2023 yılında kurulan Cennet Bahçesi, yemyeşil ağaçlarla çevrili muhteşem bir havuz başı davet alanına sahip. Bu özel mekan, en güzel günlerinizi unutulmaz kılmak için tasarlandı. Size sunduğumuz...
25 - 400 Kişi
200 - 350 TL

Diğer Firmalar

100 - 350 Kişi
100 TL'den Az
100 - 625 Kişi
100 TL'den Az
100 - 350 Kişi
100 TL'den Az
100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
100 - 350 Kişi
100 TL'den Az
100 - 450 Kişi
200 - 350 TL
100 - 625 Kişi
100 TL'den Az
100 - 350 Kişi
100 TL'den Az
100 - 450 Kişi
100 TL'den Az
100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
200 - 875 Kişi
100 - 200 TL
100 - 250 Kişi
100 - 200 TL
50 - 150 Kişi
100 TL'den Az
100 - 350 Kişi
100 TL'den Az
200 - 875 Kişi
100 TL'den Az
100 - 350 Kişi
100 TL'den Az
50 - 150 Kişi
100 - 200 TL
100 - 450 Kişi
100 TL'den Az
50 - 75 Kişi
100 - 200 TL
100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
100 - 250 Kişi
100 TL'den Az
100 - 625 Kişi
100 TL'den Az
200 - 875 Kişi
100 TL'den Az
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gebze Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Gebze kına gecesi mekanları farklı salon seçenekleriyle her kapasiteye uygun davet alanları sunuyor. 50’den 1000 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabileceğiniz mekanlar bulunuyor. Kalabalık bir kına gecesi düşünüyorsanız Balçık, Arapçeşme ve Sultan Orhan semtlerindeki mekanları inceleyebilirsiniz. Cumhuriyet ve Tatlıkuyu mahalleleri ise butik bir davet düzenlemek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Gebze bekarlığa veda mekanları, farklı konseptleriyle ve iç tasarımlarıyla ilgi çekiyor. Modern, geleneksel, gösterişli ya da sade konseptlerden kendinize en uygun olanını tercih edebiliyorsunuz. Salonlarda özellikle beyaz ve kırmızı dekorlar tercih ediliyor. Zevkinize uygun renkte tüller ve masa örtüleri tercih edebiliyorsunuz. Kına tahtı ve minder gibi aksesuarları da kullanarak uyumlu bir konsept yaratabilirsiniz.

Gebze’de kına gecesi yapılacak yerler ferah ve geniş salon seçeneklerine sahip. Davetin yemekli ya da yemeksiz olmasına göre salonun tasarımı şekillendiriliyor. Dans pistleri ise bütün davetlilerinizin eğlenmesine yetecek büyüklükte. Ayrıca yüksek tavanlı ve kolonsuz salonlar konuklarınıza rahat bir hareket alanı sağlıyor. Davetiniz için en uygun kına mekanları Gebze’de yer alıyor.

Gebze’deki mekanlar dört mevsim boyunca kına gecesi düzenleyebileceğiniz hem açık hem de kapalı davet alanları sunuyor. Kapalı salonlar çoğunlukta olsa da yaz ve bahar aylarında tercih edebileceğiniz açık hava davet alanları bulunuyor. Gerçek çim zemine sahip mekanların yanında açılır-kapanır tavanı olan salonlar da havadar bir davet alanı sağlıyor.

Her Bütçeye Uygun Gebze Kına Mekanları Fiyatları

Gebze kına yerlerinin fiyatları her semtte farklılık gösteriyor. Uygun fiyatlı bir kına gecesi gerçekleştirmek istiyorsan Arapçeşme, Beylikbağı, Hacı Halil ve Muallim Köy mahallelerinde oldukça bütçe dostu mekanlar bulmanız mümkün. Balçık, Tatlıkuyu, Cumhuriyet ve Sultan Orhan semtlerinde ortalama fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bütçenize en uygun semti tercih ederek pek çok mekan seçeneğinden dilediğinizde davetinizi düzenleyebilirsiniz.

Gerçekleştireceğiniz davetin fiyatı yemekli ya da yemeksiz olmasına göre de değişiyor. Yemeksiz bir kına gecesi gerçekleştirecekseniz mekanlar size toplam bir paket fiyatı sunuyor. Bu sayede çok daha uygun fiyatlara kalabalık bir davet düzenleyebiliyorsunuz. Yemekli davetlerde ise ödeyeceğiniz fiyat kişi başı üzerinden belirleniyor. Davetli sayınız arttıkça ödeyeceğiniz rakam da o kadar artıyor.

Kına gecesi için ödeyeceğiniz rakam talep yoğunluğuna göre farklılık gösteriyor. Hafta içi günleri hafta sonuna kıyasla daha tercih edildiği uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Diğer bir yandan da serin ve sıcak mevsimlerde de talep yoğunluğu değişebiliyor. Kış ve sonbahar gibi serin mevsimlerde daha bütçe dostu fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayırdığınız bütçeye göre günü ve mevsimi belirleyebilirsiniz.

Gebze kına mekanlarında ödeyeceğiniz fiyatı belirleyen önemli noktalardan biri de seçtiğiniz menünün içeriği. Yemeksiz davetlerde sunulan menüler sade içeriği sebebiyle daha uygun fiyatlı oluyor. Eğer alkollü içecek veya ek ikramlar talep ederseniz fiyat yükseliyor. Yemekli menülerde seçeceğiniz ana yemeğe göre fiyat belirleniyor. Uygun fiyatlı bir menü istiyorsanız kırmızı yerine beyaz et tercih edebilirsiniz.

Gebze Kına Salonlarının Hizmetleri Neler?

Gebze’de kına gecesi mekanları size en kaliteli hizmetleri sunuyor. Profesyonel şefler size ve konuklarınıza birbirinden güzel lezzetler hazırlıyor. Yemekli bir davet düzenleyecekseniz konuklarınıza en güzel lezzetleri sunmak isteyebilirsiniz. Bunun için davetten önce menü tadımı yaparak damak zevkinize en uygun yemekleri seçebilirsiniz. Dilerseniz de mekanların sunmuş olduğu fiks menülerden birini tercih edebilirsiniz.

Kocaeli kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarında bulunan aksesuar kiralama hizmeti Gebze’deki pek çok davet alanında da bulunuyor. Eğer kaftan ve bindallınızı mekanlardan temin etmek istiyorsanız birbirinden güzel modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunun yanında kına gecenizde ihtiyacınız olacak eldiven, mum, tepsi, kuru kına ve hediyelik gibi aksesuarları da mekanlar sizin için hazırlıyor.

Bu özel gününüzde doyası eğlenebilmeniz için mekanlar son teknoloji ses, sahne ve ışıklandırma sistemlerini sunuyorlar. Konuklarınızın doyasıya eğleneceği volkan, sis ve konfeti şovlar da davetinize renk katacak. Canlı müzik veya DJ seçeneklerinden birini de tercih ederek tarzınıza uygun bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca eğlencenizin yarıda kalmaması için Gebze’deki mekanlarda jeneratör sistemi bulunuyor.

Mekanların anlaşmalı olduğu organizasyon sorumluları davetinizin her detayını sizin için planlayacak. Hayallerinizdeki kına gecesini organizatörlere anlatarak oturma düzeninden dekorasyona kadar her konuda yardım alabiliyorsunuz. Eğer farklı konsept fikirleriniz var ise başka bir organizasyon firmasıyla da anlaşma imkanınız bulunuyor. Bunun yanında tecrübeli ve güler yüzlü servis ekipleri konuklarınıza en iyi şekilde hizmet verecekler.

Gebze Kına Mekanlarının Avantajları

Gebze Kına Ve Bekarlığa Veda Mekan - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları