Papatyalı Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:52 dakika

03.08.2021

Romantik tarzını yansıtmana yardımcı olacak, papatyalı gelinlik modelleriyle düğün günü göz alıcı görüneceksin! Senin için İstanbul'daki en trend papatyalı gelinlik modellerini inceledik!

papatyalı gelinlik

Askılı Papatyalı Gelinlik Modeli

İnce askılı ve tamamı papatya formundaki aplikelerle hareketlendirilen bu gelinlik, özellikle kır düğünleri için ideal bir seçenek. A etek kesimine sahip bu tasarımla armut vücut tipindeki gelinler, geniş basenlerini kamufle edebilir. Bu şık tasarım ilgini çektiyse Pınar Bent ile iletişime geçebilirsin.

Pınar Bent

Gelinlik seçiminde vücut tipin de sana fikir verecektir: Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

Göğüs Dekolteli Papatyalı Gelinlik Modeli

Gövdesine ince dal ve papatya figürleri işlenmiş bu gelinlik, derin V dekoltesiyle özellikle küçük göğüslü gelin adaylarına önerdiğimiz modeller arasında. Gelinliğin üstündeki işlemelerin göğüslerini olduğundan daha büyük göstereceğini de unutma! Bu gelinliği nereden alabilirim diye merak ediyorsan Miry May Bridal ile görüşebilirsin.

Miry May Bridal

Dekolteli gelinliklere ilişkin tüm detaylar da şu yazımızda: Dekolteli Gelinlik Giymenin Püf Noktaları

Düşük Omuz Papatyalı Gelinlik Modeli

Hem gösterişli hem de romantik bir gelinlik arıyorsan Songül Sarpbaş Haute Couture'ün bu gelinliği tam senlik! Özellikle tarihi mekan ya da otel gibi ihtişamlı mekanlarda düğün yapacaksan markanın bu şık papatyalı gelinliğini tercih edebilirsin!

Songül Sarpbaş Haute Couture

Şu yazımız da ilgini çekebilir: Düşük Omuzlu Gelinlikler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Düşük Askılı Papatyalı Gelinlik Modeli

Üç boyutlu papatya formundaki aplikelerin ince askılara eklendiği ve zarif bir görüntü kattığı bu gelinlik, ilkbahar ve yaz aylarında evlenecek gelin adayları için uygun. Lilyum Moda Pendik imzalı bu tasarımın yakası açık olduğu için saçlarını açık ya da yarım toplu modellerden seçebilirsin.

Lilyum Moda Pendik

Gelinlik seçerken mevsimi de dikkate almalısın: Hangi Mevsime Hangi Gelinlik Uyar?

Tek Askılı Papatyalı Gelinlik Modeli

Modern ve romantik bir gelinlik arıyorsan Mediha Cambaz'ın en yeni koleksiyonu arasında yer alan bu papatyalı gelinlik modelini tercih edebilirsin. Tasarımın tamamı işlemeli olduğu için aksesuarların ve saçların için sade modellere yönelmeni öneriyoruz.

Mediha Cambaz

Kalın Askılı Papatyalı Gelinlik Modeli

Gövdesinin tamamı işlemeli, kabarık gelinliği, bir otelin havuz başı alanında ya da tarihi bir mekanın açık alanında yapılacak düğünlere çok yakıştırdığımızı söyleyelim. Perla Modaevi'ne ait bu modelin, askıları kalın ve işlemeli olduğu için saçlarını sade topuz yaptırarak zarif bir görünüm yaratabilirsin.

Perla Modaevi

Papatyalı gelinlikler gibi işlemeli tasarımları beğeniyorsan şuraya da bakmanda fayda var: İşlemeli Gelinlik Kumaşı Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

A Kesim Papatyalı Gelinlik Modeli

Üst vücudu ince, basenleri geniş armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal bir model var sırada. Gövdesi papatyalı aplikelerle hareketlendirilen, etek kesimi sade bu tasarım ile göğüslerini olduğundan büyük gösterebilir, geniş basenlerini kamufle edebilirsin. Modelin New In Style Modaevi imzası taşıdığını da söylemeden geçmeyelim.

New In Style Moda Evi

Yan Dekolteli Papatyalı Gelinlik Modeli

Gizemli göğüs dekoltesine sahip bir gelinlik arıyorsan Belle Mariee'nin bu modeli tam senlik! Yanlardan ve ortadan göğüs dekoltesiyle hareketlendirilmiş bu işlemeli gelinliği küçük göğüslü gelinler rahatlıkla giyebilir.

Belle Mariee

İllüzyon Yakalı Papatyalı Gelinlik Modeli

Straplez yakalı bir gelinlik istiyor ancak rahat edemeyeceğini düşünüyorsan illüzyon yakalar senin kurtarıcın olabilir. Studio Bride'ın en yeni koleksiyonu arasında yer alan straplez görünümlü illüzyon yakalı, yaka kısmı papatya figürlü işlemelerle süslenmiş bu A kesim gelinlik, hem rahatlık hem de şıklık vadediyor.

Studio Bride

Kabarık Etekli Papatyalı Gelinlik Modeli

Derin göğüs dekoltesi ve kabarık eteğiyle iddialı bir tasarıma sahip bu gelinlik, üzerine serpiştirilmiş görüntüsü veren papatya figürleriyle romantik bir hava kazanmış. Sen de hem romantik tarzını yansıtacak hem de tüm bakışları üzerine çekmene yardımcı olacak ihtişamlı bir gelinlik istiyorsan Eslem Moda'nın bu şık tasarımını tercih edebilirsin.

Eslem Moda

Sana ilham verecek papatyalı gelinlik modellerini sıraladık. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme! Şehrindeki gelinlik firmalarının birbirinden şık gelinlik modellerini inceleyebilir, ilgini çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçebilirsin!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum