Hareketli ve Modern: En Şık Drapeli Gelinlik Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:14 dakika

03.05.2024

Hareketli ve romantik tasarımlar ilgini çekiyorsa, son yılların favori gelinlik süslemesi olan drapeleri beğenebilirsin. Senin için alanında uzman gelinlik firmalarının en şık drapeli gelinlik modellerini derledik! Hemen incele, beğendiğin modeller için firmalarla iletişime geçebileceğini de unutma!

drapeli gelinlik

Tül Drapeli Gelinlik Modeli

Son yılların en popüler modellerinden biriyle başlayalım. Korseli gövde üzerine drapeli tül dikilmesiyle tasarlanan gelinlikler son dönemlerde gelin adaylarının favori tasarımları arasında. Dikkatleri ince ve kıvrımlı bel bölgesine çekmek isteyen gelin adayları bu Mediha Cambaz imzalı bu modeli tercih edebilir.

drapeli gelinlik

Mediha Cambaz

Mediha Cambaz

Firmayı İncele

Fiyonk Detaylı Drapeli Gelinlik

Studio Bride drapeli gelinlik tasarımlarına imza atan firmalar arasında. Modaevinin gövdesi drapeli ve fiyonk kemer detaylı bu tasarımı, özellikle bel bölgesini kıvrımlı göstermek isteyen gelinler için ideal.

drapeli gelinlik

Studio Bride

Studio Bride

Firmayı İncele

Uzun Tül Kollu Drapeli Gelinlik

Gövdesi drapeli tülden V yakalı, A kesim bu gelinliği, özellikle armut vücut tipine sahip gelin adayları, ince gövdesini öne çıkarmak için tercih edebilir. Bu modeli beğendiysen Bridelymade ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

drapeli gelinlik

Bridelymade

Bridelymade

Firmayı İncele

Bohem Drapeli Gelinlik

Kullanıldığı modele hareket katan drapeler, bohem gelinliklere de çok yakışıyor. Bohem gelinlik modelleriyle dikkat çeken Mesemias da bu detaylara, tasarımlarında yer veriyor. Etek kısmı drapeli, yarım balık bu gelinliği özellikle alt vücudunu olduğundan kalın göstermek isteyen, zayıf gelin adaylarına tavsiye ediyoruz.

drapeli gelinlik

Kolları Drapeli Gelinlik

Nurcan Ege Wedding Dress'in bu şık tasarımında olduğu gibi son yılların trend detaylarından balon kollarda da drapeler sıklıkla kullanılıyor. Kollarındaki fazlalıkları, zarif bir şekilde kamufle etmek isteyen gelinler, bu modeli rahatlıkla tercih edebilir.

drapeli gelinlik

Göğsü Drapeli Gelinlik Modeli

Zarif tasarımlarıyla öne çıkan Mediha Cambaz Gelinlik Bursa ise drapeleri gelinliğin göğüs kısmında kullanarak, farklı bir tasarıma imza atmış. Özellikle gelinliğinin gövdesinde hareket isteyen gelinler, firmanın bu modelini giyerek, şık bir gelin görünümüne sahip olabilir.

drapeli gelinlik

Asimetrik Drapeli Gelinlik Modeli

Gelinlik trendleri arasında asimetrik yakaların yer aldığı bir yılda, bu yaka tipini tamamlayan asimetrik drapeleri de görmeye başlıyoruz. Rengin Seykan Gelinlik'in bel ve basen bölgesi drapeli, asimetrik yakalı bu tasarımı, sade ve modern bir gelinlik arayan gelinler için oldukça ideal.

drapeli gelinlik

Gövdesi Drapeli Gelinlik Modeli

Kır, kumsal gibi uçuş uçuş hafif gelinliklerin çok yakıştığı mekanlarda evlenecek gelinlere çok yakışacak bir model var sırada. Pınar Bent'in, gövdesi ve kolları drapelerle hareketlendirilmiş, derin bir yırtmaçla feminen havası artırılmış bu gelinlikle fresh bir görünüm yakalayabilirsin.

drapeli gelinlik

Pınar Bent

Pınar Bent

Firmayı İncele

Drape Detaylı Gelinlik Modeli

White House Modaevi, ihtişamlı tasarımlarında drapelerden yararlanıyor. Straplez korseli gövdenin üzerine, işlemeli tülden drapeli gövde ve kol tasarımı kullanılan bu kabarık gelinliği, tarihi mekan ve otel gibi ihtişamlı mekanlarda evlenecek gelin adaylarına öneriyoruz.

drapeli gelinlik

Vintage Drapeli Gelinlik Modeli

Nostaljik tarzda tasarımlar ilgini çekiyorsa sana önerimiz, Meryem Cicerali Haute Couture imzası taşıyan bu gövdesi drapeli retro gelinlik olacak! Dantelli balon kollarıyla dönem gelinliği izlenimi taşıyan bu gelinliği, armut vücutlu gelin adayları, orantılı bir görünüm için tercih edebilir.

drapeli gelinlik

Deneyimli modaevlerinin birbirinden şık drapeli gelinlik modellerini sıraladık. Ancak seçeneklerin bunlarla da sınırlı değil. Firmaların en etkileyici gelinlik modellerini bir arada bulabilir, sana uygun özelliklere göre filtreleyerek aradığın modele kolayca ulaşabilirsin.

En Yeni Gelinlik Modelleri Arasında Öne Çıkan Trendler

Ucuz Gelinlik Nereden Alınır?

Uzmanına Sorduk: Gelinliğin Kaliteli Olduğu Nasıl Anlaşılır?

İstanbul’da Kiralık Gelinlik Bulabileceğin Modaevleri

İstanbul’da Gelinlerin Favorisi Gelinlikçiler

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap