By Beyaz Bridal

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Isparta

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Vera Gelinlik
25 1 9

Merkez

Vera Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Mutlu bir birlikteliğinizin olduğu insanla evlilik kararı aldınız ve tatlı telaşınız başladı. Düğün hazırlık süreci içerisinde düğün mekanınıza ve düğün konseptinize karar verdiniz. Peki üzerinizdeyken kendinizi bir prenses gibi hissetmenize olanak sağlayacak gelinliği seçtiniz mi? İşte tam da bu aşamada devreye girip, birbirinden güzel gelinlik modellerimizle mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz.

By Beyaz Bridal ekibiyle iletişime geçtiğiniz andan itibaren yakından ilgileniyoruz tüm isteklerinizle. Çünkü bir daha tekrarının olmayacağı bugünün sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, aldığımız sorumluluğun da farkında olarak hayallerinize ışık tutmak istiyoruz. Sizi dinliyor tarzınıza göre yönlendirmeler yaparak vücut tipinize uygun modeli bulmanıza yardımcı oluyoruz. Tabii seçim sürecinde yalnızca vücut ölçüleri belirleyici rol oynamıyor. Düğününüzü hangi konseptte yapacağınız, nasıl bir saç ve makyaj stili belirleyeceğiniz gibi detayları da değerlendiriyoruz. Model seçimini yaptıktan sonra gelinliğinizin tamamlayıcı olarak gördüğümüz duvak, gelin buketi gibi aksesuarları da bizden temin edebiliyorsunuz. Böylece ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka firma ararken zaman kaybı yaşamıyorsunuz.

Isparta gelinlik firmaları arasında yer alan By Beyaz Bridal’da birçok hazır model gelinlikler bulunuyor ve içinize sineni burada bulmanız oldukça kolay. Ama siz yine de hazır modellerimizden seçim yapamazsanız özel dikim olanağımızdan faydalanarak hayallerinizdeki gelinliğe kavuşabilirsiniz. Kişiye özel tasarım ve özel dikim çalışmalarımızla memnuniyetinizi kazanacağımıza eminiz. Hazır model gelinliklerimizi eğer tadilat gerektiren bir durum yoksa tek provada, özel dikim modellerimizi ise 2 ila 3 prova sonrasında teslim ediyoruz.

Kendinizi özel hissetmenize olanak sağlayacak hizmet ve olanaklarımız bu saydıklarımızla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Isparta gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Osman Akkoc-Nimet Akkoç

  • Adres: Kepeci Mah. 1218 Sk.(ÜLKÜ) No:6, Isparta



Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!