Modern ve Göz Alıcı: Yasemin Şefkatli Gelinlik Modelleri ve Benzer Tasarımlar

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:36 dakika

02.11.2023

Ünlü popçu İdo Tatlıses ile görkemli bir düğünle evlenen model Yasemin Şefkatli, giydiği 3 gelinlikle çok konuşuldu. Ünlü ismin gelinlik modellerini inceledik ve benzer tasarımları sıraladık!

yasemin şefkatli gelinlik

Yasemin Şefkatli Gelinlik Modelleri

Yasemin Şefkatli’nin ilk gelinliği göğüs kısmı işlemeli, düşük omuzlu A kesim gelinlik oldu. Bu zarif ve şık gelinlik, Özgür Masur tarafından tasarlandı.

yasemin şefkatli gelinlik

Ünlü ismin nikah sonrası giydiği ikinci gelinliği ise derin sırt dekotleli ve yırtmaçlı, Les Benjamins imzası taşıyan ışıltılı bir modeldi.

yasemin şefkatli gelinlik

Şefkatli’nin üçüncü gelinliği ise after partide giydiği tüy detaylarla hareketlendirilmiş, mini elbise oldu.

yasemin şefkatli gelinlik

Yasemin Şefkatli Gelinliğine Benzer Modeller

Yasemin Şefkatli’nin Özgür Masur imzası taşıyan A kesim gelinliği gelin adayları tarafından çok beğenildi. Biz de birçok geline ilham veren bu tasarım ile benzer özellikler taşıyan, farklı tarz ve vücut tiplerine uygun alternatiflerini, markaların ürün seçenekleri arasından bulup, listeledik.

Glamour Bridal

Hareketli gövdesi ve parlak kumaştan A kesim eteği ile Şefkatli’nin gelinliğiyle benzer özellikler taşıyan bu tasarım, Glamour Bridal’ın gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Bu tasarımı, ince üst bedenini öne çıkarırken geniş basenlerini kamufle etmek isteyen armut vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz.

yasemin şefkatli gelinlik

Mediha Cambaz

Romantik tasarımlarıyla dikkat çeken Mediha Cambaz’ın ürün seçenekleri arasında da illüzyon gövdeli A kesim gelinlikler bulunuyor. Markanın en şık gelinlikleri arasında yer alan, çiçek işlemeli bu gelinlik ile sen de Şefkatli gibi romantik ve göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsin.

yasemin şefkatli gelinlik

Mediha Cambaz

Mediha Cambaz

Firmayı İncele

Maxxen Angel Wedding Dress

Şefkatli’nin gelinliğinin işlemeli yakası ve kol tasarımı ilgini çektiyse Maxxen Angel Wedding Dress imzası taşıyan bu gelinliği de çok beğeneceksin. Otel, tarihi mekan gibi ihtişamlı mekanlarda evlenecek gelin adaylarına uygun bu hareketli tasarımı minimal aksesuarlarla tamamlayarak zarif bir görünüm yakalayabilirsin.

yasemin şefkatli gelinlik

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

İllüzyon kol tasarımı özellikle sonbahar ve kış aylarında evlenecek gelinlerin uzun veya yarım kollu gelinlik arayışına yeni bir boyut getiriyor. İşlemeli tülden yarım kollara sahip, düşük omuzlu, A kesim bu gelinliği omuzlarını olduğundan geniş göstermek isteyen gelin adaylarına öneriyoruz.

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

White House Modaevi

Zarif detayları olan, gösterişli bir gelinlik arıyorsan White House Modaevi’nin koleksiyonlarına da göz atmanda fayda var. Özellikle markanın, tamamı işlemeli, omuz detaylı, A kesim bu gelinliği ilgini çekebilir. Hareketli tasarıma sahip bu gelinliği, işlemeleriyle benzer detayları olan aksesuarlarla tamamlayabilirsin.

yasemin şefkatli gelinlik

Studio Bride

İllüzyon yakalı, bu zarif gelinlik ise Studio Bride imzası taşıyor. İşlemeli tülden, uçuş uçuş tasarıma sahip, kol detaylı, A kesim bu gelinlik ile modern bir gelin görünümü yaratabilirsin. Gelinliğin yaka ve gövdesi hareketli olduğu için özellikle üst bedeni ince gelinler, bu modeli rahatlıkla tercih edebilir.

yasemin şefkatli gelinlik

Studio Bride

Studio Bride

Firmayı İncele

Narin Moda

İllüzyon yakalı, tülden ve dantel işlemelere sahip bu tasarım Narin Moda imzası taşıyor. Tülden balon kolları ve göğüs dekoltesi ile çok şık görünen bu gelinlik, sahip olduğu dantel işlemelerin yanı sıra üç boyutlu işlemelere de yer veriyor. Göz alıcı bu gelinliği beğendiysen Narin Moda'nın sayfasını ziyaret edebilirsin.

Narin Moda

Lenta Moda Wedding

Uzun tülden balon kolları ve dantel işlemeli gövdesi ile bu göz alıcı tasarım Lenta Moda Wedding'e ait. Dekolte istemeyen gelinler için ideal bir seçenek olan bu tasarım oldukça zarif bir görünüme sahip. A kesim bu gelinliği geniş basene sahip olan gelinler rahatlıkla tercih edebilirler.

Lenta Moda Wedding

Sara Moda Evi

Uzun kolları ve gövdesi dantel işlemeli bu tasarım, Sara Moda Evi'ne ait. Kış aylarında düğün yapacak olan gelinler için ideal olan gelinliği şık bir şapka ile kombinleyebilirsin. Kolları ve gövdeyi tam saran bu A kesim gelinliğin, gövdesinin işlemeli olması nedeniyle dikkati üst bedeninde isteyen gelinler için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Sara Moda Evi

Sara Moda Evi

Sara Moda Evi

Firmayı İncele

Esra Özcan

İşlemeli tülden, dantel detaylı illüzyon yakalı, bu zarif gelinlik ise Esra Özcan imzası taşıyor. Kolları uzun bu gelinliği her mevsim tercih edebilir ve şık bir görünüm yakalayabilirsin. İşlemlerin çok olması nedeniyle dikkati üst bedenine çekmek isteyen gelinler, bu modeli tercih edebilir.

esra özcan

Esra Özcan

Esra Özcan

Firmayı İncele

Yasemin Şefkatli’nin birbirinden şık gelinlik modellerine ilişkin detaylara yer verdik. Benzer modelleri de sıraladık. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme. Düğün.com’da inceleyebileceğin binlerce gelinlik var. Her tarza ve bütçeye hitap eden gelinlik modellerini sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçerek bilgi ve randevu alabilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

Ünlülerin Düğün Davetiyelerini Görmeden Davetiyeni Seçme!

En Çok Konuşulan Ünlülerin Düğünleri

Ünlülerin Nişan Elbiselerini Görmeden Nişanlığını Alma!

Bu Modeller Sana İlham Verecek: Ünlülerin Gelinlikleri

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap