Palmiye Park Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Palmiye Park Kır Bahçesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Palmiye Park Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Palmiye Park Kır Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Park manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Palmiye Park Kır Bahçesi Sık Sorulan Sorular

Palmiye Park Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Palmiye Park Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Palmiye Park Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Palmiye Park Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Palmiye Park Kır Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Palmiye Park Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Palmiye Park Kır Bahçesi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Palmiye Park Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Palmiye Park Kır Bahçesi düğün dışında doğum günü, açılışlar, parti, nişan, bayi toplantısı, baby shower, kına, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Palmiye Park Kır Bahçesi Hakkında

Palmiye Park Kır Bahçesi olarak, Hatay’da faaliyete başladığımız günden beri birçok çiftimizin özel günlerine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlk günkü heyecanımızı koruyarak her gün yeni şeyler öğrenerek yolumuza devam ediyoruz. Bizi tercih eden çiftlerimizin memnuniyetine önem verdiğimiz için, gerçekleştirdiğimiz bütün organizasyonların en iyisi olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Tarihten ilham alarak dizayn ettiğimiz mekânımızda her zevke uygun tasarımlarımızla çiftlerimize unutulmaz anlar yaşatıyoruz. Organizasyon sorumlumuzla iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren aile sıcaklığıyla sizi karşılıyor ve isteklerinizi dikkatlice dinliyoruz. Size en uygun konseptin tasarımını beraber gerçekleştiriyoruz.

Ulaşım konusunda zorluk yaşamdan rahatlıkla gelebileceğiniz yerimizde, şehrin gürültüsünden uzakta, eşsiz doğa manzarası ve bütün güzelliği ile; siz ve sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Masa ve sandalyelerin uyumuna dikkat ediyoruz ve konumlandırmalarını en iyi şekilde ayarlıyoruz. Böylece değerli misafirleriniz pisti rahatlıkla görebiliyor ve ilk danslarını gerçekleştiren çiftlerimizin aşkına şahitlik ediyor. Masa düzeni için gösterdiğimiz özeni, yemeklerin servisi için de gösteriyoruz. Birbirinden lezzetli yemeklerin yer aldığı zengin içerikli menümüz ile davetlilerimizin damak tadına uygun sunumlar gerçekleştiriyoruz. Kusursuza yakın bir organizasyonun ortaya çıkması için güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz, yüzlerce davetliye aynı anda hizmet vermek için seferber oluyor.

Düğün organizasyonlarının yanı sıra; nişan, kına, söz, doğum günleri ve birçok kurumsal etkinliklerle de yanınızdayız.

Masalları aratmayan aşk hikâyenizin en güzel başlangıcını yapmanız için sizi de Hatay kır düğünü mekanları arasındaki gözde mekânımıza bekliyoruz. Palmiye Park Kır Bahçesi, mutlu anlarınıza en iyi şekilde ortak olmak için hazır! Siz de çiftlerimiz için hazırladığımız her bütçeye uygun kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, sayfanın üst kısmında bulunan formu doldurduktan sonra ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Dokuz Sultan Cad. Defne/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Palmiye Park Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.