Papatyalı Gelinlik Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:57 dakika

08.02.2024

Romantik tarzını yansıtmana yardımcı olacak, papatyalı gelinlik modelleriyle düğün günü göz alıcı görüneceksin! Senin için İstanbul'daki en trend papatyalı gelinlik modellerini inceledik!

papatyalı gelinlik

Askılı Papatyalı Gelinlik Modeli

İnce askılı ve tamamı papatya formundaki aplikelerle hareketlendirilen bu gelinlik, özellikle kır düğünleri için ideal bir seçenek. A etek kesimine sahip bu tasarımla armut vücut tipindeki gelinler, geniş basenlerini kamufle edebilir. Bu şık tasarım ilgini çektiyse Pınar Bent ile iletişime geçebilirsin.

Pınar Bent

Pınar Bent

Pınar Bent

Firmayı İncele

Gelinlik seçiminde vücut tipin de sana fikir verecektir: Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

Göğüs Dekolteli Papatyalı Gelinlik Modeli

Gövdesine ince dal ve papatya figürleri işlenmiş bu gelinlik, derin V dekoltesiyle özellikle küçük göğüslü gelin adaylarına önerdiğimiz modeller arasında. Gelinliğin üstündeki işlemelerin göğüslerini olduğundan daha büyük göstereceğini de unutma! Bu gelinliği nereden alabilirim diye merak ediyorsan Narin Moda ile görüşebilirsin.

Narin Moda

Narin Moda

Narin Moda

Firmayı İncele

Dekolteli gelinliklere ilişkin tüm detaylar da şu yazımızda: Dekolteli Gelinlik Giymenin Püf Noktaları

Düşük Omuz Papatyalı Gelinlik Modeli

Hem gösterişli hem de romantik bir gelinlik arıyorsan Elif Platin Haute Couture'ün bu gelinliği tam senlik! Özellikle tarihi mekan ya da otel gibi ihtişamlı mekanlarda düğün yapacaksan markanın bu şık papatyalı gelinliğini tercih edebilirsin!

Elif Platin Haute Couture

Şu yazımız da ilgini çekebilir: Düşük Omuzlu Gelinlikler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Düşük Askılı Papatyalı Gelinlik Modeli

Üç boyutlu papatya formundaki aplikelerin ince askılara eklendiği ve zarif bir görüntü kattığı bu gelinlik, ilkbahar ve yaz aylarında evlenecek gelin adayları için uygun. Nurcan Ege Wedding Dress imzalı bu tasarımın yakası açık olduğu için saçlarını açık ya da yarım toplu modellerden seçebilirsin.

Nurcan Ege Wedding Dress

Gelinlik seçerken mevsimi de dikkate almalısın: Hangi Mevsime Hangi Gelinlik Uyar?

Tek Askılı Papatyalı Gelinlik Modeli

Modern ve romantik bir gelinlik arıyorsan Mediha Cambaz'ın en yeni koleksiyonu arasında yer alan bu papatyalı gelinlik modelini tercih edebilirsin. Tasarımın tamamı işlemeli olduğu için aksesuarların ve saçların için sade modellere yönelmeni öneriyoruz.

Mediha Cambaz

Mediha Cambaz

Mediha Cambaz

Firmayı İncele

Kalın Askılı Papatyalı Gelinlik Modeli

Gövdesinin tamamı işlemeli, A kesim gelinliği, bir otelin havuz başı alanında ya da tarihi bir mekanın açık alanında yapılacak düğünlere çok yakıştırdığımızı söyleyelim. Merve Alkan Bridal'a ait bu modelin, askıları kalın ve işlemeli olduğu için saçlarını yarı toplu bir şekilde kullanark zarif bir görünüm yaratabilirsin.

Nila Gelinlik

Papatyalı gelinlikler gibi işlemeli tasarımları beğeniyorsan şuraya da bakmanda fayda var: İşlemeli Gelinlik Kumaşı Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

A Kesim Papatyalı Gelinlik Modeli

Üst vücudu ince, basenleri geniş armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal bir model var sırada. Gövdesi papatyalı aplikelerle hareketlendirilen, etek kesimi sade bu tasarım ile göğüslerini olduğundan büyük gösterebilir, geniş basenlerini kamufle edebilirsin. Modelin Glamour Bridal imzası taşıdığını da söylemeden geçmeyelim.

Glamour Bridal

Yan Dekolteli Papatyalı Gelinlik Modeli

Gizemli göğüs dekoltesine sahip bir gelinlik arıyorsan Madame Amour'un bu modeli tam senlik! Yanlardan ve ortadan göğüs dekoltesiyle hareketlendirilmiş bu işlemeli gelinliği küçük göğüslü gelinler rahatlıkla giyebilir.

Madame Amour

Madame Amour

Madame Amour

Firmayı İncele

İllüzyon Yakalı Papatyalı Gelinlik Modeli

Straplez yakalı bir gelinlik istiyor ancak rahat edemeyeceğini düşünüyorsan illüzyon yakalar senin kurtarıcın olabilir. Studio Bride'ın en yeni koleksiyonu arasında yer alan straplez görünümlü illüzyon yakalı, yaka kısmı papatya figürlü işlemelerle süslenmiş bu A kesim gelinlik, hem rahatlık hem de şıklık vadediyor.

Studio Bride

Studio Bride

Studio Bride

Firmayı İncele

Kabarık Etekli Papatyalı Gelinlik Modeli

Göbek dekoltesi ve kabarık eteğiyle iddialı bir tasarıma sahip bu gelinlik, üzerine serpiştirilmiş görüntüsü veren papatya figürleriyle romantik bir hava kazanmış. Sen de hem romantik tarzını yansıtacak hem de tüm bakışları üzerine çekmene yardımcı olacak ihtişamlı bir gelinlik istiyorsan Yeşim Yücetürün Sposa'nın bu şık tasarımını tercih edebilirsin.

Eslem Moda

Sana ilham verecek papatyalı gelinlik modellerini sıraladık. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme! Şehrindeki gelinlik firmalarının birbirinden şık gelinlik modellerini inceleyebilir, ilgini çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçebilirsin!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap