Kır Düğünü Hatay

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu

  • Kapasite
    200 - 1500 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, parti, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, nişan, kına, piknik, baby shower ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızın belki de en önemli günü olan düğününüzü sizin güzelliğiniz bizim de sihirli dokunuşlarımız ile kusursuz bir hale getireceğiz. Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu olarak hizmet kalitemiz, eşsiz manzaramız, güler yüzlü personelimiz ve uygun fiyatlarımız ile bir düğün mekânında olması gereken her özelliği çiftlerimizle buluşturuyoruz. Bu tarihi ölümsüzleştirmek için tek bir adım kaldı, bizi tercih etmek!

Düğünlerinizi gerçekleştireceğiniz eşsiz açık alanımızda yeşilin her tonunu bulabiliyorsunuz. Çevresi rengarenk çiçek ve ağaçlarla çevrelenen, karşısında panoramik deniz manzarası bulunan görkemli bir kır bahçesinde evlenmenin farkını hissedeceksiniz. Güneş batarken adeta bir kartpostala konu olacak manzaramız, hayatınızın en özel gününe ev sahipliği yapacak güzellikte. Emin olabilirsiniz!

Size bu bahçede toplamda 1500 kişilik bir kapasiteyle hizmet veriyoruz. Düğünleriniz için oldukça yeterli olan bu alanımızdaki oturma düzenini dilediğiniz gibi planlayabiliyorsunuz. Bahçemizin ortasında geniş bir dans pisti bulunuyor. Konuklarınız için ayırdığımız masaları bu dans pistinin çevresine eşit şekilde yerleştiriyoruz. Hiçbir masanın önü kapanmıyor, düğünün her saniyesini rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.

Masa ve sandalyelerin giydirilmesini, mekânın süslenmesini ve kullanılan aksesuarları belirlediğiniz konsepte uyumlu olacak şekilde tercih ediyoruz. Kır konseptine oldukça uygun olan bahçemizde beyaz renginin ağırlıklı olarak tercih edildiğini söyleyebiliriz. Beyaz rengiyle güzel bir görüntünün sağlandığı mor, lila, mavi ve sarı renkleri ise çiftlerimiz için en çok tercih edilen konseptler içinde yer alıyor.

Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu Payas’taki tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilecek büyüklükte! Hem uygun altyapısı hem de kapasitesiyle kına geceleri, söz ve nişan organizasyonları, doğum günleri, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları gibi özel davetlerinizin yanı sıra açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, seminerler, kokteyller, lansmanlar, kongreler gibi kurumsal etkinlikleri de bünyemizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Deneyimlerimiz ve profesyonelliğimiz sayesinde kusursuz bir davete imza atacağınızdan eminiz.

Hatay’da düğününüz için en ideal mekânlardan olan Deniz Yıldızı Kır Düğün Salonu’nu tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yenişehir Mh.Mustafa Kemal Cd.No:73 PAYAS/HATAY

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.