Taşlı Gelinlik Modelleri ile Öne Çıkan İstanbul Gelinlik Firmaları

Nazik Duygu Tutumoğlu tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 5:30 DK

06.03.2018

Gösterişli, dikkat çekici ve ışıl ışıl görünmek isteyen gelin adaylarını böyle alalım! Bu senin en önemli günün ve en az gökyüzündeki yıldızlar kadar ışıltılı olmak istiyorsun. Harika! İhtiyacın olan şey elbette işlemeli gelinlik modelleri. Taş, pul, boncuk, inci, kristal ya da swarovski… Parıl parıl parlamak işte bu kadar kolay! İşlemeli gelinlik modelleri hakkında bir iki tüyo verdikten sonra bu ışıltılı gelinlikleri bulabileceğin gelinlik firmaları listesi vereceğim. İşte, başlıyoruz…

Taş işlemeli gelinlik modeli giymek istiyorsan öncelikle bu işlemelerin gelinliğin hangi bölgesinde olması gerektiğine karar vermelisin. Gelinliğin tamamı, üst kısmı ya da yalnızca etek kısmı, kolları, omuzları, yakası veya sırt bölgesinin işlemeli olması, tamamen senin tercihin! Eğer gelinliğinin tamamı işlemeli olacaksa öncelikle sana bir uyarıda bulunmalıyım! Tamamı taş detaylı olan bir gelinliği kesinlikle ince bir vücut tipine sahipsen tercih etmelisin. Çünkü işlemeler nedeniyle en az bir beden büyük görüneceğini unutma! Tamamı işlemeli gelinlik modellerini düz kesim gelinlik arayan gelin adayları tercih edebilirler. Çünkü bu tarz işlemeli kumaşların en çok düz kesim gelinliklere yakıştığını söylemeliyim. Eğer büyük göğüslere sahipsen, üst bölgesi işlemeli gelinlikleri tercih etmemeni öneriyorum. Bu bölgede bulunan işlemeler göğüslerinin olduğundan daha büyük görünmesine sebep olacaktır. Bunun yerine yakasında, kolunda ya da sırtında taş detayları olan gelinlikleri tercih edebilirsin. Eğer belini daha ince göstermek istersen de yaka ve etek kısmı taşlı olan gelinlikler doğru seçim olacak!

Taşlı gelinlikler hakkında bilmen gerekenleri anlattığıma göre artık en güzel taşlı gelinlikleri bulabileceğin firmalara geçebilirim. İşte İstanbul’da taşlı gelinlikleri ile dikkat çeken gelinlikçiler…

Sheda Modaevi

2001 yılından beri gelin adaylarının yüzlerini güldüren ve onları hayallerindeki gelinliğe kavuşturan Sheda Modaevi, İstanbul’un Şişli ilçesinde hizmet veriyor. Modaevinin tecrübeli ve profesyonel ekibine aradığın gelinliğin özelliklerini anlat ve gerisini onlara bırak. Sana hayallerinin ötesinde bir kapı aralayacak olan firmada bulunan birbirinden güzel taşlı gelinlikler başını döndürecek. Farklı ve gösterişli bir gelinlik istiyorsan modelin üzerindeki çiçek aplikeli ve taşlı gelinlik modelini denemeni tavsiye ediyorum. Özellikle armut vücut tipine sahip gelin adaylarına önereceğim bu model ve çok daha fazlası için hemen firma ile iletişime geç!

doixu8ix5dpihznf - taşlı gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Pierre Cardin Wedding

Her yıl birbirinden iddialı gelinlik modelleriyle gelin adaylarının gözlerini kamaştıran Pierre Cardin Wedding, İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunuyor. Özellikle taşlı prenses gelinlik modelleri arıyorsan Pierre Cardin gelinliklerine bakmadan karar verme derim! Yalnız bu tarz modellerde dikkat etmen gereken bir durum var. Prenses gelinlik zaten çok gösterişli ve dikkat çekici bir gelinlik modeli olduğu için seçim yaparken taş işlemelerinin çok yoğun ve gelinliğin tamamında olmamasına özen göstermeni öneriyorum. Pierre Cardin gelinlik modelleri arasından senin için örnek olarak seçtiğim taşlı model de olduğu gibi seyrek işlenmiş bir gelinlik tercih edebilirsin.

edcsvlwibwn4hlwl - taşlı gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Matrons Gelinlik

Şişli, Osmanbey’de hizmet veren Matrons Gelinlik, özellikle üstü taşlı prenses gelinlik modelleri ile ön plana çıkan bir firma. Birbirinden iddialı ve gösterişli bu gelinlik modelleri arasından seçim yaparken çok zorlanacağına eminim. Firmadan senin için seçtiğim gelinlik, yaprak desenli üst kısmı ve omuzları taşlı gelinlik modelleri arasından bir tasarım. Eğer farklı görüneceğin bir gelinlik istersen kesinlikle bu model senin için ideal olabilir. Böyle bir gelinliği şık bir otel düğününde tercih edebilirsin. Tabii yine de firmanın diğer taş işlemeli gelinlik modellerine bakmadan karar verme derim!

j26jk8arwxmehhjl - taşlı gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Beyaz Butik

Sade ama dikkat çekici tasarımlarının yanı sıra gösterişli ve iddialı tasarımlarıyla da gelin adaylarının gönlünü fetheden Beyaz Butik, taşlı gelinlik isteyen gelin adaylarının kesinlikle mağazaya uğramadan gelinliğine karar vermemesi gereken bir firma! Senin için seçtiğim bu taşlı gelinlik modelini ve çok daha fazlasını deneyebileceğin Beyaz Butik, profesyonel ekibiyle sana hayallerindeki gelinliği vadediyor. Sen de yüzlerce Beyaz Butik gelininden biri olmak istemez misin?

bbpzhwntc98axfdb - taşlı gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Bridelymade

“Bridelymade olarak hayatınızın en önemli gününü güzelleştirmek adına var gücümüzle ve sevgimizle çalışıyoruz.” diyen firma, sadelikle gösterişi mükemmel şekilde harmanlayabilen profesyonel bir ekibe sahip. Senin için Bridelymade gelinliklerinden omuzları ve kemeri taşlı bir gelinlik modeli seçtim. Oldukça romantik görünen düz kesim bu gelinlik modelini örneğin, şık bir havuz başı düğünde tercih edebilirsin. Eminim bütün gece bütün konuklar ne kadar zarif göründüğünü söyleyip duracaklar. Bridelymade’in diğer gelinlik modellerini de incelemek için hemen firma ile iletişime geçmelisin!

qu65tmc9wvyhcrcw - taşlı gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Gün&Ay Houte Couture

İşte sana taşlı gelinlik modelleri ile bütün gece ışıl ışıl parlamanı sağlayacak bir gelinlik firması! İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Gün&Ay Houte Couture, özellikle taşlı prenses gelinlik modelleri ile gelin adaylarının başını döndürüyor diyebilirim. Bütün gece bir yıldız gibi parlamak istersen senin için seçtiğim bu gelinliği mutlaka denemeni tavsiye ediyorum. Düşük omuzları, kabarık eteği ve ışıl ışıl parlayan işlemeli kumaşı ile kimse senden gözlerini alamayacak! Eğer prenses model yerine farklı kesimdeki modellerini tercih edersen de firmada her tarza uygun gelinliği rahatlıkla bulabileceğini bilmelisin. Haydi, hemen tıkla!

ntmbyag0v1igkory - taşlı gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Ju İstanbul

“Ju İstanbul’la her buluşman senin en güzel hikayeni yaşadığın gün olsun…”diyor Ju İstanbul’un kurucuları… Profesyonel, kendinden emin ve birbirinden şık tasarımlarıyla gelin adaylarını hayallerine kavuşturan Ju İstanbul, özellikle farklı tasarımlarıyla dikkat çeken bir firma! Eğer sen de farklılık arayan bir gelinsen, burada aradığını bulabileceğini biliyorum. Senin için seçtiğim üst bölgesi taşlı gelinlik modeli ve çok daha fazlası için firmayla hemen iletişime geçmelisin!

gbusc4v6zwxswnuz - taşlı gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Niquie

A’dan Z’ye her gelinliğine hayran olacağından emin olduğum Niquie, İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alıyor. Her tarza uygun, şık, asil, gösterişli, sade ya da farklı gelinlik modelleri arasından sana en uygun olan gelinliğe tereddütsüz karar verebilirsin. Senin için seçtiğim bu sırt detaylı gelinlik modeli, zarif ve gösterişli olmak isteyen gelin adayları için adeta biçilmiş kaftan! Tabii gelinlikte en çok sırtında bulunan taş detaylarını sevdiğimi de söylemeliyim. Bu taşlı balık gelinliği ve çok daha fazlasını deneyebilmek için hemen Niquie ile iletişime geçmelisin.

kciiafxwzlvyfteh - taşlı gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Çağteks Gelinlik

"Bir gelini ifade edecek gelinlik, kendi hayallerinde saklıdır." mottosundan yola çıkan Çağteks, hayallerindeki gelinliğe seninle birlikte siluet kazandırmak için seni Zeytinburnu’ndaki mağazasına davet ediyor. Firma gelinliklerinden senin için seçtiğim sırt detaylı taşlı gelinlik modelini çok beğendiğimi söylemeliyim. Sırt bölgesinde yoğun olarak yer alan inciler, seyrek olarak gelinliğin tamamında da kullanılıyor. Bu gelinliği ve çok daha fazlasını inceleyebilmek için mutlaka firma ile iletişime geçmelisin. Bu arada Çağteks Gelinlik’in kiralama seçeneği sunduğunu bilmende de fayda var.

t8bialeq01dwriyc - taşlı gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Begüm Salihoğlu

Moda dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Begüm Salihoğlu, sadece couture gelinliklere imza atıyor. İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan butik, romantik, modern, farklı ve iddialı tasarımlarıyla gelin adaylarını bekliyor. Eğer sadece sana özel hazırlanmış bir gelinlik giymek istersen mutlaka Begüm Salihoğlu ile iletişime geçmelisin. Salihoğlu’nun tasarımlarının içinden senin için seçtiğim gelinlik biraz farklı bir model. Kısa ve eteği tüylü olan bu tasarım üstü taşlı bir gelinlik modeli. İstersen böyle bir gelinliği kumsal ya da tekne düğünü için tercih edebilirsin.

knrhvyxcre7z9olj - taşlı gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

Dilek Hanif Modaevi

Dilek Hanif, “Gelinlik, gelinin kişiliğini mutlaka yansıtabilmelidir. Bu nedenle de gelinlik tasarımında en önemli süreç gelini çok iyi tanıyabilmektir.” diyor. Eğer seni çok iyi anlayan ve hayal ettiğin gelinliği gerçeğe dönüştürecek bir modaevi arıyorsan kesinlikle Dilek Hanif ile iletişime geçmelisin. Firmanın gelin adaylarından bir de ricası var. İstedikleri gelinlik tasarımını yaptırabilmeleri için en az 2-3 ay öncesinde kendilerine ulaşılması gerektiğini dile getiriyorlar. Eğer gelinliğini Dilek Hanif’in tasarlamasını istiyorsan işte modacının senin için seçtiğim taşlı gelinlik tasarımına bir örnek:

taerzmmpaxqrewaa - taşlı gelinlik modelleri ile öne çıkan istanbul gelinlik firmaları

İşte, düğününde bir yıldız gibi parlayacağın taşlı gelinlik modellerini bulabileceğin firmaları senin için listeledim. Şimdi yapman gereken, bu firmalar arasından beğendiklerinle iletişime geçerek randevu talebinde bulunman. Sormak istediğin her şeyi yorumlara yazabileceğini unutma!

Şehrindeki En İyi Gelinlik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

GELİNLİK FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Gelinlik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (0)