Kır Düğünü Hatay

Truva Life Otel

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Truva Life Otel Hakkında

Samandağ mevkiinde düğün mekânı arayışındaysanız aile ve dostlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz Truva Life Otel Samandağ’a sizi bekliyoruz. Özel günlerin vazgeçilmez mekânı olmak için çok çalıştık, profesyonel bir ekiple birlikte tüm istekleri yerine getirdik. Sunduğumuz fırsatlarla da fark yarattık. Eğer siz de bu özel günü bize emanet etmek isterseniz avantajlarımızı bu sayfa üzerinde görebilirsiniz. Hemen anlatalım.

-Düğün sürecinde ilk adım davetli sayısını belirtmektir. Tüm sevdiklerinizle bir arada olun diye büyük bir alan üzerine kurulduk. Böylece siz de kişi ayırt etmeksizin dilediğiniz misafirinizi mutluluğa ortak olmak için çağırabilirsiniz. 1000 kişiye kadar hizmet verebilen salonumuzda hem küçük hem de büyük ailelere hizmet verebiliyoruz.
-Kırmızı sandalyelere eşlik eden beyaz masa örtüleri şık bir görünüme sahip olmamızı sağlıyor. Mekânın çeşitli yerlerinde konumlanan çiçek vazoları da kapalı bir alan hissiyatını taze ve doğal bir hisse dönüştürüyor. İsteğinize göre tüm dekorasyonu değiştirebiliyoruz. Renkli tüller ve farklı aksesuarlarla hayallerinizdeki düğün mekânı haline geliyoruz.
-Yemekli ve kokteyl düzeninde hizmet verebiliyor, menüleri beraber belirliyoruz. Usta aşçılarımız mutfakta özenle çalışıyorlar.
-Fotoğraf, video, müzik, ses ve sahne sistemlerinde de destek oluyor. Bir düğün töreni için gerekli olan tüm süreci yönetiyoruz. Davet öncesinde özel olarak istediğiniz hizmetleri belirletebilirsiniz. Böylece unutulmaz Truva Life düğünlerini tasarlamış oluyoruz.
-Düğünlerin yanı sıra kına gecesi, kurumsal etkinlik, nişan, söz, bayii ve iş toplantıları, davet ve resepsiyonlarda da hizmet verebiliyoruz. Bizimle organizasyon türünüzü paylaştıktan sonra salonumuzda dilediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Düşlediğiniz geceyi gerçekleştirmek isteyen bu ekibe gecenizi emanet edin! Ekip arkadaşlarımıza ulaşmak için bu sayfa üzerinde yer alan Truva Life Samandağ iletişim formunu doldurabilir, bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan sayfadan ayrılmayın. En günü organize etmek için bir tık uzağınızda sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Samandağ Çevlik Yolu Mağaracık Beldesi

  • Haritadaki Konumu

    Truva Life Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.