Modern ve Göz Alıcı: Yasemin Şefkatli Gelinlik Modelleri ve Benzer Tasarımlar

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:31 dakika

11.01.2023

Ünlü popçu İdo Tatlıses ile görkemli bir düğünle evlenen model Yasemin Şefkatli, giydiği 3 gelinlikle çok konuşuldu. Ünlü ismin gelinlik modellerini inceledik ve benzer tasarımları sıraladık!

yasemin şefkatli gelinlik

Yasemin Şefkatli Gelinlik Modelleri

Yasemin Şefkatli’nin ilk gelinliği göğüs kısmı işlemeli, düşük omuzlu A kesim gelinlik oldu. Bu zarif ve şık gelinlik, Özgür Masur tarafından tasarlandı.

yasemin şefkatli gelinlik

Ünlü ismin nikah sonrası giydiği ikinci gelinliği ise derin sırt dekotleli ve yırtmaçlı, Les Benjamins imzası taşıyan ışıltılı bir modeldi.

yasemin şefkatli gelinlik

Şefkatli’nin üçüncü gelinliği ise after partide giydiği tüy detaylarla hareketlendirilmiş, mini elbise oldu.

yasemin şefkatli gelinlik

Yasemin Şefkatli Gelinliğine Benzer Modeller

Yasemin Şefkatli’nin Özgür Masur imzası taşıyan A kesim gelinliği gelin adayları tarafından çok beğenildi. Biz de birçok geline ilham veren bu tasarım ile benzer özellikler taşıyan, farklı tarz ve vücut tiplerine uygun alternatiflerini, markaların ürün seçenekleri arasından bulup, listeledik.

Glamour Bridal

Hareketli gövdesi ve parlak kumaştan A kesim eteği ile Şefkatli’nin gelinliğiyle benzer özellikler taşıyan bu tasarım, Glamour Bridal’ın gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Bu tasarımı, ince üst bedenini öne çıkarırken geniş basenlerini kamufle etmek isteyen armut vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz.

yasemin şefkatli gelinlik

Mediha Cambaz

Romantik tasarımlarıyla dikkat çeken Mediha Cambaz’ın ürün seçenekleri arasında da illüzyon gövdeli A kesim gelinlikler bulunuyor. Markanın en şık gelinlikleri arasında yer alan, çiçek işlemeli bu gelinlik ile sen de Şefkatli gibi romantik ve göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsin.

yasemin şefkatli gelinlik

Mediha Cambaz

Mediha Cambaz

Firmayı İncele

Gül Lady Moda by Fatoş Akyıldız

Şefkatli’nin gelinliğinin işlemeli tülden yaka ve kol tasarımı ilgini çektiyse Gül Lady Moda by Fatoş Akyıldız imzası taşıyan bu gelinliği de çok beğeneceksin. Otel, tarihi mekan gibi ihtişamlı mekanlarda evlenecek gelin adaylarına uygun bu hareketli tasarımı minimal aksesuarlarla tamamlayarak zarif bir görünüm yakalayabilirsin.

yasemin şefkatli gelinlik

Belle Marie

İllüzyon kol tasarımı özellikle sonbahar ve kış aylarında evlenecek gelinlerin uzun kollu gelinlik arayışına yeni bir boyut getiriyor. İşlemeli tülden uzun kollara sahip, kayık yakalı, A kesim bu gelinliği omuzlarını olduğundan geniş göstermek isteyen gelin adaylarına öneriyoruz.

yasemin şefkatli gelinlik

White House Modaevi

Zarif detayları olan, gösterişli bir gelinlik arıyorsan White House Modaevi’nin koleksiyonlarına da göz atmanda fayda var. Özellikle markanın, tamamı işlemeli, omuz detaylı, A kesim bu gelinliği ilgini çekebilir. Hareketli tasarıma sahip bu gelinliği, işlemeleriyle benzer detayları olan aksesuarlarla tamamlayabilirsin.

yasemin şefkatli gelinlik

Studio Bride

İllüzyon yakalı, bu zarif gelinlik ise Studio Bride imzası taşıyor. İşlemeli tülden, uçuş uçuş tasarıma sahip, kol detaylı, A kesim bu gelinlik ile modern bir gelin görünümü yaratabilirsin. Gelinliğin yaka ve gövdesi hareketli olduğu için özellikle üst bedeni ince gelinler, bu modeli rahatlıkla tercih edebilir.

yasemin şefkatli gelinlik

Studio Bride

Studio Bride

Firmayı İncele

Yasemin Şefkatli’nin birbirinden şık gelinlik modellerine ilişkin detaylara yer verdik. Benzer modelleri de sıraladık. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme. Düğün.com’da inceleyebileceğin binlerce gelinlik var. Her tarza ve bütçeye hitap eden gelinlik modellerini sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçerek bilgi ve randevu alabilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

Ünlülerin Düğün Davetiyelerini Görmeden Davetiyeni Seçme!

En Çok Konuşulan Ünlülerin Düğünleri

Ünlülerin Nişan Elbiselerini Görmeden Nişanlığını Alma!

Bu Modeller Sana İlham Verecek: Ünlülerin Gelinlikleri

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum