Alibey Hamamı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alibey Hamamı
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Alibey Hamamı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Alibey Hamamı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Alibey Hamamı Sıkça Sorulan Sorular

Alibey Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Alibey Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Alibey Hamamı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Alibey Hamamı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Alibey Hamamı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı, Kına müziği

Alibey Hamamı Hakkında

17. Yüzyılda inşa edilen Ali Bey Hamamı’nda muhteşem bir organizasyon sizi bekliyor. Bekarlığa veda edeceğiniz bu özel günde mutluluk hormonlarınız artacak ve düğün hazırlık sürecinde yaşadığınız stres ve yorgunluğu atacaksınız. Üstelik bunu bolca eğlenerek yapacaksınız.

Tarihi Alibey Hamamı olarak, gelin adaylarımıza şu hizmetleri sunuyoruz;

Öncelikle organizasyonunuzu hangi tarihte yapmak istediğinizi soruyoruz. Tarihi öğrendikten sonra eğer o güne bir randevu yoksa daha rahat olabilmeniz adına hamamı dışarıdan gelen konuklarımıza kapatıyoruz. Böylelikle mekânımız o gün sadece size hizmet veriyor.

Amacımız evinizde hissettiğiniz rahatlığı ve konforu organizasyon boyunca hissetmeniz. Bunu sağlamak için titiz bir çalışma yürütüyor, isteklerinizle yakından ilgileniyoruz. Tamamen içinize sinen bir süreç için bütün olanaklarımızı seferber ediyoruz. Diğer bir amacımız da size temiz ve ferah bir ortam hazırlayabilmek. Bu amacı gerçekleştirebilmek adına günlük temizliği hiç aksatmıyor siz değerli misafirlerimizi gönül rahatlığıyla, hijyenik bir ortamda ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek için belirli konseptler oluşturabiliyorsunuz mekanımızda. İsterseniz bir organizasyon firmasıyla anlaşarak süslemeler yapabilirsiniz. Dilediğiniz aksesuarı ve yemekleri getirmekte de sizi özgür bırakıyoruz. Talep etmeniz durumunda müzik hizmeti de verebiliyoruz. O değerli günde tamamen sizinle ilgilenmemiz ve daha iyi bir hizmet verebilmemiz için bize en az 1 hafta önceden haber verip randevu oluşturmanız gerekiyor. Bu önemli bilgiyi de paylaşmak istedik.

Yapılan araştırmalara göre yüksek sıcaklık kandaki savunma hücrelerini artırıp, bağışıklık sisteminizi oldukça güçlendiriyor. Bekarlığa veda partinizde sevdiklerinizle birlikte hem eğlenmek hem de sağlığınıza ve ruhunuza iyilik yapmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçip Alibey Hamamı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bahariye Mah. 1671 Sok.No:88

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Alibey Hamamı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.