangisi tarzınıza daha yakınsa onu seçiyorsunuz.

Süsleme: Kır düğünü deyince akla ilk olarak süslemeler geliyor! Tüllerle süslenmiş sandalyeler, gelin yolu, taklar, anı köşeleri ve çok daha fazlası… Menemen kır düğünü mekanlarının bir kısmı bu süslemeleri kendi bünyesinde yaparken; bir kısmı anlaşmalı oldukları organizasyon firmalarıyla çalışıyor.

Menü: Menemen’deki kır düğünü mekanları, çiftlere kokteyl ve yemekli menü seçenekleri sunuyor. Bu menülerden dilediğinizin tadımını yapıp davetlilerinize sunabiliyorsunuz. Ayrıca diyabet, vejetaryen ve çocuk menüsü gibi seçenekler sunmaları da mümkün. Böyle bir talebiniz varsa mekan yetkilileriyle önceden konuşmanızı öneriyoruz.

Otopark: Kır düğünü mekanlarının birçoğunda, davetlilerinizin ücretsiz olarak faydalanabileceği bir otopark bulunuyor. Böylece kendi aracıyla gelecek olanlar park problemi yaşamıyor.

Fotoğraf / Video: Menemen’deki mekanların sundukları düğün paketine fotoğraf ve video hizmeti de dahil olabiliyor. Düğününüzün başından sonuna kadar her anınız video ile kayda alınıyor ve fotoğrafları çekilerek ölümsüzleştiriliyor. Dilerseniz düğün albümünüz için de kır mekanlarında çekim yapabiliyorsunuz.

Organizasyon: Düğün akışı, süsleme, dans şovları, havai fişek gösterileri gibi birçok konuda destek almanız için bir organizasyon firmasıyla çalışıyor olmanız gerekiyor. Menemen kır düğünü mekanlarıyla anlaşırsanız organizasyon ekibini kendileri temin ediyorlar.

İzmir Menemen Kır Düğünü Süslemeleri

Menemen kır düğünü mekanları, çiftlere birbirinden farklı düğün konseptleri sunuyorlar. Mekanların öncesinden hazırladığı konseptlerden birini seçebiliyorsunuz. Bunun dışında şöyle bir seçeneğiniz de var: Tamamen size özel, yeni bir konsept oluşturabiliyorlar.

İzmir Menemen kır alanlarında, çoğunlukla rustik konsept uygulanıyor. Rustik dediğimiz bu konseptte; ahşap detaylar, kuru bitkiler, hasır ipler, kahverengi tonlarında kumaşlara yer veriliyor. Bu konseptin kır alanlarına en çok yakışan süslemelerden birine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Menemen’de evlenecek olan çiftlerin bir kısmı ise çiçeklerle donatılmış, baharı yansıtan bir süsleme yapılmasını istiyor. Bu durumda da masalara canlı çiçekler koyuluyor, gelin-damat masası çiçeklerle donatılıyor, gelin yolunun iki tarafı da rengarenk çiçeklerle süsleniyor!

Kır alanlarında yuvarlak lake masalar ve beyaz tiffany sandalyeler kullanılıyor. Çiftler dilerse aileleri ve yakın arkadaşları için uzun dikdörtgen masalardan da kullanılmasını isteyebiliyorlar.

Menemen kır düğünü mekanlarına baktığımızda, fotoğraf ve anı köşelerinin de ara ara yapıldığını görüyoruz. Fotoğraf köşelerinde, çiftin isminin yazdığı bir fon oluyor ve davetliler bu fonun önünde fotoğraf çektiriyor. Anı köşelerinde ise çiftin beraber oldukları süre boyunca çektirdikleri fotoğraflar ve anı defteri oluyor.

Menemen’deki bir kır alanıyla anlaşacaksanız, gece nasıl ışıklandırmalar kullandıklarını da sormanızı öneriyoruz. Sonuçta bir kır düğünü mekanını akşam saatlerinde ortaya çıkaran şey kesinlikle ışıklandırmalardır!

Menemen Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

İzmir Menemen’de kır düğünü yapacak çiftlerimize fiyatlarla ilgili birkaç önerimiz olacak. Bu önerilere dikkat ederseniz, bütçenizi en iyi şekilde kullanabileceğinizi düşünüyoruz.

Öncelikle düğün tarihinizin fiyatları etkileyen en önemli faktör olduğunu bilmelisiniz. Menemen’deki çiftler de diğerleri gibi yaz dönemine yoğun ilgi gösteriyor. Bu nedenle düğün mekanlarının fiyatlarının en yüksek olduğu zaman yaz dönemine tekabül ediyor.

Kış ve sonbahar döneminde kır düğünü mekanlarının çiftler için yaptığı kampanyalar oluyor. Böylece indirimli fiyatlardan faydalanabiliyorsunuz.

Hafta içi yapılan organizasyonların fiyatları, hafta sonu yapılanlara göre çok daha uygun oluyor.

Menemen kır düğünü mekanlarının fiyatlarını etkileyen konulardan biri ise menü seçimi. Kokteyl menü mü tercih edeceksiniz yoksa yemekli mi? Kokteyl menülerin fiyatları genelde daha uygun oluyor. Yemekli menülerde ise fiyatları ana yemek tercihi etkiliyor.

Mekan yetkililerinden ekstra olarak talep edeceğiniz süslemeler, şovlar, alkollü içecek servisi gibi hizmetler için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekiyor.

İzmir Menemen’deki kır düğünü mekanlarından beğendiğiniz yerler olursa, firma sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi de hatırlatalım. Ayrıca mekanların Düğün.com çiftlerine sunduğu birçok indirim de bulunuyor. Bunlardan da yararlanabilirsiniz.