Damla Moda Evi

E-posta Gönder

3 yorum

Gelinlik

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Akçaabat, Trabzon

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Hakkında

1985 yılından beri gelinlik üretimi yapan bir markayız. Siz de en mutlu günlerinizi tecrübeli bir ekibe emanet etmek ve muhteşem bir gelin olmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Damla Modaevi Trabzon’da bugüne kadar çok sayıda kadını düğünlerine hazırlamayı başardık. Her seferinde de çalışmalarımızın karşılığı olarak olumlu geri dönüşler aldık. İnanıyoruz sizi de düşlediğiniz gibi bir gelin yapacağız….

Gelinlik üretiminde uzman kadromuz ve birbirinden özgün tasarımlarımızla ön plana çıkıyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörde ismini duyurmuş markalardan biriyiz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren heyecanımızı hiç kaybetmedik. Tabii ki bu durum çalışmalarımıza da yansıdı. Her seferinde kendimizi daha çok geliştirmeye çalıştık. İçimizdeki çalışma azmini sürekli takip ediyor, hizmetlerimizi titizlikle sürdürüyoruz. Çağın gelişen teknolojik tüm yeniliklerini de yakından takip ediyoruz. Firmamızı büyütmek ve hizmet içeriklerimizi düzenlik olarak yenilemek istiyoruz.

Hedefimiz sadece Trabzon’da hizmet vermek değil. Türkiye hatta dünya çapında markamızı tanıtmak. Bu amaç uğruna da çok sayıda tasarım ortaya çıkarıyoruz. Her zevke hitap ediyor, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bize nasıl bir gelin olmak istediğinizi anlatırsanız, size en iyi şekilde yardımcı olacağımıza eminiz. Vücut yapınızı, isteklerinizi, düğün konseptinizi ve tarzınızı göz önünde bulundurarak göz alıcı bir gelin olmanız için neler gerektiğini, nasıl modeller seçmeniz gerektiğinizi size anlatıyoruz. Her zaman son kararı siz veriyorsunuz. Biz sadece tecrübelerimizle yönlendirmeler yapıyor ve tamamen isteğinize uygun bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Sonuç olarak daima sizin dediğiniz oluyor!

Siz de mağazamızın hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Damla Modaevi gelinlik modellerine yakından göz atmak isterseniz, sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak bizimle kısa sürede irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Damla

  • Adres: Cumhuriyet Caddesi Semerciler Başı No:1 Trabzon (Kemeraltı'na inerken solda)

Damla Moda Evi Yol Haritası

3 yorum


S&M

Seçil & Muhammet

Düğün Tarihi: 14.08.2019

Gelinlik için tek tercihim burası oldu, ilgi ve alakalarına teşekkür ediyorum

D&S

Deniz & Süleyman

Düğün Tarihi: 15.09.2016

Sizde olan bir gelinlik modelini çok beğendim fakat tadilata ihtiyacı var bu konuda ne yapabiliriz

Da

Damla

Düğün Tarihi: 12.08.2015

Gelinliğimi 2 provada aldım. Kişiye özel dikim yapabiliyorlar. İşçilik ve malzeme kullanımlarından memnun kaldım. Gelinlik için model seçimi vardı. Ben katalogdan beğendim ve ona göre dikildi özel olarak. Çalışanların ve yetkilinin ilgi ve alakası çok iyiydi. Gelinlik için önerebileceğim bir yer.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!