Aralık Sonu Ocakbaşı

E-posta Gönder

Aralık Sonu Ocakbaşı Hakkında

Kına ve bekarlığa veda gecelerini unutulmaz kılan, birçok organizasyon seçeneğiyle uğrak adres Aralık sonu Ocakbaşı, değerli konuklarını en güzel günleri için davet ediyor. İzmir’in Karşıyaka ilçesinde yer alan Aralık sonu Ocakbaşı restoran, en özel anlarınızı unutulmaz kılıyor.

Büyük bir açık alanımız bulunuyor. Kalabalık aileleriniz ile bizi tercih edebilir ve rahatlıkla yemek yiyebilirsiniz. Lake sandalyelerimiz ve ahşap masalarımız ile şık bir tasarım sunuyoruz. Özel günleriniz için bu masa ve sandalyelerimizi dilediğiniz gibi süsleyebiliyorsunuz. İsterseniz de organizasyon firmalarıyla anlaşıp yaratıcı fikirler ve aksesuarlar temin edebilirsiniz.

İçeride büyük bir ocakbaşı bulunuyor. Ocakbaşı’nın çevresine masalar koyarak kapalı alanımızın tasarımını bu şekilde dizayn ettik. Bu alanımızda nikah sonrası yemeklerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Restoranımızın bir de üst katı mevcut. Özel organizasyonlarınızı üst katımızda rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Buranın süslemesini de açık alanımızda olduğu gibi sizin isteklerinize göre tasarlayabiliyoruz. Nişan, doğum günü partileri, iş yemekleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayii toplantıları, kına ve bekarlığa veda gibi organizasyonları burada birçok kez gerçekleştirdik. Tecrübeli kadromuz ile bu özel gecenizde size yardımcı olmak için yanınızdayız. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet ile birlikte hiçbir probleminiz olmayacak, size sevdiklerinizle eğlenmek kalacak. Kına organizasyonu için üst katımız oldukça müsait. Temin ettiğiniz aksesuarları rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Yeni trend ve konseptleri takip ediyor, gündemden geri kalmamaya çalışıyoruz. Sıradan kına geceleri dışında kendi kına gecenizi farklılaştırabilirsiniz. Mesela sevdiklerinle önce alt katımızda bir yemek organizasyonu gerçekleştirebilir, kına veya bekarlığa veda için üst katımıza çıkıp dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Işık ve ses sistemi de sağlamaktayız.

Size özel imkânlarımızdan faydalanmak ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aralık sonu Ocakbaşı Karşıyaka’da konuklarını bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bostanlı Mahallesi, 1788. Sk. No:3/A, 35590 Karşıyaka/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aralık Sonu Ocakbaşı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.