Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

İntersivin Düğün Davet & Balo Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İntersivin Düğün Davet & Balo Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

İntersivin Düğün Davet & Balo Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

İntersivin Düğün Davet & Balo Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İntersivin Düğün Davet & Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İntersivin Düğün Davet & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İntersivin Düğün Davet & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İntersivin Düğün Davet & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İntersivin Düğün Davet & Balo Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İntersivin Düğün Davet & Balo Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

İntersivin Düğün Davet & Balo Salonu Hakkında

2019 yılında büyük bir çaba sonucu hevesle açılışını yaptığımız İntersivin Düğün Salonları‘na hoş geldiniz. Defalarca kez gittiğiniz ve artık görmekten sıkıldığınız salonları unutun ve yenilikçi bir vizyonla tasarladığımız yepyeni salonlarımızla tanışın. Burada düğün, nişan merasimi, balolar, toplu etkinlikler ve de tabii ki kına geceleri düzenlemek için gerekli tüm altyapıyı oluşturduk. 3 katlı binamızda her biri kendine has özelliklere ve dizaynlara sahip 3 ayrı salonumuzla konuklarımızı ağırlıyoruz. Bu metni kına geceniz için bir mekan bulmak amacıyla okuduğunuzu biliyor ve salonlarımızı tanıtıp bu konu özelinde de bilgiler vermek istiyoruz.

Davet alanlarımızdan en büyüğü olan VIP Salon; asma katı, kolonsuz yapısı, yüksek tavanı ve ferahlığı ile oldukça konforlu bir hizmet sunuyor. Burada 650 ile 1.000 kişi aralığında konuğun katıldığı büyük davetler verebiliyoruz. Royal Salon ise; 500 ile 750 konuk aralığına sahip yine oldukça geniş bir davet alanı. Konsept olarak bir hayli sıcak, samimi ve rahat bir ortam sunduğunu söyleyebiliriz. Son olarak Gökkuşağı Salonumuz ise; 400 ile 600 kişilik davetlerin yapılabildiği seyir terasına ve güvenli çocuk oyun alanına sahip bir davet alanı. Burada asansör ve balkon bulunmasının yanı sıra kolon da yok. Görece daha butik ve az sayıda davetlinin katılacağı kutlamalar için tercih edebilirsiniz.

Salon seçimini hangisinden yana olursa olsun projeli olarak tasarlandığından merkezi ısıtma ve soğutma, aydınlatma ve ferahlık yönünden aynı kaliteyi görebilirsiniz. Üstelik dekorasyonlarımız ve renk seçeneklerimiz de günümüz çiftlerinin beğenilerine hitap edebiliyor. Uzun yıllar boyu otelcilik yaparak tecrübe edinmiş profesyonel bir ekiple konuklarımıza hizmet veriyoruz. Şehir merkezli konumumuz ve salonlara özel otoparkımızla ulaşım sorunu da yaşatmıyoruz.

Kına geceleri için de özellikleri gelinlerimizin kendilerini sultanlar gibi hissetmesini sağlıyor; kına süslemesi, kına takımı, davul şovu, kına tahtı ve müzikleri gibi hizmetleri eksiksiz sunuyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde iletişim bilgilerimiz bulunuyor, hemen yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Unutulmaz bir kına gecesi için İntersivin Düğün Salonu Gebze’de sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Arapçeşme Mah. 1080 Sok No:3 Kocaeli/Gebze

 • Haritadaki Konumu

  İntersivin Düğün Davet & Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.