• Kapasite
  50 - 3000 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Deniz manzarasıyla büyülüyor.
 • Farklı konseptler uyguluyor.
 • Havuz başı alanı var.
 • Süslemesi modern ve sade.
 • Gelin hamamı yapıyor.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Sporköy Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Sporköy Kapasite

Kına Deniz Kenarı
Açık Alan
Yemekli
Min. 300 - Maks. 3000
Kokteyl
Min. 300 - Maks. 3000

Kına Deniz Kenarı 2
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1000

Kış Bahçesi
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 500

Kına Kır Bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 1000

Sporköy Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sporköy Sıkça Sorulan Sorular

Sporköy kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sporköy kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sporköy kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sporköy kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sporköy kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Sporköy Hakkında

Kocaeli kına mekanları arasında hizmet veren Sporköy 50 dönümlük bir alan üzerinde hizmet veriyor. Geniş bir kapasiteye sahip olan tesisimize istediğiniz herkesi davet edebilirsiniz. Sporköy’de denize sıfır konseptli bir kına gecesi düzenleyebilir, misafirlerinizi güzel manzaralar eşliğinde ağırlayabilirsiniz. Gebze, Darıca’da yer alan tesisimizde konuklarınız için dilerseniz kokteyl menüsü, dilerseniz de ana yemek menüsü hazırlayabiliyoruz.

Davet Alanları

Kocaeli bekarlığa veda mekanlarından olan Sporköy’de 2 adet açık ve 1 adet kapalı davet alanımızla organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Panoramik deniz ve doğa manzarasıyla kapılarını açan kır bahçesi davet alanımızda 1.000 ila 2.000 kişilik bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı davet alanımızdaysa 500 ila 750 davetliye aynı anda hizmet verebiliyoruz. Havuz başındaysa ortalama 350 kişilik kapasitemiz bulunuyor.

Dekorasyon

Kır bahçesi davet alanımız bohem atmosferiyle dikkat çekiyor. Ağaçlarla kaplı olan açık alanımız çim zemini ve denize sıfır konumuyla doğayla iç içe bir organizasyon düzenleme fırsatı sunuyor. Kır bahçemizde oldukça geniş bir dans pisti de yer alıyor. Oturma düzeninde yuvarlak veya dikdörtgen masalar tercih ediyoruz. Masa süslemesindeyse vazolar ve çiçek buketlerinden yararlanıyoruz.

Havuz başı davet alanımızda da misafirlerinizi yuvarlak banket masalarıyla ağırlıyor, şık bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Masa üstlerinde suplalara yer veriyor, çiçek ve mumlarla son dokunuşları yapıyoruz. Napolyon veya tiffany sandalyelerimizle de oturma düzenini tamamlıyoruz. Kapalı davet alanımızda beyaz renge ağırlık veriyor, salonumuza ferah bir görünüm kazandırıyoruz. Burada da dikdörtgen veya yuvarlak masalar kullanabiliyoruz.

Hizmetler

Sporköy’de istediğiniz kına ve bekarlığa veda menülerini çıkarabiliyoruz. Kına gününden önce menüyü deneme şansınız da bulunuyor. Menülerimizi kendi mutfağımızda hazırlıyor, servis personelimizin yardımıyla konuklarınıza ikram ediyoruz. Bununla beraber mekanımızda organizasyon sorumlumuz da sizi bekliyor. Organizasyon sorumlumuzla hayalinizdeki daveti planlayabilir, arzu ederseniz başka bir organizasyon firmasıyla çalışabilirsiniz. Canlı müzik eğlencesi isterseniz sahnemizi ve ses sistemlerimizi hazırlıyoruz.

Kına ve bekarlığa veda partisi için çiftleri davet alanı alternatiflerimizle karşılıyor, ihtiyaç ve isteklerine göre seçim yapma olanağı sunuyoruz. Denize sıfır davet alanımızla Kocaeli’deki diğer kına mekanları arasında öne çıkmayı başarıyoruz. Sporköy Darıca kına ve bekarlığa veda fiyatları için aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir, istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Yan tarafta bulunan fiyat teklifi formunu doldurarak da bilgi edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0850 532 09 43

 • Adres::

  Cumhuriyet Mah. Şişe Cam Yolu Sokak No:25 Gebze

 • Haritadaki Konumu

  Sporköy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.