Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Antik Cafe & Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Antik Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Antik Cafe & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Antik Cafe & Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Antik Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Antik Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Antik Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Antik Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Antik Cafe & Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Antik Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Antik Cafe & Restaurant Hakkında

Birçok organizasyonunuzda konuklarımıza ev sahipliği yaptığımız Antik Cafe & Restaurant Kocaeli Gebze’de faaliyet gösteriyor. Gebze’de merkezi bir konumda yer alan kafemize özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşabilmektesiniz.

Gece 12’ye kadar kesintisiz bir hizmet sağlıyoruz. Bu hizmeti güler yüzlü ekibimizle gerçekleştirirken, gecenin sonunda mutlu bir şekilde ayrılmanız için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet verdiğimiz işletmemizde konuklarımızın isteklerini dikkate alıyor ve hayallerindeki organizasyonlara kafemizde sunuyoruz.

Organizasyonlarınızı ahşap bir yapı olarak dizayn edilmiş kapalı alanımızda gerçekleştiriyorsunuz. Yüksek tavana sahip kafemizde öncelikli olarak ferah bir ortam sağladığımızı söyleyelim. Tatlı ve otantik bir kafe olduğumuzu ve dekorasyonumuzla da bunu desteklediğimizi göreceksiniz. Işıklandırmalarımız, masa ve sandalyelerimiz mekânımızla uyum içerisindeler. Mavi renkteki zeminimiz ise dikkatinizi çekecek.

Bu alandaki masa ve sandalyeleri organizasyonlarınıza göre düzenleyebiliyor, birleştirebiliyoruz. İsterseniz tek bir masa haline getirebiliyor ve sevdiklerinizle aynı masada keyifli bir sohbet geçirebiliyorsunuz, isterseniz de ayrı ayrı masalarla gecenizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kafemizde açılışlar, nişan, nikah, kına, nikah sonrası yemeği, düğün, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, iş yemekleri gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmektesiniz. Sizinle planladığınız tarihten en az 2 hafta öncesinden iletişime geçiyor ve planladığınız gecede istediğiniz detayları öğreniyoruz. Böylelikle hayalinizdeki organizasyona sahip olma imkânını da sizlere sunuyoruz.

Masa ve sandalyelerin süslenmesi konusunda bir talebiniz olursa, alanında uzman olan organizasyon firmalarından yardım alabilir ve hem süsleme hem de aksesuar temini konusunda yardım alabilirsiniz.

Yemekli organizasyonlarınız için yemek imkânımız bulunuyor. Geniş mutfağımızda çalışan aşçılarımızın birçok farklı ürünü konuklarımıza sunduğunu belirtelim. Bu yemeklerin en hızlı şekilde masanıza getirileceğinizi de belirtmekte fayda var.

Bizi tercih etmek ve Antik Cafe farkını yaşamak için yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sultan Orhan Mahallesi, No:, Hürriyet Cd. No:16, 41400 Gebze/Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Antik Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.