Sporköy
2. yıl
Gebze
24 saatte cevap verir

Deniz manzaralıHavuz başındaFarklı konseptlerModern ve sadeGelin hamamıKına takımı ve aksesuarıGelin kaftanıKına ekibi

50 - 3000 Kişi
250 TL'den az
İncele
Simay Düğün Davet
1 Yorum
Kartepe
7 saatte cevap verir

Farklı konseptlerModern ve sadeEtkili havalandırmaBalkon / Teras alanıGelin hamamıKına takımı ve aksesuarıKına ekibi

100 - 449 Kişi
50.000
35.000 TL
İncele

İhtişamlı süslemelerCanlı müzikGeniş otoparkGelin hamamıKına takımı ve aksesuarıGelin kaftanıKına ekibi

25 - 400 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Masalhan Düğün Balo Salonu
2 Yorum
Derince
17 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanGeniş dans pistiCanlı müzik / DJGelin hamamıKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

150 - 1500 Kişi
65.000
50.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Karamürsel‎ Erkansas City Konsept Kır Düğünü

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Darıca Vaha Park Düğün & Davet

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Hamamı Nedir ve Kocaeli Gelin Hamamı Mekanları Nelerdir?

Türk kültüründe düğün hazırlığının en önemli aşamalarından birisi kına geceleri. Daha önceden gelinin evinde yapılan kına geceleri, geçtiğimiz zamanlarda özel mekanlarda ağırlanmaya başlandı. Bu mekanların arasında düğün salonları, oteller ve kır bahçeleri bulunuyor. Modern ve geleneksel tutumları bir araya getirmek isteyen gelinler ise hamamda kına gecesi yapmayı tercih ediyor. Birçok hamamda bekarlığa veda etkinlikleri de düzenlenebiliyor.

Türkiye’nin büyük şehirleri arasında gelen Kocaeli, kına hamamı bulmak isteyen gelinlere büyük avantajlar sağlıyor. Şehrin birçok ilçesinde gelin hamamı organizasyonu düzenleyebileceğiniz mekanlar bulunuyor. İzmit gelin hamamı mekanları, bu ilçeler arasındaki en popüler tercih olarak dikkatimizi çekiyor. Kocaeli gelin hamamı İzmit ile beraber Gebze, Darıca ve Kartepe gibi birçok ilçede düzenlenebiliyor.

Kocaeli’de Gelin Hamamı Mekanı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kocaeli, gelin hamamında kına gecesi veya bekarlığa veda partisi düzenlemek isteyen çiftlere birçok mekan seçeneği sunuyor. Bu mekanların sunduğu hizmetler ve konseptler ise farklılık gösterebiliyor. Bu sebeple düğün hamamı için mekan seçerken dikkat etmeniz gereken bazı konuları sizin için bir araya getirdik. İsterseniz beraber bakalım:

Öncelikle seçtiğiniz mekana ulaşımınızın kolay olması gerekiyor. Bunun için kendinize en uygun mekanı aramaya, size ve davetlilerinize en yakın olan konumlardan başlayabilirsiniz. Bununla birlikte Kocaeli’nin ulaşım sistemi bir hayli gelişmiş. Bunun için toplu taşıma duraklarına yakın mekanlardan birini de tercih etmek isteyebilirsiniz.

Gelin hamamı kına geceleri, her bütçede yapılabilir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken nokta, mekan aramaya başlamadan önce kendinize bir bütçe belirlemeniz. Böylece mekanları daha kolay filtreleyebilir, cebinizi yormadan eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Kocaeli düğünleri, en sık sıcak yaz aylarında yapılıyor. Bu sebeple de Kocaeli kına gecesi hamamları, yaz sezonunda en yoğun dönemlerini geçiriyor. Gelin hamamı organizasyonunuzu ağırlamak istediğiniz zamana dikkat edebilir ve mekan seçmeye daha erken başlayarak bu yoğunluktan kaçabilirsiniz.

Kocaeli Gelin Hamamı Fiyatları Neye Göre Değişiklik Gösteriyor?

Kocaeli kına ve bekarlığa veda hamam mekanları, her cebe göre etkinlikler düzenlemenize yardımcı oluyor. Şehirde gelin hamamı yapmak istediğinizde karşınıza geniş bir fiyat aralığı çıkıyor. Bu fiyatlar ise bazı özelliklere göre değişiklik gösterebiliyor. Bunların arasında da hamamların bulundukları konum bulunuyor. Hamamların en yoğun şekilde bulunduğu İzmit’te, her bütçeye uygun rakamlar sunan mekanlar bulmak mümkün oluyor.

Kocaeli gelin hamamı organizasyon fiyatlarını etkileyen bir başka özellik ise etkinliğinizi yapmak istediğiniz mevsim olarak dikkat çekiyor. Daha önce de bahsettiğimiz gibi Kocaeli düğün mekanları ve hamamları, en yoğun zamanlarını yaz aylarında yaşıyor. Bu da fiyatların sıcak havalarda daha fazla olmasına yol açabiliyor. Bunun yanında mekanların çoğu, sonbahar ve kış gibi mevsimlerde, indirim gibi gelin hamamı fırsatları sağlıyor.

Kocaeli’de gelin hamamı yapan oteller ve diğer mekanlar, aklınızdaki etkinliğe göre farklı hizmetler ile sizi bekliyor. Kına gecelerini ağırlayan seçeneklerin çoğu, gelin paketleri sunarak çeşitli avantajlara erişmenizi sağlıyor. Bunların arasında çeşitli indirimler ve ödeme kolaylıkları yer alıyor. Standart paketler en uygun rakamları sunarken ek hizmetler ile kenara ayırdığınız bütçeyi arttırmanız gerekebiliyor.

Kocaeli Gelin Hamamı Paketlerinde Hangi Hizmetler Sunuluyor?

Kına gecenizi veya bekarlığa veda etkinliğinizi Kocaeli gelin hamamlarından birinde düzenlemek istediğinizde karşınıza çeşitli paketler çıkıyor. Bu paketlerin içeriği bazı mekanlarda sabit kalırken diğerlerinde aklınızdaki konsept ve etkinliğe göre düzenlenebiliyor. Gelin hamamı için hediyelikler de çoğu zaman bu paketlere dahil ediliyor. Haydi gelin hamamı paketlerinde bulunan bazı hizmetleri beraber inceleyelim:

Gelin Hamamı Süslemeleri İçin Kullanabileceğiniz Konseptler

Her gelinin kendine özel bir tarzı var. Siz de kendi stilinizi gelin hamamı mekanınızı süslerken gösterebilirsiniz. Kocaeli gelin hamamı alternatiflerinin sıklıkla uyguladığı konseptlere bakalım:

Kocaeli gelin hamamı mekanlarının özelliklerini sizin için özetledik. Size en uygun mekanı bulmak için bulunduğunuz sayfanın en üstüne çıkabilir ve filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Firma sayfalarındaki formları doldurarak da mekanların fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.