Kır Düğünü Hatay

Ata Dervişan Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ata Dervişan Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ata Dervişan Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Ata Dervişan Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir dışında Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Ata Dervişan Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Ata Dervişan Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Ata Dervişan Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ata Dervişan Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ata Dervişan Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ata Dervişan Tesisleri 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ata Dervişan Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ata Dervişan Tesisleri düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Ata Dervişan Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ata Dervişan Tesisleri düğün dışında parti, kurumsal etkinlikler, nişan, kına, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, baby shower ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Ata Dervişan Tesisleri Hakkında

Zarif detaylarla tasarlanmış nezih bir davet için kır düğünü konseptini düşündünüz mü? Konseptinizi Ata Dervişan Tesisleri’nde profesyonel bir ekiple birlikte tasarlayabilirsiniz! Nasıl mı?

Yarım asırdan fazla süredir hizmet verdiğimiz tesisimizi gezebilir ve nasıl bir dekorasyon istediğiniz hakkında konuşabiliriz. “Evlilik sürecinde vaktim kısıtlı!”, diyorsanız; organizasyon sorumlumuzla yaptığınız görüşmelerde isteklerinizi belirtebilir ve düğününüzü bize emanet edebilirsiniz. Hatta konsept tercihiniz konusunda kararsızsanız, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yine organizasyon sorumlumuzla yapılacak görüşmelerde fikir alışverişleriyle konsept kararınızı aldığımızda ekibimiz size özel bir gece tasarlamak için harekete geçiyor…

Hazırlık sürecimizin ilerleyişi de sıralı ve sistemli oluyor! İlk olarak da merdivenlerden inerek geçtiğiniz kır bahçemizin yolunu şık bir gelin yoluna dönüştürüyoruz. Ardından davet alanında konseptinize uygun olan renklerde masa ve sandalye örtüleri kullanıyoruz. Doğanın içinde yer alan bahçemizde sade bir şıklık için beyaz ağırlıklı çalışmalar tercih ediyoruz. Daha gösterişli bir ortamsa tercih ettiğiniz renk seçeneklerimizden istediklerinizi değerlendirebilirsiniz. Son olarak da nikâh masanızı konseptinize uyumlu ve asil bir şekilde stilize ediyoruz. Küçük dokunuşlarla uzun yıllar hatıralarınızda yer edecek ve fotoğraf karelerinde sonsuza kadar “Evet” dediğiniz anı hatırlatacak süslemeler yapıyoruz.

Fark yaratacak ve unutulmayacak bir kır düğünü yaratıyor ve eşsiz menülerle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Davet menülerini hazırlayan usta aşçılarımız ve mutfak ekibimiz görsel olarak da özel sunumlar yapmaya özen gösteriyor. Enstrümantal müzik eşliğinde şölene dönüşen gecenizde ziyafetinizi pastayla noktalıyor ve birlikteliğinizin en tatlı başlangıcını yapıyoruz… Rüya gibi bir gece tasarlayarak yıllarca konuşulacak bir davete ev sahipliği yapmanın ve mutluluğunuza tanıklık etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Siz de yüksek kalite standartlarıyla sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak ve Ata Dervişan Kır Bahçesi Samandağ’da davetlerinizi tasarlamak isterseniz; bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çiğdede Mah. Deniz Sitesi Çevreyolu üzeri Samandağ/ Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Ata Dervişan Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.