Kır Düğünü Hatay

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü düğün dışında kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, nişan, baby shower ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü Hakkında

Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri olan düğün gününüz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündüğünüzü ve çok heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. En az sizin kadar titiz bir şekilde düğün sürecinize destek olmak ve unutulmaz bir eğlenceye ev sahipliği yapmak istiyoruz. Bunun için Hatay’da Saklı Çınar Kır Bahçesi’nde sizi bekliyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunuz düğün organizasyonu hakkında bilgi ediniyoruz. Hem sizi tanıyor hem de salonumuzun özelliklerinden ve sunduğumuz imkânlardan bahsediyoruz. Sadece düğün değil kına gecesi, nişan, söz, sünnet, mezuniyet eğlenceleri ve kurumsal etkinlikler gibi pek çok organizasyona kapılarımızı sevgiyle açıyoruz.

Yemyeşil kır bahçemiz içerisinde yuvarlak masalarımızı ve zarif sandalyelerimizi birbiri arasında boşluk olacak şekilde yerleştiriyoruz. Mor, pembe, sarı ve mavi gibi farklı renk organze tül ve kumaşlarla masa örtüsü ve sandalye süslemelerimizi yapıyoruz. Çiçek aranjmanları, vazolar, aynalı altlıklarla mekânın süslemesini yapıyoruz. Sahne, ses ve ışık düzenlemesi yaparak orkestra ve dans pistinin görsel olarak düzenlenmesini sağlıyoruz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramızın çalacağı eğlenceli şarkılarla keyif dolu bir organizasyon süreci yaşayabilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz eğlence alternatiflerimizle istediğiniz konsepti tercih edebilirsiniz. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetli yemeklerimizi düğün öncesi tadım yapabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Düğün sürecinizin başından sonuna kadar sizinle ilgilenecek bir organizasyon sorumlumuz olduğunun bilgisini de mutlaka vermek isteriz.

Saklı Çınar Restaurant hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi detaylı olarak değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan salon iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Saklı Çınar Restoran ve Kır Düğünü isimli mekânımıza ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Karaçay Mahallesi Atatürk Caddesi No:199 A/4 Samandağ, Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Saklı Çınar Restoran Ve Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.