Kır Düğünü Hatay

Masal Life Kır Bahçesi

0850 532 78 80
 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Sade süslemeler kullanıyor.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Özel açık nikah alanı var.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • DJ seçeneği sunuyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Masal Life Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Masal Life Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Masal Life Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Cam tavan Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Doğa manzaralı

Masal Life Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Masal Life Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Masal Life Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Masal Life Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Masal Life Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Masal Life Kır Bahçesi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Masal Life Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Masal Life Kır Bahçesi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Masal Life Kır Bahçesi Hakkında

Antakya kır düğün mekanlarından farklılaşmamızı sağlayan pek çok niteliğe sahibiz. Bunların başında nehir manzaramızın davetlilerimize yaşatacağı huzur ve dinginlik geliyor. Terasımızdan hem bahçemizin hem de bahçemizi çevreleyen kır manzarasının güzelliğini seyredebilirsiniz. Deneyimli ve ilgili çalışan kadromuz davetiniz boyunca isteklerinizi yerine getirmek için yanınızda olacak. Şehir merkezindeki konumumuz size kolaylık sağlayacak başka bir özelliğimiz.

Davet Alanları

Hatay kır bahçeleri arasında geniş davet alanlarıyla dikkat çeken Masal Life Kır Bahçesi açık ve kapalı olarak çiftlere 2 alan seçeneği sunuyor. Açık alanı yemekli düğün ve kokteyl ayırt etmeksizin 2000 kişilik kapasiteye sahip. Çim alan üzerine kurulu bahçemizin temiz havasına bayılacaksınız. Kapalı alanımız içerisinde 400 kişiye kadar hizmet veriyoruz. Keyifli anlarınızı uzatmak isterseniz after party alanımız sizi bekliyor.

Dekorasyon

Oturma düzenimizde hilal şeklinde masalar ve banket sandalyeler tercih ettik. Masalarımızı beyaz örtülerle giydirdik, cam vazolarla renklendirdik. Kokteyl masalarımızı beyaz tüllü örtülerle ve hasır iplerle süsledik. Oldukça ihtişamlı bir gelin yolumuz var. Masa örtülerimizle bütünlük sağlayan tüller, renkli çiçeklerle, salaş lambalarla süslenen kolon ferforje giriş yolundan gelin ve damadımız alanımıza geçiş yapıyor. Bahçemizin yeşilliğine gölge düşürmeyecek zarif aksesuarlarla bir dizayn oluşturduk.

Hizmetler

Düğüne içiniz rahat bir başlangıç yapmak için 750 araç kapasiteli otoparkımıza uğramanız, aracınızı valemize teslim etmeniz yeterli olacak diye düşünüyoruz. Çiftlerimizin heyecanlarını yatıştırması için hazırlık odamız bulunuyor. Organizasyon sorumlularımız düğününüzün her aşamasında sizin fikirlerinize başvurarak ihtiyaçları belirledikten sonra düzenlemeleri tamamlıyor. Organizasyon firmalarıyla yapılacak iş birlikleri konusunda herhangi bir sınırlamamız bulunmuyor.

Menümüzdeki yemeklerin lezzetinden emin olmak isterseniz düğün öncesi tadım yapmanıza izin veriyoruz. Menüye eklenmesini ya da farklılık yapılmasını istediğiniz noktalara göre menü yeniden oluşturuluyor. Catering firmasıyla çalışmak istemenize anlayış gösteriyoruz. Yemek servisi güler yüzlü ekip arkadaşlarımız tarafından kısa zaman içinde gerçekleştiriliyor. Işık, ses ve sahne hizmetlerimiz için ekstra bir özen gösteriyoruz.

Masal Life Kır Bahçesi Antakya sizin için yeşilliklerin içinde, bol oksijenli bir ortamda kaliteli hizmetler eşliğinde devam edecek keyifli bir düğün organize ediyor. Hizmetlerinden memnun kalacağınız, manzarasında kendinizi kaybedeceğiniz unutulmaz bir davet için sizi mekanımıza bekliyoruz. Hakkımızda detaylı bilgi edinmek, merak ettiklerinize cevap bulmak için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İlhan Hüseyinoğlu
  İşletme Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0850 532 78 80

 • Adres::

  Büyükdalyan Mah. Arpatepe Sok. No:32 Antakya Hatay

 • Adres tarifi:

  Ottoman Oteli köprüsü yanındayız, Yeni Bölge Hastanesi civarında...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.