Pınaraltı Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Pınaraltı Kır Bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Pınaraltı Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Pınaraltı Kır Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Pınaraltı Kır Bahçesi Sık Sorulan Sorular

Pınaraltı Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Pınaraltı Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Pınaraltı Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Pınaraltı Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Pınaraltı Kır Bahçesi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Pınaraltı Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Pınaraltı Kır Bahçesi düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Pınaraltı Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Pınaraltı Kır Bahçesi düğün dışında kına, açılışlar, nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Pınaraltı Kır Bahçesi Hakkında

Yemyeşil bir bahçede gerçekleştireceğiniz kır düğünleri için talibiz. Yıllardır Pınaraltı Kır Bahçesi olarak hizmet veriyor, en özel günlerinizde destek oluyoruz. Profesyonel bir ekiple düğün organize etmek oldukça kolay. Tüm süreci sizin için yönetecek, omuzlarınızdaki yükü alacak firma ise biziz.

Çimlerin üzerinde yer alan davetli masalarını isteğe göre uyardıktan sonra süsleme ve aksesuarlara geçiyoruz. Mekânımız oldukça şık ve şirin atmosfere sahip. Bahçenin ortasında bulunan süs havuzu mekânımızı farklı bir hava büründürüyor. Doğayla iç içe bir ortamda düğün yapmak isteyenler için biçilmiş kaftanız. Dilerseniz 200 ila 300 misafirinizle beraber bu mutlu anı paylaşabilirsiniz. Düğün tarihini belirlediniz. Fakat beklenmedik bir şekilde o gün yağmurlu. Merak etmeyin, hemen kapalı olan alanımıza geçiyor, düğün törenini burada düzenliyoruz. Mermer zemini, ahşap tavanıyla da nezih bir ortam sunan bu alanımızı asma tavanla aydınlattık. Farklı ışıklandırma sistemlerine yer verdik. Böylece mekânın her yerinin eşit şekilde aydınlanmasını sağlıyoruz. Ayrıca mekânımızda iklimlendirme ve havalandırma sistemleri de yer alıyor. Böylece davetlilerinizle birlikte havadar ve ferah bir mekânda düğün törenini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Düğün gününde sağladığımız birçok avantaj var. Bunlardan kısaca bahsedelim.

-Davetlilere düğün yemeği vermek isterseniz geniş ürün yelpazemizle her damak tadına uygunuz. Dilerseniz davet öncesinde menü tadım etkinliği de düzenleyebiliriz.
-Mekânın dekorasyonunu değiştirmek isterseniz profesyonel bir organizasyon firmasıyla anlaşabilirsiniz. Böylece hayal ettiğiniz tüm detaylar düğün törenin eşsiz parçaları haline gelebilir.
-Unutmak istemediğiniz anları ölümsüzleştiren bir fotoğraf ekibimiz bulunuyor. Davetlilerin geliş anından itibaren hem fotoğraf hem de videoyla günü kayıt altına alıyoruz.
-Lezzet şölenine de işitsel anlamda da haz duyacağınız şarkılar ekliyor, unutulmaz bir düğünün tarifinde ne varsa gecenizde yer vermeye çalışıyoruz. Profesyonel müzisyenler en güzel şarkıları sizin için seslendiriyorlar.

Sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve dinamik, güler yüzlü ekibimizle tanışmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Hatay Pınaraltı Kır Bahçesi iletişim formunu doldurabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak hayallerinizdeki düğün törenine ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Döver Mahallesi, 31160 Defne/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pınaraltı Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.