Gönül Gelinlik

E-posta Gönder

 • Merkez, Isparta.

Gönül Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gönül Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gönül Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gönül Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Gönül Gelinlik Hakkında

Moda ve gelinlik konusunda son derece tecrübeli olan ekibimizin tasarımlarıyla Isparta’da 2018 yılında faaliyete başladık. Mutlu anlarınızı hayallerinizin ötesinde bir şıklıkla taçlandırmak için Gönül Gelinlik markasını yarattık. Her zaman hak ettiğiniz kalite ile doğru seçimler yapmanız için özel tasarımlar yaptık. Bu konuda başarımızı aldığımız eğitimlere ve modayı yakından takip ederek kendini geliştiren ekibimize borçluyuz. Elbette yetenekleriyle kusursuz kalıp çıkaran, dikiş diken terzilerimiz ve kişiye özel çizimler yapan tasarımcılarımızı da unutmamalıyız. Peki, siz en güzel anlarınızda şıklığınızla fark yaratmaya hazır mısınız?

Haydi, hemen masallardaki gibi zarif ve şık gelinlerimizle birlikte ilk görüşmeyi planlayalım! Randevu sistemiyle çalıştığımız mağazamız, Isparta’da son derece merkezi bir konumda. Cumhuriyet Caddesinde yer alıyor. Burada, sizinle tanışmak ve tarzınızı keşfetmek için heyecanla bekliyoruz. Her tarz, model ve kesimde gelinliği büyük bir özenle tasarlıyoruz. Çünkü tek önceliğimiz hayallerinizi gerçekleştirmek. Fotoğraf karelerinde yerini alan eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkaran gelinlik modeliniz için provalarla son dokunuşları yapıyoruz.

Prova aşamasından önce de önemli bir çalışma süreci var. Mesela; tasarım modellerimizin kalıbını çıkarmak için vücut ölçülerinizi alıyoruz. Kumaş seçimi ve model tasarımı üzerine sizinle konuşuyoruz. Tam da hayal ettiğiniz modeli keşfediyor, çıkardığımız kalıpla gelinliğinizi tam üzerinize olacak şekilde dikmeye başlıyoruz. En küçük bir potluk, dikiş veya işleme hatası olmayan gelinlikler için provalara önem veriyoruz. Bu arada tasarım modellerin yanında her yıl yeni kreasyonlarla özel koleksiyonlar üretiyoruz. Gönül Gelinlik Isparta’da hazır modeller, tasarım gelinlikler ve kiralama hizmeti de veriyoruz. Söz, nişan elbisesi, abiyeler, kaftan ve kına kıyafetleri tasarlıyoruz. Gelinlik ve damatlıkla çiftlerimizin her güzel anında yanınızda oluyoruz.

Siz de Isparta gelinlik mağazaları arasında Gönül Gelinlik’i tercih ediyorsanız, iletişim formunu doldurarak randevu almalısınız!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Pirimehmet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:26 Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi (ITKM) Karşısı, 32100 Isparta Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.