• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Koyu Kahve Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Koyu Kahve Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Koyu Kahve Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Koyu Kahve Sıkça Sorulan Sorular

Koyu Kahve kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Koyu Kahve kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Koyu Kahve kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Koyu Kahve kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Koyu Kahve Hakkında

Yıllarca hayalini kurduğunuz an geldi çattı. Evet kına ve bekârlığa veda partinizden bahsediyoruz. Sevdiklerinizle birlikte olacağınız bu özel organizasyonu kaliteli hizmet alabileceğiniz bir mekânda gerçekleştirmeye ne dersiniz?


Koyu Kahve Cafe Gebze olarak Kocaeli’nde uzun yıllardan beri faaliyet gösteriyoruz. Günlük olarak yeme içme üzerine hizmet versek de özel günlerini kutlamak isteyen çift ve misafirlerimize kafemizi tahsis ediyor, yıllar geçse de unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.


Düğün organizasyonları öncesi en özel kutlamalar arasında yer alan özellikle çiftler ve aileler için detaylı bir şekilde kutlanmak istenen kına geçesinizi harikulade bir organizasyonla geçirmenizi sağlıyoruz.


Bizi tercih etmeniz için birçok sebebiniz var peki bunlar neler?


 • Öncelikle özel günlerin değerini bilen profesyonel bir ekip olduğumuzu söylemek istiyoruz size. Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle isteğiniz ve hayallerinizi gerçekleştirebilmek adına organizasyonunuzu itinayla planlıyoruz.

 • Kafemiz ferah bir atmosfere sahip. Oturma düzeninde 150 kişiyi rahat bir şekilde ağırlayabiliyor, sevdiklerinizle birlikte geniş pistimizde eğlenceli danslar edebileceğiniz bir alanla sizi buluşturuyoruz.

 • Masa sandalye ve giydirmelerinde birçok renk seçeneğimiz bulunuyor ve seçtiğiniz renk örtüyle masaları süslüyoruz. Tiffany ve kendiliğinde giydirmeleri sandalyeler kullanıyoruz.

 • Konsept bir kutlama mı geçirmek istiyorsunuz? İşte o zaman tarzınızı öğreniyor, bu konuda tecrübemizi sizinle paylaşarak organizasyon hakkında danışmanlık yapıyoruz. Konseptinizi belirledikten sonra anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından dekor, aksesuar ve kına ile ilgili dilediğiniz ekipmanları temin edebiliyoruz.

 • Yemekli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız kişiye özel menüler oluşturuyoruz. Yemeksiz kutlamalarda kuru pasta, meşrubat ve çerez ikram ediyoruz.Koyu Kahve Cafe olarak kaliteli hizmet anlayışımızla çiftlerin kusursuz bir gün geçirmesini sağlıyoruz. Kısa zamanda Gebze kına mekânları arasında bilinen adreslerden biri olma özelliği kazandık. Siz de bizim ev sahipliğimizde kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Sultan Orhan Mah. 1122 Sok. No:18/A Gebze, Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Koyu Kahve Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.