Ayışığı Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ayışığı Kır Bahçesi - Kır Düğünü
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Ayışığı Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Ayışığı Kır Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Panaromik manzara Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Ayışığı Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Ayışığı Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Ayışığı Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Ayışığı Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Ayışığı Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ayışığı Kır Bahçesi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ayışığı Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ayışığı Kır Bahçesi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


Ayışığı Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ayışığı Kır Bahçesi düğün dışında baby shower, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına, davet ve resepsiyon, parti, açılışlar ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ayışığı Kır Bahçesi Hakkında

Yeşiller içinde, mavi göğün altında bir törenle dünya evine girmek gibisi var mı? Ayışığı Kır Bahçesi Antakya düğünleri için en güzel adreslerden biri olarak kır düğünlerinize ev sahipliği yapıyor. Hem her bütçeye uygun bir davet düzenlemek hem de tüm hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız size profesyonel ekibimizle hizmet veriyor, tüm ayrıntıları sizin adınıza düşünüyor, büyük gün gelip çattığında sizi gelin yolunuza serdiğimiz kırmızı halılarla karşılıyoruz.

Davet Alanları

Büyük ailelere ve arkadaş gruplarına açık alanda davet verebilmek için ideal bir mekan arıyorsanız doğru yere geldiniz. 1000-2000 kişi aralığında geniş misafir ağırlama kapasitemiz ve ağaçlar arasındaki konumumuzla kır düğünlerinize ev sahipliği etmeye hazırız. Yemekli düğün davetleri için size şehir merkeziyle doğanın birleştiği noktada, tatlı görüntülere sahiplik edeceğine emin olduğumuz bir kır bahçesi hazırladık.

Dekorasyon

Bir düğünün olmazsa olmaz rengi beyaz değil midir? Ayışığı Kır Bahçesi’nde de beyaz geleneğini sürdürüyor, bahçemizin yeşillerine uyum sağlamış oluyoruz. Yuvarlak masalarımızla zarif sırt detaylı sandalyelerimiz düğün şıklığını tamamlıyor. Tabii süslemeleri unutmuyor, konseptinize uyumlu olsunlar diye renk renk çiçekler, şamdanlar, aksesuarlar kullanarak masalarımıza hareket katıyoruz. Yine konseptinize uygun şekilde gelin yolunuz, nikah masanız, fon perdeniz ve arzu ettiğiniz takdirde fotoğraf çekim alanlarınız ile karşılama masanız hazırlanıyor.

Hizmetler

Ayışığı Kır Bahçesi Hatay düğünleri için organizasyon sorumlusundan müzisyenine hizmetlerini eksik etmiyor. Gecenin başlangıcıyla müzisyenlerimiz size eğlencenizde eşlik etmek için sahneye çıkıyor. Bahçemizde düğün yapmak isteyen çiftler bizim organizasyon hizmetimizden yararlanabileceği ve her ayrıntıyı düşüneceğimize emin olarak ipleri bizim elimize verebileceği gibi kendi seçtikleri bir firmayla da anlaşabiliyor. Aynı şekilde anlaşmalı fotoğrafçı getirilmesine de olanak tanıyoruz.

Kır düğünüyle evlenmek çok güzel ama planlama aşaması göz korkutucu olabilir. Siz yorulmadan en güzel daveti biz sizin için düzenleyelim, bütçenize uygun fiyatlarla kapsamlı bir hizmet verelim isterseniz Antakya kır düğünü mekanları arasında öne çıkan bahçemizde konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Soruları olan çiftlerimiz için her zaman iletişime açığız. Sayfanın yanında gördüğünüz formu doldurarak veya iletişim bilgilerimiz yoluyla bize ulaşarak sorularınıza hemen cevap alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Odabaşı Mah. Antakya/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ayışığı Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.