Cool Gelin Olmanın 5 Sırrı

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:20 dakika

29.06.2020

Seneler sonra torunlarınızın düğün fotoğraflarınıza bakıp; sizi arkadaşlarına göstererek, büyükannem ne kadar cool bir gelinmiş, diye hava atması hoşunuza gitmez miydi? İşte cool gelin olmanın 5 sırrı:

Cool Bir Aksesuar

Özel hayatında, iş yaşantısında, sosyal çevresinde son derece cool tanınan bir insan olsanız bile, sıra sizin düğününüze geldi mi birden hanım hanımcık ve geleneksel biri olup çıkmanız kuvvetle muhtemel. Fakat siz, ben neysem oyum; kendi düğünümde, gelinliğimin içerisinde de pekala cool çizgimden ödün vermeden boy gösterebilirim diyorsanız işte o zaman önce güneş gözlüklerini bir takın bakalım! Üstelik gündüz, dış mekan fotoğraf çekimlerinde ne kadar işinize yarayacağını göreceksiniz. Aman cool olayım derken abartıp hava karardıktan sonra da çıkartmayı unutmayın!

güneş gözlüğü ile poz veren
gelinler

Dövmeler Fora

Eğer vücudunuzda bir dövme taşıyorsanız, cool gelin olmanın ikinci şartı, dövmenizi dışarıda bırakacak bir gelinlik modeli seçmeniz olacak. Tarzınıza uygun gelinlik modeli hangisi olursa olsun siz gelinliğinizi ve; şayet dövmeniz vücudunuzun sergilenecek bir yerinde ise, dekoltesini dövmenizin görüneceği şekilde seçin. Bunun için kendinize uygun gelinliği seçebileceğiniz gelinlik modelleri galerimiz size yardımcı olacak.

dövmeli gelinler ve düğün
pozları

Cesur ve Tatlı Kadın

Cool gelin olmanın üçüncü sırrı gelin ayakkabılarınızda! Değişik gelin ayakkabıları arasından seçtiğiniz İtalyan tarzı makosen ayakkabılarınızla, cesaretiniz de cool oluşunuz kadar çok konuşulacak. Üstelik böylece yanınızda bir yedek gelin ayakkabısı taşımak zorunda kalmayacaksınız. Ayakkabınızın tasarımını kendiniz yapabilir, işinin ehli tecrübeli gelin ayakkabısı firmalarına ayağınıza en uygun kalıplarla yaptırabilirsiniz.

makosen gelin ayakkabıları

Doğal Bir Gelin Saçı

Tamam açık söyleyelim çok uğraşmayın demiyoruz. Cool bir görüntü çizmek için çok uğraşılmış görünmesin yeter diyoruz. Gelin saçınızı açık, örgü ya da topuz yapacak olun dağınık gelin saçı modelleri arasından seçmeye ve doğal durmasına mutlaka dikkat edin. Bırakın cool gelin modası sizi içine çeksin.

dağınık topuz gelin saçı

Gelin Arabanızı Damada Bırakmayın

İşte siz gelin arabasını damada bırakmayıp kendisi kullanan ilginç gelinler arasında yerinizi alacaksınız. Düğün mekanınıza hızlı bir giriş yaptığınızda davetlilerinizin yüzünü görür gibi oluyoruz. Şaşkınlıkları siz arabadan inip mekana doğru yürümeye başladığınızda artarak devam edecek!

düğün arabasıyla gelinlerin ilginç
pozları

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Aslı İpekoğlu

Düğün Tarihi: 15.10.2014


Cool bi gelin de olsam saçımdan ödün vermeyi düşünmüyorum


Evrim Şanlı

Düğün Tarihi: 15.10.2014


dövmem yok ama evlenmeden önce yaptırmayı düşünebilirim artık :D