Kadıköy Gelinlik Firmaları ve Fiyatları

07.11.2019

Balık, A kesim, düz kesim ya da prenses gelinlik modelleri arasından, istediğin gelinliği bulabileceğin birbirinden iddialı Kadıköy gelinlik firmalarını senin için bir araya getirdim. İşte, o gelinlikler ve fiyatları...

Kadıköy Gelinlik Mağazaları

Görsel Numarası: D1235840

Kadıköy gelinlik firmaları ve gelinlik fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan doğru yerdesin! Senin için bir araya getirdiğim firmaları inceleyerek kolayca randevu talebi oluşturabilir, hayallerindeki gelinliğe çok kısa sürede kavuşabilirsin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Düşük Omuzlu Prenses Kesim Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1219476

Prenses kesim gelinliklerin en çok tercih edilen modellerinden biri de düşük omuzlu tasarımlar oluyor. Sude Yağmur Modaevi de bu modellerin en şık örneklerini bulabileceğin firmalardan. Güpür askılı, düşük omuzlu, prenses kesim bu tasarım da modaevinin gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Sen de bu modeli beğendiysen firma ile iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini unutma!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Sude Yağmur Moda Evi

İstanbul

0216 706 6714

%50 indirim Özel Dikim Gelinliklerimizde %50 İndirim! + Gelin Saçı Ve Makyajı Hediye!

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Sara Modaevi

Görsel Numarası: D1062343

Nostaljik tasarımlarıyla öne çıkan Sara Modaevi, Kadıköy Osmanağa Mahallesi'nde yer alıyor. ÖZel dikim hizmetinin yanı sıra kiralık gelinlik seçeneği de bulunan firmanın minimum fiyatları 1000-2000 TL arasında.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Sara Moda Evi

İstanbul

0216 706 2316

%50 indirim Özel Dikim Gelinlik + 2 Adet Duvak + Taç + Kese %50 İndirimle 3.000 TL!

Eftun Moda & Gelinlik

Görsel Numarası: D871625

Kadıköy gelinlik firmaları arasında yer alan bir başka marka da Eftun Moda & Gelinlik. Modern ve iddialı gelinlikleriyle öne çıkan firmada her tarz ve kesimde gelinliklerin yanı sıra evden çıkış elbisesi de bulabilirsin. Minimum gelinlik fiyatları 3000-4000 TL olan firmayı hafta sonları da ziyaret edebilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Eftun Moda & Gelinlik

İstanbul

0216 706 1954

%50 indirim Hazır Modellerde %50 İndirimle 1.900 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

İpekyolu Gelinlik

Görsel Numarası: D880988

Tecrübeli kadrosu, yenilikçi ve özgün gelinlikleri ile gelin adaylarının beğenisini kazanmış olan İpekyolu Gelinlik, Söğütlüçeşme Caddesi’nde hizmet veriyor. Her tarza uygun gelinlik bulabileceğin İpekyolu Gelinlik’ten senin için seçtiğim omuz detaylı şifon gelinlik modelini, şık bir kır düğününde tercih edebilirsin. Özellikle dikdörtgen vücut tipine önereceğim bu gelinlik ve daha fazlasını görmek için mutlaka firma ile iletişime geçmelisin. Bolero, duvak, eldiven, gelin buketi, gelin kesesi ve şapka gibi aksesuarları da bulabileceğin İpekyolu Gelinlik’te gelinlik fiyatları minimum 2000 TL’den başlıyor. Üstelik firmanın özel dikim ve kiralama seçeneği de sunduğunu bilmeni istiyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Atalier Mila

Uzun Kollu - Üç Boyutlu Dantel ve Tül - Yarım Balık Kesim - Beyaz

Görsel Numarası: MGB0234

Kısa sürede hızla büyüyen Atelier Mila birçok gelinlik markasının bulunduğu Söğütlüçeşme Caddesi’nde hizmet veriyor. Firmanın özellikle straplez, dantelli ve prenses gelinlik modelleriyle öne çıktığını söyleyebilirim. Hazır model gelinliklerin yanı sıra özel dikim ve kiralama seçeneği de sunan Atelier Mila’da gelinlik fiyatları minimum 3000 TL’den başlıyor. Firma gelinliklerinden seçtiğim tül detaylı dantel gelinlik, özellikle kum saati ve dikdörtgen vücut tipindeki gelin adaylarına çok yakışacak. Ayakkabı, duvak, gelin buketi, gelin kesesi, bolero, eldiven, kuşak, gecelik ve sabahlık da bulabileceğin firmanın hazır gelinlik teslim süresinin 2 hafta olduğunu da bilmelisin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Atelier Mila

İstanbul

0850 241 1757


Emine Meral Modaevi

Uzun Kollu - Şifon - Düz - Beyaz

Görsel Numarası: D877294

Söğütlüçeşme Caddesi’nde bulunan ve güler yüzlü profesyonel ekibiyle hizmet veren Emine Meral Modaevi, hazır model, özel dikim ve gelinlik kiralama seçeneği sunan bir firma. Minimum gelinlik fiyatı 3000 TL’den başlıyor ve hazır gelinlikler için teslim süresi de neredeyse 1 hafta. Özellikle sade ve zarif gelinlikleriyle dikkat çeken firmadan senin için seçtiğim model de sade bir şifon gelinlik. Bohem ve vintage tarzı seviyorsan ya da kır düğünü için gelinlik modeli arıyorsan, kesinlikle bu gelinliği göz ardı etmemeni tavsiye ediyorum. Tabii firmanın diğer gelinliklerine de göz atmayı ihmal etme! Emine Meral Modaevi’nin duvak, gelin kesesi ya da ayakkabı konusunda da sana yardımcı olabileceğini bilmelisin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Emine Meral Moda Evi

İstanbul

0216 706 2516

%55 indirim Seçili Ürünlerimiz %55 İndirimle 4.500₺ Yerine 2.000₺'den Başlayan Fiyatlarla!

Esra Özcan Modaevi

Görsel Numarası: D195819

Uzun yıllardır gelinlik sektöründe profesyonel olarak hizmet veren ve Kadıköy Söğütlüçeşme Caddesi'nde yer alan Esra Özcan Modaevi, gelin adaylarına fiziksel özelliklerini, düğün mekanını ve damatla arasındaki uyumu inceleyerek en doğru gelinliği sunmayı vadediyor. Özellikle dantel ve güpür gelinlik modelleriyle öne çıkan firma gelinlikleri arasından senin için balık kesim bir model seçtim. Eğer kum saati vücut tipine sahipsen bu gelinlik ile harika görüneceğini bilmeni istiyorum. Esra Özcan Modaevi'nde minimum gelinlik fiyatlarının 3000 TL'den başladığını unutma! Ayrıca firmanın, hazır gelinlik modellerinin yanı sıra özel dikim ve kiralama seçeneği de sunduğunu buraya not düşüyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Pelin Serin Fashion

Görsel Numarası: D724668

Göz alıcı ve dikkat çekici gelinlikleriyle gelin adaylarına Söğütlüçeşme’de hizmet veren Pelin Serin Fashion, koleksiyonlarını hazırlarken sezon trendleri göz önünde bulundurarak farklı ve kaliteli kumaşlarla harika tasarımlara imza atıyorlar. Özellikle çiçek aplikeli, taşlı, dantel ve tül detaylı gelinlikleriyle gelin adaylarının gönlünü fetheden firmada gelinlik fiyatlarının 5000 TL’den başladığını da bilmelisin. Pelin Serin Fashion’dan senin için seçtiğim gelinlik ince askılı ve çiçek aplikeli bir prenses gelinlik modeli. Tamamı tüllerle tasarlanmış olan bu gelinliği, şık bir düğün mekanında tercih edebilirsin. Özel dikim ve kiralama seçeneği de sunan Pelin Serin Fashion'ın, hazır gelinlik modellerini 2 hafta gibi bir sürede teslim ettiğini bilmende de fayda var.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Pelin Serin Fashion

İstanbul

0850 241 1757


Gün&Ay Haute Couture

Görsel Numarası: D915331

Kadıköy, Bağdat Caddesi'nde hizmet veren Gün&Ay gelinlik, özgün modeller, kaliteli kumaşlar ve dikkat çekici detaylarla gelin adaylarına muhteşem bir gelinlik koleksiyonu sunuyor. Özellikle tül ve dantelli gelinlik modelleriyle öne çıkan firmanın hazır gelinlikte teslimat süresi 6 hafta ve minimum gelinlik fiyatları da 5000 TL’den başlıyor. Senin için Gün&Ay Haute Couture’den örnek olarak seçtiğim bu ince askılı A kesim gelinlik modelini şık bir düğün mekanında tercih edebileceğin gibi kır düğünü için de giyebilirsin. Gelinliğin yanı sıra ayakkabı, duvak, gelin buketi ve gelin kesesi hizmeti de veren firmanın diğer tüm gelinliklerini incelemeyi de ihmal etmemeni öneriyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Gün&Ay Haute Couture

İstanbul

0850 241 1757


Gülşen Pehlivan Modaevi

Görsel Numarası: D94303

Uzun yıllardır moda sektöründe yer alan Gülşen Pehlivan, Söğütlüçeşme Caddesi'nde hizmet veren gelinlik firmalarından bir tanesi. Özellikle taşlı ve dantelli gelinlikleri ile öne çıkan firmadan senin için seçtiğim bu uzun kollu prenses gelinlik modelinin, dikdörtgen ve armut vücut tipindeki gelin adaylarına çok yakışacağını söylemeliyim. Eğer farklı bir model istiyorsan da firmanın tüm gelinliklerini incelemeni tavsiye ediyorum. Fiyat konusunda da bütçe dostu olan firmanın minimum gelinlik fiyatı ise 2000 TL.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Gülşen Pehlivan Modaevi

İstanbul

0216 706 6214


Egenur Modaevi

Tül ve Dantel - Düz - Kuyruklu - Beyaz

Görsel Numarası: D929300

Özellikle taşlı ya da 3D çiçek aplikeli gelinlikleriyle öne çıkan Egenur Modaevi, hazır model gelinliklerin yanı sıra özel dikim ve gelinlik kiralama seçeneği de sunuyor. Eğer gösterişli ve dikkat çekici gelinlikler istersen firmanın gelinliklerini kesinlikle incelemeni tavsiye ediyorum. Senin için seçtiğim bu düz kesim kuyruklu gelinlik, özellikle dikdörtgen vücut tipindeki gelin adaylarına çok yakışacak. Firmadaki gelinliklerin fiyatının minimum 2000TL’den başladığını da bilmelisin. Aksesuar hizmeti de sunan Egenur Modaevi, eğer istersen bolero, duvak, eldiven, gelin buketi ya da gelin kesesi konusunda sana yardımcı olacaktır. Ayrıca firmanın gelinlik teslim süresinin 2 hafta olduğunu da unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu gelinliği denemek ister misin?

Nurcan Ege Wedding Dress

İstanbul

0216 706 2461

Hediye Tüm Aksesuarlar Bizden Hediye!

Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum