Antik Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Bostan Düğün Salonu
15

Gebze

Bostan Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi
1

Kartepe

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi

500-750
50 TL'den az
Asya Düğün Salonu
10

Gebze

Asya Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Birçok organizasyonunuzda konuklarımıza ev sahipliği yaptığımız Antik Cafe & Restaurant Kocaeli Gebze’de faaliyet gösteriyor. Gebze’de merkezi bir konumda yer alan kafemize özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşabilmektesiniz.

Gece 12’ye kadar kesintisiz bir hizmet sağlıyoruz. Bu hizmeti güler yüzlü ekibimizle gerçekleştirirken, gecenin sonunda mutlu bir şekilde ayrılmanız için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet verdiğimiz işletmemizde konuklarımızın isteklerini dikkate alıyor ve hayallerindeki organizasyonlara kafemizde sunuyoruz.

Organizasyonlarınızı ahşap bir yapı olarak dizayn edilmiş kapalı alanımızda gerçekleştiriyorsunuz. Yüksek tavana sahip kafemizde öncelikli olarak ferah bir ortam sağladığımızı söyleyelim. Tatlı ve otantik bir kafe olduğumuzu ve dekorasyonumuzla da bunu desteklediğimizi göreceksiniz. Işıklandırmalarımız, masa ve sandalyelerimiz mekânımızla uyum içerisindeler. Mavi renkteki zeminimiz ise dikkatinizi çekecek.

Bu alandaki masa ve sandalyeleri organizasyonlarınıza göre düzenleyebiliyor, birleştirebiliyoruz. İsterseniz tek bir masa haline getirebiliyor ve sevdiklerinizle aynı masada keyifli bir sohbet geçirebiliyorsunuz, isterseniz de ayrı ayrı masalarla gecenizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kafemizde açılışlar, nişan, nikah, kına, nikah sonrası yemeği, düğün, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, iş yemekleri gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilmektesiniz. Sizinle planladığınız tarihten en az 2 hafta öncesinden iletişime geçiyor ve planladığınız gecede istediğiniz detayları öğreniyoruz. Böylelikle hayalinizdeki organizasyona sahip olma imkânını da sizlere sunuyoruz.

Masa ve sandalyelerin süslenmesi konusunda bir talebiniz olursa, alanında uzman olan organizasyon firmalarından yardım alabilir ve hem süsleme hem de aksesuar temini konusunda yardım alabilirsiniz.

Yemekli organizasyonlarınız için yemek imkânımız bulunuyor. Geniş mutfağımızda çalışan aşçılarımızın birçok farklı ürünü konuklarımıza sunduğunu belirtelim. Bu yemeklerin en hızlı şekilde masanıza getirileceğinizi de belirtmekte fayda var.

Bizi tercih etmek ve Antik Cafe farkını yaşamak için yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Ferhat Kaldırım

  • Adres: Sultan Orhan Mahallesi, No:, Hürriyet Cd. No:16, 41400 Gebze/Kocaeli

Antik Cafe & Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!