Gelinlik Balıkesir

Henna House Zeynep Moda

 • Min. Fiyat
  10.000-20.000 TL

Henna House Zeynep Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Henna House Zeynep Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
1 hafta

Henna House Zeynep Moda Sıkça Sorulan Sorular

Henna House Zeynep Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Henna House Zeynep Moda gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Henna House Zeynep Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Henna House Zeynep Moda gelinlik teslim süresi 1 hafta'dır.

Henna House Zeynep Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Henna House Zeynep Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Henna House Zeynep Moda aksesuar sağlıyor mu?

Henna House Zeynep Moda , duvak, gelin kesesi, yelpaze, taç/toka, kuşak, gelin buketi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Henna House Zeynep Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Henna House Zeynep Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Henna House Zeynep Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Henna House Zeynep Moda pazar günü hizmet veriyor.

Henna House Zeynep Moda Hakkında

Henna House Zeynep Moda, 2022 yılında Balıkesir gelinlik dikim evleri arasına katıldı. İlk başta daha çok kına gecelerine yönelik çalışan ve kaftan, bindallı gibi giysilerin dikimine yoğunlaşan ekibimiz, gelinlerimize daha geniş bir yelpazede hizmet sağlamaya karar verdi. Böylece en zarif kumaş ve dantellerle dikilen özel tasarım gelinlik modellerimizi sizinle buluşturmaya başladık.

Deneyim

Henna House Zeynep Moda, 3 kişilik bir ekibin hummalı çalışmalarıyla hayata geçti. Kına geceleri ve düğünler için hazırladığımız kaftan, bindallı ve gelinlik gibi elbiselerin her birinin modellenmesi ve dikiminde uzun yılların tecrübesine sahibiz. Özgün tasarımlarımızı gelinlerimizin hayallerini süsleyen ayrıntılarla birleştirerek biricik modeller yaratıyoruz. Ayrıca kına gecelerinde eğlenirken de bizi yanında görmek isteyen gelinlerimize 30 kişilik kına organizasyon ve dansçı ekibimizle yardımcı oluyoruz.

Hizmetler

Henna House Zeynep Moda gelinliklerimizi tamamen size özel tasarlıyoruz. Öncelikle gelinliğinizde olmasını istediğiniz tüm ayrıntıları dinliyoruz. Ardından vücut hatlarınızın bir analizini yapıyoruz. Düğün mekanınıza dair bilgileri de aldıktan sonra size çeşitli önerilerde bulunarak karar verme sürecinizi kolaylaştırıyoruz. Ortalama 3 prova sonucunda gelinliğinizi tamamlıyor ve size teslim ediyoruz. Eğer tercihiniz hazır modellerimiz arasından kiralama yapmaksa bu da mümkün. Henna House Zeynep Moda’nın sevilen klasiklerden günümüzün popüler trendlerine her türlü gelinlik modasına hitap eden geniş kreasyonundan dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Tasarım / Tarz

Henna House Zeynep Moda ile çalışan gelinlerimizin hayallerine uygun modeller üretmeyi tercih ediyoruz. Özellikle prenses eteklerin ve kalp yakaların gelin adaylarımız arasında oldukça popüler olduğunu söyleyebiliriz. Uzun kollu gelinlikler de son dönemde sıkça tercih ediliyor. Işıl ışıl taşlardan zarif dantellere her türlü detaya yer verdiğimiz kreasyonumuzda mutlaka kendinize uygun tarzı bulacaksınız.

Ek Hizmetler

Henna House Zeynep Moda’da gelin şıklığınızı tamamlayan sayısız aksesuar bulmanız mümkün. Gelin tacı, buketi veya kesesi gibi ihtiyaçlarınızı mağazamızdan temin edebilirsiniz. Bunun yanında gelinliklerin en güzel tamamlayıcısı duvaklar, bolero ya da gelin sabahlığı gibi giysiler, kına geceleriniz için kaftan ve bindallılar, her türlü davetinizde tercih edebileceğiniz birbirinden şık abiye modelleri de mağazamızda mevcut.

Henna House Zeynep Moda bünyesine kına gecesi organizasyonlarına yönelik hizmetler de veriyoruz. Organizatörler, nedimeler ve dansçılardan oluşan deneyimli kına ekibimizle tüm kına gecesi ve bekarlığa veda davetlerinize profesyonel hizmetlerimizi getiriyoruz. Kına tahtı seçenekleri, gelin yolu düzenlemeleri, kına aksesuarları ve konsept süslemeler gibi pek çok olanağı Henna House Zeynep Moda farkıyla sağlıyoruz.

Moda evimizde başka hiçbir yerde bulamayacağınız türden farklı ve özgün modellere yer veriyor, böylelikle sizi eşsiz bir görünüme kavuşturuyoruz. Her renk ve bedenden seçeneklerin yer aldığı kreasyonumuzun çeşitliliğiyle sektörde benzersiz bir konuma yerleşiyoruz. Aşağıdaki Henna House Zeynep Moda iletişim bilgilerimiz ya da yandaki formumuz aracılığıyla bize ulaşarak süreci başlatabilirsiniz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yeniçarşı Hürriyet sok.No:46 BALIKESİR

 • Haritadaki Konumu

  Henna House Zeynep Moda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.