Kır Düğünü İzmir

Smyrna Garden Körfez

0232 335 51 48
 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Küçük gruplar için uygun.
 • Sade süslemeler kullanıyor.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Gelin yolu süslemesi yapıyor.
 • Özel açık nikah alanı var.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

Smyrna Garden Körfez Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Smyrna Garden Körfez Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Smyrna Garden Körfez Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı

Smyrna Garden Körfez Sıkça Sorulan Sorular

Smyrna Garden Körfez düğün fiyatları ne kadar?

Smyrna Garden Körfez düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Smyrna Garden Körfez düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Smyrna Garden Körfez kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Smyrna Garden Körfez 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Smyrna Garden Körfez düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Smyrna Garden Körfez düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Smyrna Garden Körfez Hakkında

Bayraklı kır düğünü mekanlarından Smyrna Garden Körfez’e hoş geldiniz! Bahçemiz merkezi konumuyla hem kolay ulaşılabilir bir noktada bulunuyor, hem de çiftlere etraflarından izole bir yerde düğün yapma fırsatı tanıyor. Büyük bir alan üzerine kurulan açık davet alanımız geniş, katılımcısı çok düğünler için de uygun bir ortam sağlıyor. Bahçemizde yemek veya kokteyl menüsü ikramı da yapıyoruz.

Davet Alanları

Smyrna Garden Körfez’de açık ve kapalı davet alanımız bulunuyor. Ferahlığıyla ve geniş kullanım alanıyla dikkat çeken bahçemize yemekli düzende 750 ila 1000 kişi arasında konuk ağırlayabiliyoruz. Kokteyl tarzı oturma planındaysa 1000 ila 2000 kişiye ev sahipliği yapıyoruz. Butik davetler için tercih edilen kapalı alanımız da 200 ila 300 kişilik davetli kapasitesiyle çiftleri bekliyor.

Dekorasyon

Yeşilliklerle kaplı kır bahçemizde çim zeminimizle hizmet veriyoruz. Bahçemizin başköşesinde yer alan rustik görünümlü ve mermer zeminli gazebomuza nikah masasını kuruyoruz. Masalarımızı da dans pistinin etrafına kuruyor, tüm misafirlerin pisti rahatça görmesini sağlıyoruz. Oturma düzeninde yuvarlak banket masalarımızdan ve bahçemizin bohem havasına uyum sağlayan beyaz lake sandalyelerimizden yardım alıyoruz. Masalarımızı da çiçek ve jardinyer gibi dekorlarla zenginleştiriyoruz.

Hizmetler

İzmir Bayraklı Smyrna Garden Körfez'de tüm organizasyon hizmetlerini bir arada bulabilirsiniz. Tesisimizde hizmet veren organizasyon sorumlumuzla çiftleri karşılıyor ve istekleriyle beklentilerini öğreniyoruz. Talepleriniz doğrultusunda düğününüzü planlıyor, düğün sırasında da sizi yalnız bırakmıyoruz. Mekan dekorasyonu gibi noktalarda da çiftlere yardımcı olduğumuzdan süslemeler için başka bir organizasyon firmasıyla çalışmanıza gerek kalmıyor.

Düğünler için özel kokteyl veya ana yemekli menüler hazırlıyoruz. En doğru kararı vermek için menüyü tadabilirsiniz. Tadım sonucunda değişikliğe gitmek isterseniz bu konuda da size ekleme/çıkarma yapma özgürlüğü sunuyoruz.Yemek servisini de mekanımız bünyesinde kendi personelimizle yapıyoruz. Müzik yayını için ses sistemlerini hazırlıyor, canlı müzik eğlencesi olacaksa sahnemizi kuruyoruz. 100 araçlık otopark alanımızda da valemizle hizmet veriyoruz.

Şehir merkezinde doğayla iç içe olma fırsatı tanıyan kır bahçemizde açık ve kapalı alan alternatiflerimizle çiftleri bekliyoruz. Tesisimizde aradığınız tüm organizasyon hizmetlerini bulabilir, zamandan kazanabilirsiniz. Smyrna Garden Körfez Bayraklı kır düğünü fiyatları hakkında bilgi almak için fiyat teklifi formunu gönderebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numaramızdan da bize ulaşabilir, fiyat ve diğer detaylar hakkında bizimle görüşebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Diğer

İletişim

 • Telefon::

  0232 335 51 48

 • Adres::

  ADALET MAH.NO:39 TEPEKULE KONGRE İŞ MERKEZİ ÇAPRAZI

 • Haritadaki Konumu

  Smyrna Garden Körfez Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.