Leydi Gelinlik

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Trabzon

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Madam Burcu Moda Evi
11 1

Akçaabat

Madam Burcu Moda Evi

Damla Moda Evi
15 3

Akçaabat

Damla Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim
Olcay Gelinlik
10

Akçaabat

Olcay Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Üçüncü kuşak ticaret hayatımızı 1985 yılında imalatla desteklemek amacıyla Leydi Gelinlik isimli atölyemizi kurarak faaliyetlerime başladık. Atölyemizde ilk yıllar konfeksiyon ve gelinlik üretimi hizmetlerini bir arada sunuyorduk. 1987 yılında ise gelinlik imalat bölümü ana birimden ayrılarak seri üretim gelinlik imalatı olarak çalışmalarımıza devam ettik. Ancak gelişen dünya ve moda sektörü bizi farklı imalat yapmaya zorladı. Bunun sonucunda da kişiye özel gelinlik imalatı yapmaya başladık.

Leydi Gelinlik Ortahisar/Trabzon’da 1600 metrekarelik bir iş yeri. Bünyemizde kadın konfeksiyon ve damatlık hazır giyim satışlarımızın yanı sıra bir de gelinlik hizmeti sunduğumuz bir katımız bulunuyor. Gelinlik kısmında sipariş alıyor ve imalat yapıyoruz. Modellerimizi tasarlarken “Her genç kızın rüyasında bir gelinlik vardır.” diyerek hazırlıklarımızı yapıyoruz. Sizin tüm özel siparişlerinize deneyimli kadromuzla birlikte yanıt veriyoruz. Beklentilerinizi karşılayacak şekilde sizi yönlendiriyor ve isteklerinize uygun en güzel gelinliği karşınıza çıkarıyoruz.

Gerek iç piyasada gerek de ithal kumaş konusunda alanında uzman ve oldukça deneyimli kumaş firmaları ile birlikte çalışıyoruz. Geniş kumaş, güpür ve dantel seçeneklerine sahibiz. Kaliteli malzemeler kullanarak koleksiyonlarımızı oluşturuyoruz. Aksesuarlar konusunda da isteklerinizin tümünü karşılamak amacı ile her gün farklı bir araştırma içerisindeyiz.

Takvimler 2008 yılını gösterdiğinde ise imalatımıza daha geniş bir yön vermek ve müşterilerimizin isteklerini eksiksiz olarak karşılamak amacıyla kendimize has bir gelinlik koleksiyonu hazırlamayı başardık. Bu koleksiyonumuz sadece mağazamızı ziyaret eden müşterilerimize sunuluyor. Yarınlarınızın temeli olan evlilik müessesini kurarken rüyalarınızı süsleyen gelinliğinizi tasarlamak ve imal etmekten her daim memnuniyet duyacağımıza emin olabilirsiniz.

Siz de hizmet içeriklerimiz ve Leydi Gelinlik modelleri hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Kunduracılar Cad. 99/A Merkez / TRABZON

Leydi Gelinlik  Yol Haritası

1 yorum


y&m

yasemin & muzaffer

Düğün Tarihi: 10.08.2007

her zevke hitap eden ürün gamı ile kaliteden taviz vermeyen vede kaliteyi uygun fiyata alabilecek olduğunuz tek firma

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!