Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu düğün dışında nişan, kına, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, parti, baby shower ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Hakkında

Yenilenen yüzüyle Yeni Bahar Düğün Salonu ve Kır Bahçesi hizmetinizde! Mutlu günlerin başlangıcı için bizi seçmeye, yemyeşil bir bahçesinde “Evet” demeye ne dersiniz? Ya da saraydaymış hissi uyandıran düğün salonumuzda…

Eğer siz de Hatay’da evlenmek üzere mekân arıyorsanız o zaman gelin yüz yüze tüm detayları görüşelim. Sunduğumuz hizmetleri anlattığımız bir toplantı düzenleyelim. Böylece tüm istekleri dinleyebilir, düğün töreni için ortak bir paydada buluşabiliriz. Danışmanlık hizmeti de sağladığımız düğünlerinizde aklınıza takılan tüm soruları sormaktan çekinmeyin. Ekibimiz son derece deneyimli olduğu için tüm cevapları bizde bulabileceksiniz.

İlk olarak açık olan alanımızdan bahsetmek istiyoruz. Taş zemin üzerinde bulunan masa ve sandalyelerde altın sarısı ve beyaz renklere yer veriyoruz. Masaların ortasına konumlanan şamdan ve mumluklarla da şık bir görünüm elde ediyoruz. Yaz gelinleri için özel olarak tasarladığımız alanımızda siz de düğün töreninizi düzenlemek isterseniz bizimle önceden iletişime geçmeli, müsaitliğimizi öğrenmelisiniz. Eğer bu alan daha önce rezerve edilmişse kapalı alanımızı tercih etmeye ne dersiniz?

Tavana konumlandırdığımız aydınlatma sistemleri şık bir ambiyans yaratırken sandalyelerde kullandığımız tüllerle de görsel açıdan bir salon sunuyoruz. Farklı giydirme seçenekleri de sunduğumuz salonlarımızda farklı aksesuar ve süsleme seçenekleri istiyorsanız ön toplantıda dile getirmeniz yeterli.

Yemekli, kokteylli veya yemeksiz olarak hizmet verebiliyoruz. Hazırlanan lezzetler mutfağımızda hünerli aşçılarımız tarafından masalara ulaşıyor. Dilerseniz menü tadım etkinliğiyle de yemeklerimizi deneme şansınız olabilir. Lezzet şöleninin yanı sıra müzik, fotoğraf, video ve daha birçok hizmet türünde de destek oluyor, gecenin tüm aşamalarında sizi yalnız bırakmıyoruz.

Siz de Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu ayrıcalıklarından yararlanmak ve unutulmaz bir geceye sahip olmak isterseniz bu sayfa üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Harbiye Mah. Ürgen Cd. Şelale Karşısı, 31080 Defne/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yeni Bahar Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.