Romantik ve Göz Alıcı: İpek Yazıcı Gelinlikleri ve Benzer Modeller

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:18 dakika

06.03.2024

Şarkıcı Ufuk Beydemir ve oyuncu İpek Filiz Yazıcı, iki yıllık birlikteliklerini İtalya’da yaptıkları nikah ve İstanbul'daki düğünle taçlandırdı. Yazıcı'nın hem nikah hem düğün gelinliği çok beğenildi. Biz de ünlü oyuncunun tarzından ilham almak isteyen gelinler için gelinliklere dair detayları ve benzer modelleri derledik!

ipek yazıcı gelinlik

İpek Yazıcı Gelinlik Modelleri

Ufuk Beydemir ve İpek Filiz Yazıcı, evlilik için imzaları İtalya'nın Roma şehrinde yaptıkları nikahta attı. Yazıcı, bu törende üstü dantel detaylı, tül etekli romantik bir gelinlik giydi. Gelinliğini, duvak ve zarif aksesuarlarla tamamlayan Yazıcı, oldukça zarif bir görünüme sahipti.

ipek yazıcı gelinlik

İtalya’daki nikahtan iki ay sonra ünlü çift, İstanbul’da bir düğün yaptı. Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşen düğünde Yazıcı’nın gelin görünümü oldukça beğenildi. Oyuncu, Akay Bridal imzalı, yakası ve kolları incilerle süslenmiş, gövdesi drapeli, straplez yakalı A kesim gelinliğiyle de yine zarafetini konuşturan bir seçim yaptı.

ipek yazıcı gelinlik

İpek Yazıcı Gelinliğine Benzer Modeller

Ünlü oyuncunun düğününde birçok geline ilham verecek bir görünüme sahipti. Özellikle romantik gelin adayları Yazıcı’nın gelinliğini, fotoğraflar sosyal medyaya düşer düşmez araştırmaya başladı! Biz de markaların gelinliklerini araştırdık. Oyuncunun gelinliğiyle benzer özellikler taşıyan, farklı tarz ve vücut tipleri için uygun tasarımları derledik!

Mediha Cambaz

Korseli gövde üzerine drapeli tül dikilmesiyle tasarlanan gelinlikler son dönemlerde gelin adaylarının favori tasarımları arasında. Dikkatleri ince ve kıvrımlı bel bölgesine çekmek isteyen gelin adayları bu Mediha Cambaz imzalı bu modeli tercih edebilir.

ipek yazıcı gelinlik

Mediha Cambaz

Mediha Cambaz

Firmayı İncele

Nergis Şahan Couture

Nergis Şahan Couture'un bu modeli, Yazıcı'nın A kesim eteği ve straplez kollarını beğenen gelinler için uygun bir alternatif. Gelinliğin kolları ve gövdesindeki zarif çiçek işlemelerinin eteğe kadar inmesi, modelin zarafetini arttırıyor. "Bu model benim olmalı" diyorsan, Nergis Şahan Couture ile hemen iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

ipek yazıcı gelinlik

Studio Bride

Studio Bride drapeli gelinlik tasarımlarına imza atan firmalar arasında. Studio Bride'ın gövdesi drapeli ve fiyonk kemer detaylı bu tasarımı, özellikle bel bölgesini kıvrımlı göstermek isteyen gelinler için ideal.

ipek yazıcı gelinlik

Studio Bride

Studio Bride

Firmayı İncele

Madame Amour

Gövdesi işlemeli, derin V yakalı, A kesim bu gelinliği, özellikle armut vücut tipine sahip gelin adayları, ince gövdesini öne çıkarmak için tercih edebilir. Bu modeli beğendiysen Madame Amour ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

ipek yazıcı gelinlik

Madame Amour

Madame Amour

Firmayı İncele

Glamour Bridal

Glamour Bridal, farklı fikirler arayan gelinlerin ortak noktası olması ile dikkat çeken bir firma. Yazıcı'nın zarafeti ile kendinden bahsettiren görünümüne, daha cesur detaylar eklemek istersen görseldeki gibi bacak dekolteli bir model tercih edebilirsin.

ipek yazıcı gelinlik

Bridelymade

İpek Yazıcı'nın gelinliği, gönlünü straplez yaka ayrıntısı ve narin detaylarıyla kaptıysa tam sana göre bir model bulduk. Bridelymade imzası taşıyan bu gelinlik, zarif ve sade bir görünüm oluşturmak gelinler için çok uygun.

ipek yazıcı gelinlik

Bridelymade

Bridelymade

Firmayı İncele

Nurcan Ege Wedding Dress

Nurcan Ege Wedding Dress'in bu şık tasarımında olduğu gibi son yılların trend detaylarından balon kollarda da drapeler sıklıkla kullanılıyor. Kollarındaki fazlalıkları, zarif bir şekilde kamufle etmek isteyen gelinler, bu modeli rahatlıkla tercih edebilir.

ipek yazıcı gelinlik

White House Modaevi

White House Modaevi, ihtişamlı tasarımlarında drapelerden yararlanıyor. Straplez korseli gövdenin üzerine, işlemeli tülden drapeli gövde ve kol tasarımı kullanılan bu kabarık gelinliği, tarihi mekan ve otel gibi ihtişamlı mekanlarda evlenecek gelin adaylarına öneriyoruz.

ipek yazıcı gelinlik

Gelinler Dünyası

Nostaljik tarzda tasarımlar ilgini çekiyorsa sana önerimiz, Gelinler Dünyası imzası taşıyan bu gövdesi pileli retro gelinlik olacak! Pileli eteği ve balon kollarıyla dönem gelinliği izlenimi taşıyan bu gelinliği, armut vücutlu gelin adayları, orantılı bir görünüm için tercih edebilir.

ipek yazıcı gelinlik

Pınar Bent

İpek Yazıcı’nın gelinliğini biraz daha iddialı hale getirelim ki feminen detayları seven gelinler gelinler, beğendiği modeller arasına bir yenisini daha eklesin! İşlemeli yakası, kurdele detayı ve balon kollarıyla vintage detaylara sahip bu gelinlik modeli hoşuna gittiyse Pınar Bent ekibiyle iletişime geçebilirsin.

ipek yazıcı gelinlik

Pınar Bent

Pınar Bent

Firmayı İncele

İpek Yazıcı’nın gelinliklerine ilişkin detaylara yer verdik, benzer modelleri sıraladık. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme. Düğün.com’da inceleyebileceğin binlerce gelinlik var. Her tarza ve bütçeye hitap eden gelinlik modellerini sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçerek bilgi ve randevu alabilirsin!

Şunlar da ilgini çekebilir:

Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

Ünlülerin Düğün Davetiyelerini Görmeden Davetiyeni Seçme!

En Çok Konuşulan Ünlülerin Düğünleri

Ünlülerin Nişan Elbiselerini Görmeden Nişanlığını Alma!

Bu Modeller Sana İlham Verecek: Ünlülerin Gelinlikleri

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap