Seyirtepe - Asya Bahçe
5,0
(17 Yorum)
Bayraklı
5 saatte cevap verir

Havuz başındaRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiCanlı müzik

150 - 400 Kişi
1.750
1.250 TL
İncele
Bizim Bahçe Kır Düğünleri Bayraklı
5,0
(21 Yorum)
8. yıl
Bayraklı
8 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunBohem süslemelerFarklı konseptlerKır düğünü ışıklarıAçık nikah alanıDJKolay ulaşım

50 - 750 Kişi
750 - 1.000 TL
İncele
Smyrna Garden Körfez
2. yıl
Bayraklı

Butik düğüne uygunSade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminGelin yolu süslemesiAçık nikah alanıMenü tadımıKolay ulaşım

200 - 1500 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele
Sandal Marina
5,0
(22 Yorum)
7. yıl
Bayraklı
13 saatte cevap verir

Deniz kenarındaKır düğünü ışıklarıModern ve sadeÇim zeminAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiCanlı müzik

100 - 625 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 900 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
100 - 900 Kişi
750 - 1.000 TL
200 - 875 Kişi
1.000 - 1.500 TL
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bayraklı Kır Düğünü Mekanları

Bayraklı İzmir’in kır düğünü mekanları açısından en popüler bölgeleri arasında dikkat çekiyor. İlçede birbirinden çeşitli davet alanları, her yıl yüzlerce düğüne ev sahipliği yapıyor. Bu mekanlar, farklı konseptlere uygun alanlar sunmaları ile geniş bir kitleye hitap ediyor. Siz de kendi istek ve tarzınıza en uygun kır düğünü mekanını Bayraklı’da bulabilirsiniz..

İzmir Bayraklı kır düğünü mekanları, kapasite avantajları ile de öne çıkıyor. Kır düğünü mekanları genelde geniş kapasiteli davetlere ev sahipliği yapmasıyla öne çıkıyor. Bununla birlikte Bayraklı’daki kır düğünü mekanları, daha butik davetler için de çeşitli alanlar sunabiliyor. Ayrıca Bayraklı kır düğünü yerlerinin çoğu aldıkları önlemler ile dört mevsim de hizmet verebiliyor.

Bayraklı’da Kır Düğünü Mekanlarında Fiyatlar

Bayraklı kır düğünü salonlarının fiyatlandırmaları oldukça bütçe dostu bir sistemle hazırlanır. Her bütçeye göre değişebilen çok çeşitli mekanlar da bulunabilmektedir. Yani sizin arzularınız ne ise, buna uyacak mekanlar Bayraklı’nın her bölgesinde vardır. Toplam ücretler ise kişi başı verilen fiyatlar üstünden hesaplanmaktadır. Siz net davetli sayısını belirttiğiniz zaman, mekanlar da size fiyatı söyleyebilir.

Fiyatı en çok şekillendiren faktörlerden biri aslında düğünün yemekli olup olmamasıdır. Mesela kararınızı kırmızı et ya da balık yerine tavuklu menülerden yana almanız daha bütçe dostu olabilir. Ayrıca alkolsüz meşrubatlar da uygun maliyetli yemekli düğünlerinizi planlamanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte çoğu mekanın atıştırmalık lezzetler içeren kokteyl menüleri de vardır.

Paketleri ile Bayraklı’daki Kır Düğünü Mekanları

Kır düğünleri Bayraklı’da pek çok avantajla birlikte yapılır. Bunların başında da çeşitli mekanların zengin paketleri gelir. İlçedeki kır düğünü yerlerinin birçoğunda hazırlanmak için gelin-damat odaları bulunur. Bu odalar, sıcak havalarda yapılan kır düğünleri için klimalarla donatılır. Ayrıca bazı mekanların bu odalara yemek ve meşrubat servisleri de bulunur.

Bayraklı kır düğünü salonları, tecrübeli ve profesyonel ekipler ile çalışır. Kır düğünü yerlerinin ekiplerinde organizasyon sorumluları, karşılama hostesleri ve mutfak takımları bulunabilir. Organizasyon sorumluları, sizinle düğününüzden önce buluşur ve tüm daveti baştan sona planlamanıza yardımcı olur. Bu profesyoneller düğünde de yanınızda bulunarak çıkabilecek herhangi bir sorunun önüne geçer.

Uzun katılımcı listelerinizi kontrol ederek herkesin yerleşmesini sağlayacak karşılama hosteslerinin hizmetleri de bu paketlere dahil olabilir. Karşılama hostesleri girişte gece boyu size ve misafirlerinize destek olacaklardır. Trio ekipleri de keyifli bir karşılama ortamına sahip olmanızda yardımcı olur. Güler yüzlü ekipler, eksiksiz bir düğün için çalışır..

Bayraklı Kır Düğün Mekanları Artıları

İzmir Bayraklı’da kır düğünü yapabileceğiniz mekanlar, sizi çeşitli avantajlar ile karşılar. İlk avantaj, mekanların ulaşılabilir konumlarda yer almasıdır. Bayraklı içinde bulunan kır düğünü alanları oldukça bilinir konumlarda hizmet verirler. Bununla beraber İzmir şehir merkezinden Bayraklı’ya ulaşmak da oldukça rahattır. Hem siz hem de konuklarınız için ulaşım imkanları büyük bir artı olacaktır.

Başka bir artı ise yemekli davetlerde çok çeşitli menüler sunulmasıdır. Ana yemek olarak tavuk, kırmızı et ya da balık alternatifleri arasında seçim şansınız vardır. Vegan ve vejetaryen menüler de sizin için hazırlanabilir. Gluten hassasiyeti olan konuklarınız için özel hazırlıklar da talep edebilirsiniz. Her yaştan konuğun Bayraklı’da rahat etmesini sağlamak için talep dahilinde çocuk menü de sunulmaktadır.

Kır düğünü mekanlarında her zevke uygun seçenekler sunulmaktadır. Kır düğünü yerlerinde; rustik, minimalist ya da marin konseptine uygun süslemeler yapılabilir. Mekanların bu kadar geniş bir konsept skalasında hizmet vermesi, aklınızdaki düğüne uygun bir davet alanı seçmenizi kolaylaştırabilir. Bunun için düğün yerlerinin daha önceden ağırladıkları düğünleri de incelemeyi talep edebilirsiniz.

Bayraklı Kır Düğünü Yerlerinde Dikkat Edilecekler

Bayraklı’da güzel bir düğün için dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunların başında süslemelerdeki uyum yer almaktadır. Nikah merasimi, bekarlığa veda ve after party gibi kutlamalar da yapacaksınız; hepsininin dekorasyonunun birbiri ile uyumlu olduğuna dikkat edebilirsiniz. Önerimiz ise süslemeler ve alan düzenlemesi için bir konsepte karar vererek, alanların birbiri ile uyum sağlamasına odaklanmanız olacaktır.

Kalite kontrol adına düğün öncesi tadım yapmaya da dikkat edebilirsiniz. Bu sayede verilecek olan menünün lezzetinden birebir deneyerek emin olabilirsiniz. Ayrıca düğünden önce yapılabilecek ön tadım sayesinde beğenmediğiniz ürünleri menüden çıkarabilirsiniz. Lezzetin yanı sıra mekanın servis kalitesinden emin olmak için yeterli sayıda servis personelinin alanda olacağını da sormaya özen gösterebilirsiniz.

Bunlarla beraber, mevsime ve sizin özel taleplerinize uygun olarak gelin-damat odasının gereken şekilde düzenlendiğine dikkat edebileceğinizi belirtelim. Hazırlık odasının konforlu ve hijyenik olmasının düğün hazırlığında çok önemli olduğunu unutmamakta fayda var. Aradığınız kır düğünü alanını İzmir’in popüler ilçelerinden olan Bayraklı’da ulaşmak için, bilgi formlarını doldurarak hemen mekanlar ile iletişime geçebilirsiniz!

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları