Dilovası Belediyesi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Dilovası Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Dilovası Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Dilovası Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Dilovası Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Dilovası Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Dilovası Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır Dilovası Belediyesine bağlı olarak hizmet veriyoruz.

Özel davetlerinize ev sahipliği yaptığımız Dilovası Belediyesi Düğün Salonu adresimizde bugüne dek sayısız organizasyon düzenledik. Bazı akşamlar düğün bazı akşamlar da kına organizasyonlarına ev sahipliği yaptık. Bunların dışında; söz, nişan, nikah, mezuniyet gibi farklı organizasyonlarda da yanınızdayız. Hepsine özel çözümler üretiyor; adım adım tüm davetinizi planlıyoruz.

Özel davetlerinizi düzenlediğimiz salonumuzdan bahsedecek olursak: ilk dikkat çeken şüphesiz ki 2 katlı yapısı oluyor. Bu sayede çok daha fazla konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Üstelik yüksek tavanlı olduğumuz için çok sayıda konuğunuz katılsa dahi ferah atmosferimizden ödün vermemiş oluyoruz. Salonumuzda 500 ila 750 konuk arası ağırlayabiliyoruz. Misafirlerimiz salonumuza girdikleri ilk andan itibaren salonumuzun şık yapısıyla karşılaşıyorlar. Mekânımız genelinde beyaz, altın ve kahve tonlarının hâkimiyeti söz konusu. Yuvarlak masalarımız ve konforlu sandalyelerimizle ise adeta bir balo salonu havası yaratıyoruz. Hem çiftlerimizin hem de misafirlerinin beğenisini toplayan bir yapımız mevcut. Burada hayallerinizdeki kına organizasyonunuzu düzenlemek için şimdiden sabırsızlanıyoruz!

Gelin biraz da kına geceniz için yapabileceklerimizden bahsedelim.

Çözüm ortaklarımız kına gecelerinden en büyük destekçimiz oluyor. Onların aracılığıyla dilediğiniz ortamı salonumuzda yaratabiliyoruz. Farklı konseptlerde kına geceleri düzenliyor; konsepte uygun olacak giydirmeler yapıyoruz. Gelin adayımızın bindallısını, damadımızın fes ve yeleğini de unutmuyoruz. Genel hatların yanı sıra detaylarda da destek oluyoruz. Halay mendilleri, tefler, el mumları, yaş kına ve kuru kına gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi temin ediyoruz. Aynı zamanda salonumuzda müzik, fotoğraf ve video hizmeti de sunuyoruz. Kına gecenize dair her şeyi planlamak için biz buradayız.

Bu keyifli organizasyon için Dilovası Belediyesi Düğün Salonu olarak yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mahallesi, Bağdat Cd. No:94, 41455 Dilovası/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dilovası Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.